Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia11111

Mam 21 lat i nie mogę zajść w ciążę!

Polecane posty

Staram się 6 miesięcy.Nie wiem co jest nie tak.W marcu byłam u ginekologa,powiedział że wszystko ok.Mam tylko małą nadżerkę.Już myślałam że się udało...a dziś okres.@ mam co 30-32 dni.W tym miesiącu zaczęliśmy starania w 16 dc.Może zbyt późno?Już nie wiem co robić.Od dziś zaczęłam pić len mielony na poprawę śluzu.Ale ogólnie wszystko jest ze mną chyba w porządku.Od owulacji zawsze bolą mnie jajniki i piersi.Czy to świadczy że owulacja się odbyła?Wybiorę się do gin. gdy mi się @ skończy.Ale nie wiem w czym może tkwi problem.Czy za bardzo o tym myślę?I może coś mi się blokuje.Boję się że nie będę mogła zajść w ciążę.Dzisiaj cały dzień przepłakałam.Co może być przyczyną?Może zrobić jakieś badania?Ale jakie?Proszę o pomoc.Mój mąż już ze mną wariuje i mówi że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem tkwi w psychice i podejsciu do tematu, tez tak miałam jak dałam na luz - zaszłam w ciaze - proponuje to samo choc to bardzo trudne ale wygrywa wytrwały :) nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze....
kilka lat , najpiew skoncz studia zebys mogla utrzymac jakos to dziecko 21 lat jestes jeszcze mlodziutka , najpierw sie wyszalej a potem w pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata i zdiagnozowana nieplodnosc.. pol roku to jeszcze nie taka tragedia :) po roku mozesz zaczac sie martwic i robic badania na poczatek przebadaj hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że to dziwne ale już jestem gotowa.Oj wyszalałam się tak jak mało kto...Mój mąż także.Od paru lat co weekend imprezki.I w sumie już mamy dość.Od roku jesteśmy małżeństwem.Ja studiuję zaocznie-jestem na 3 roku.Mamy własną niedużą firmę.I jest ok.Po prostu życie imprezowiczów nas męczy.Tak razem doszliśmy do wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 21 lat i chcesz mieć dziecko? Jak dla mnie to o 5 lat minumum za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie fille
bieu nie przesadzaj. to juz wcale nie jest malolata.. lata to swoja droga ale widac ze dziewczyna ma cos w glowie. wiec lepiej miec te dziecko wczesniej niz wogle jego nie miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawerka81
jakie badnia zrobic przed planowana ciaza? pzyjmujecie jakies witaminy? tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia no jakby nie patrzec to 2 lata z hakiem juz leca a po dziecku ani sladu - mam wrogosc sluzu teraz czeka mnie masa innych badan czy czasem nie mam problemow jeszcze z czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie przyjmowałam.Lekarz powiedział:Jak sobie pani zaplanuje ciążę,to bez problemu zajdzie.Jak na razie nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .yakuza.
co was w ogóle to obchodzi ile ona ma lat i kiedy chce miec dziecko? skąd możecie wiedzieć, że się nie wyszalała, nie ma kasy, nie ma pracy? a może jest przeciwnie? uważacie, że powinna siedzieć z rodzicami do 26roku życia, a potem koło 30stki robić dziecko, bo wy tak chcecie? mierzycie własną miarą? nie rozumiem, same kurva wróżki na kafeterii. zajmijcie się sobą, a nie będziecie prawić morały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę porobić te wszystkie badania.Ale nie wiem za co się wziąć...Lekarz robił mi usg dopochwowe i usg jamy brzusznej.Powiedział,że wszystko w porządku,wszystko na swoim miejscu i odpowiedniej wielkości.Jedynie ta nadżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .yakuza.
asia, zrób sobie profil hormonalny może? najlepiej to jakbyś zapytała swojego lekarza o to jakie badania macie z mężem porobić, ale podobno zaczyna się to wszystko robić jak się rok starasz i nic. tak słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie jest takie proste
Bo za duzo o tym myslisz, za pewne liczysz dni, kochasz sie z mezem z mysla - bedzie czy nie bedzie? czekasz na okres (albo jego brak ) dopatrujesz sie objawow. Zapomnij o tym wszystkim!!!! a sie uda, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawerka81
a kwas foliowy? ja czytalam zeby przyjmowac juz przed planowaniem i na poczatku ciazy. my z mezem zaczynamy dopiero planowanie, boje sie ze tez niebedzie tak łatwo, tyle sie slyszy teraz o problemach z zajsciem;/ a jakies wstepne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yakuza-ale mi nie przeszkadza co ludzie piszą i myślą.Napisałam tutaj żeby się czegoś dowiedzieć,jakoś sobie pomóc.Wiadomo że są ludzie za i przeciw młodym matkom.Ale ja napisałam tutaj żeby się czegoś "nauczyć" od doświadczonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy też zacznę brać.Ponoć lepiej wcześniej przed ciążą go zażywać .Może jeszcze ten cykl spróbuję.Już bez liczenia dni płodnych i bez tego czy się udało czy nie.To było silniejsze ode mnie.I możliwe że naprawdę tu tkwi problem.Muszę wyluzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lady Love
czy Ty masz na imię Patrycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten len mielony mam pić do owulacji?Jak myślicie?Bo nie wiem.Mama powiedział żebym piła bo ponoć śluz poprawia.No a ja jakoś bardzo dużo go w dni płodne nie miałam-ale był.W sumie więcej przy szyjce macicy niż na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeejjjjjaaaaaaaa
wez sie zamien ja mam 21 lat i jestem w ciazy nieplanowanej i niechcianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Mia
Ja mam 21lat, 3 miesiące po ślubie i bum! Ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 21 lat i wspaniałęgo meza. Staramy się 5 cykli i dupa. Faktycznie wszystko leży w psychice czełowieka- niestety ja nie potrafie o tym NIE myśleć. To silniejsze ode mnie. Co mam zrobić? szukam sobie zajęcia ale nawet wtedy mysle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram dolllka:) Też tak zresztą miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cały czas o tym myślę...ale teraz,to wiem że muszę przystopować.Nie będę liczyła dni płodnych i dam na luz:)Może są jakieś dziewczyny które mają ten sam problem co ja i jakoś razem sobie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety rezygnuje. Moj maz i tak wyjezdza w delegacje , jest w domu tylko na weekendy więc raczej nie mam szans na dziecko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava:)Nie poddawaj się:)A może właśnie w weekendy się uda:)Bądź dobrej myśli.A ile Twój mąż ma lat?Też jest gotowy na dziecko?Mój ma 25 i bardzo chce...może właśnie w tym problem że oby dwoje tak bardzo chcemy...?i nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajerkoniak1
Ależ dajcie jej spokój,ona sie nie pyta czy wcześnie czy nie chce i juz. Ja tez uważaż,że to psychika. Nie nakręcaj sie tak na to dziecko aż tak..musisz sie zrelaksować przestać tak o tym myśleć że musi już być..bo ono będzie,jak będzie na to czas:p Więc głowa do góry i poprostu z tych starań zróbcie sobie przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest młodszy ma 23. Też chce dziecka ale nie na mus. Pociesza mnie, jak sie nie udaje ale to strasznie frustrujące... watpie aby akurat wtedy sie udawało. Akurat w pazzierniku na pewno nie bo "płodne" zaczna mi sie zaraz na poczatku tyg o ile okres przyjdzie w teminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×