Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nickot

podzial majatku po rozwodzie

Polecane posty

Gość nickot

mam problem zona odeszla do innego faceta ale na rzecz rozwodu. zrzekla sie budowy byly to gole mory. podpisala oswiadczenie w sadzie. po roku czasu wlozylem wiele kasy w dom a ona trraz mi sapie ze mam ja spacic. ja jestrm wlasciciem przdd slubem byl przepis. czy ona ma jakis prawo do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to juz za sobą
idź do adwokata, to za trudna sprawa by bawic się samemu w "co by było gdyby". żebyś nie żałował, ja poszłam swojemu ex przy rozwodzie na rękę, nie robilismy podziału i dopiero potem mi pokazał rogi, wyszłam na tym BARDZO BARDZO Żle, do dzisiaj ciągne tyły,spłaciłam naszą wspólna pożyczkę,wszystko co mielismi posprzedawał podczas mojej nieobecnosci i zostałam tak jak stałam,dzisiaj bardzo żałuję wszelkiego rodzaju pójcia na ustępstwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Uporządkuj swoją wypowiedź....ja nic nie mogę z tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Podpisala papier w sadzie,to powinno byc gladko.Pewnie masz tez rachunki za zakupiony material(juz po rozwodzie) Teraz idz do odwokata zeby ci to wszystko poukladal. To co wydales/zainwestowales po rozwodzie nalezy tylko do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickot
Pierwszy post pisałem z telefonu troche moze jak analfabeta. Tak mam rachunki na siebie. Akt własnosci jest na mnie ona nic nie włozyła w ten dom. Stan surowy postawiłem z pieniedzy co miałem odłozone za kawalera ale nie mam jak to udowodnić. Budowe zaczołem po slubie z ex zona. ONA podpisała oswiadczenie ze sie zrzeknie zebym dał jej rozwód. A teraz jak dom jest prawie gotowy to się obudziła ze chce spłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
kawalerka byla przed slubem? to byl spadek? darowizna? Masz akt wlasnosci na siebie to plus,rachunki to kolejny plus no i ten papier,to ogromny plus.Podwazenie takiego dok jest praktycznie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickot
odłozyłem troche kasy za kawalera. Własno recznie zarobione i zaostczedzone pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
bylo to w skarpecie czy na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickot
miałem pierw na konice ale nie długo potem było w skarpecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
przed czy po slubie.To ma znaczenia.Jesli mozesz udowodnic ze pieniadze z konta,ktore miales przed lubem zainwestowales w nieruchomosc,sa tylko twoja wlasnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" Stan surowy postawiłem z pieniedzy co miałem odłozone za kawalera ale nie mam jak to udowodnić. Budowe zaczołem po slubie z ex zona.""""" Możesz to udowodnić. Jak długo pracowałeś przed ślubem? Jakie były Twoje zarobki ....przed ślubem? Jak długo pracowałeś i jakie były Twoje zarobki po ślubie.Co żona robiła i ile zarabiała po ślubie? Czy wykończenie domu nastąpiło po czy jeszcze w trakcie małżeństwa? Oczywiście nie musisz tu kwotowo podawać ....ale sam to ocenić . Kwotowo...w przybliżeniu ....ale i dokumenty .....będziesz musiał przedstawić w sądzie. Jeżeli będziesz w stanie udowodnić ,że budowa ruszyła tylko z Twoich oszczędności \ zarobki Twoje i jej ....PITY.... oraz dokumentacja z banku i termin kiedy budowa ruszyła \ oraz jej wykończenie tylko z Twoich nakładów .....to ona nic do tego nie ma i nic nie uzyska.Jej oświadczenie jest zaś zrzeczeniem się praw majątkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×