Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia11111

Mam 21 lat i nie mogę zajść w ciążę!

Polecane posty

Gość hashimotka
Witam , ja również miałam problem z zajściem w drugą ciażę , okazało się , że mam za wysokie tsh (niedoczynność tarczycy,a przy okazji po usg wyszło HASHIMOTO) , miałam barrrrdzo duże tsh ,lekarka przepisała mi EUTHORYX 100 i od razu zaszłam w ciążę .Także proponuje posprawdzać hormony.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rocznej coreczi
jak mozna w tym wieku o dziecku myslec, pobaw sie troche, poszalej, a poxniej w pieluchy pakuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinka
Ja Ci postawię diagnozę... Za bardzo chcesz i tyle. Odpuść trochę a zajdziesz. Myślisz, że zdrowa kobieta zajdzie w ciąże w pierwszym możliwym terminie? Zapomnij... To tak nie działa... Stres swoje robi nawet jeżeli jest się całkowicie zdrową, a Ty się stresujesz tym że nie zachodzisz. Jesteś jeszcze młoda, po co ten pośpiech i masakryczna chęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jednego. Dlaczego się o wiek czepiacie? to chyba indywidualna sprawa prawda? Jesli ma się męza, wyszalało się to po co czekać? bo średni wiek na 1 dziecko to 25 lat? jeśli ma się warunki to raczej problemu nei widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love powiedz masz wrogi sluz? a oc jest przyczyna ? bo ja tez mam o kazalo sie ze maz ma paciorkowca w nasieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lov a mials robiony test z krwi na przeciw ciala? bo ja mialam i na szczescie nie mam przeciw cial a staramy sie juz ponad 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina IE
Ja też mam 21 lat ponad rok po ślubie,własna firma-mieszkamy za granicą. Staramy się o dziecko od 2 miesięcy za tydzień robię test mam nadzieję,że będą 2 kreseczki :) Dziewczyny trzymam za was kciuki :) i dołączam do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipusek2
Ja mam 20 lat a od roku staramy sie z chlopakiem o malenstwo. Ale nie udaje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn, które tak przeżywają wiek. Zajmnijcie się sobą, a nie tym co nie trzeba. Dziewczyna nie pyta Was o wasze zdanie na temat wieku odpowiedniego do zajścia w ciążę. Tak naprawde g****o wasze zdanie to pewnie ją obchodzi i mnie też. Dlatego wchodząc na pytanie dotyczące problemu zajścia w ciążę fajnie byłoby poczytać coś na temat, a nie komentarze "matek polek" które pewnie zaszły w ciążę na dyskotece i teraz gorzkie żale. Darujcie sobie swoje "mądrości " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sativkaa
Dnia 19.09.2011 o 19:24, Gość eeeeeeeejjjjjaaaaaaaa napisał:

wez sie zamien ja mam 21 lat i jestem w ciazy nieplanowanej i niechcianej

Mam 23 lata staram sie z narzeczony od roku o dziecku do tego mam virusa hpv i oby dwoje podjedslismy decyzje o zalozeniu rodzimy ale ja juz nie wiem co robic zeby bylo nasze wymaorzne malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Niczym się nie przejmuj jesteś jeszcze młodziutka, ja jestem w wieku 23 lat i wkoncu po 1.5 roku zaszłam w ciąży jestem aktualnie w 22 tyg 😊

Także daj sobie jeszcze czasu i nie naciskaj partnera na nic przede wszystkim. 

A co do twojego wieku to każda kobieta powinna decydować kiedy chce i jak chce rodzic. Więc darujcie sobie te zbędne komentarze obronczyni macic.... 

Tobie życzę powodzenia. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×