Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

kupię klocki Logo

Polecane posty

Gość dr_no
Pierwsze słyszę. To jakaś podróbka Lego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych klockow ale skoro to sa klocki z literkami to za 4zl kupisz w chinskiej tandecie, a ladniejsze to duplo sa z literkami cala seria :) poza tym zadna filozofia popisac litery na zwyklych klockach, ale moze to sa jakeis specjalistyczne klocki nei wiem... nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy link - sa to stare klocki bez liniatury drugi link - brak zdjęcia i stanu klocków oraz ceny kup teraz sa jeszcze 2 aukcje z nowymy klockami za 170zł allegro naprawdę sprawdziłąm dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde dziewczyny ale nie uwiezycie ale u mnie normalnie wymiotło ze sklepów jakiekolwiek gry/pomoce do nauki literek, nie ma kompletnie nic, jedynie scraable na ktore jeszcze mamy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co to?
tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa32
to na alegro kup, ja pierdole, nie rozumiem afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn zaciekawił się literkami, i chciałam poprzez zabawe coś mu przemycić, ot wykorzystać czas kiedy go to teraz interesuje, ale nie mam "pomocy" a samej mi się jakoś literek nie chce szykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co to?
Ja kupilam ostatnio w Auchanie takie puzle tzn jeden element skląda sie z 2 puzzli z obrazka i z zagadki i literki. Mozna sie nimi bawic na tysiąc sposobów. Kosztowaly 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie te klocki to chciałam cokolwiek, przyznam ze nowych za 200zł to nie uśmiecha mi się kupować :( wieki temu miałam takie piankowe literki ale się pogubiły.. u nas są takie puzle ale tylko z cyferkami ot, chciałam tylko spytać ale widać że na kafe to strach się bać nawet zadać pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup sobie jakies na all klocki z literami chocby kilka kompletow bo z jednego to trudno cos zapisac :D my mamy takei http://allegro.pl/klocki-drewniane-alfabet-32-literki-polskie-i1828926791.html tylkoz e u mnie kosztowaly 5czy 6 zl jakos tak :) ale jest takich klockow rozne roznosci i niedrogie :) http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&sg=0&string=klocki+alfabet¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8&order=p&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wj78
Kupię klocki Logo. Czy ma ktoś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że niektórzy dbają jeszcze o to, aby ich dzieci nie spędzały całego wolnego czasu przed komputerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×