Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podajcie mi rękę

obdukcja.... czy ktoś ma doswiadczenie?

Polecane posty

Gość podajcie mi rękę

wczoraj uderzył mnie mąż, niby płaską otwartą ręką, ale .... uderzył mnie bo dostał ode mnie "z liścia", że nakryłam go na romansowaniu... nie śmiejcie sie, bo ja nie mam z czego.... :( po prostu ja jego a on mnie, przy czym pod okiem mam lekki siniak, strasznie boli mnie głowa i nos... nie jestem opuchnięta, może bardzo delikatnie..... co mam zrobić... jako dowod w sprawie przydałoby mi sie orzeczenie lekarza, że coś musi być na rzeczy..... czy mam pojechac do ogólnego czy do szpitala? a lekarz- nie wyśmieje mnie? czy w śadzie mąż nie powie, że to było za mój "raz"? macie doświadczenia? nie chcę sie narazić na śmieszność i robić obdukcji z siniaczkiem..... żeby mnie nie przegonił z krzywym uśmiechem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko pytanko
nie znam sie na tym jak to jest w PL Kochana. ja poszlam na obdukcje w Niemczech, napisano mi tam swiadectwo zdrowotne oraz na policje zlozyc skarge na faceta a potem do adwokata. radze pojsc na obdukcje natychmiast. masz zamiar zostac z tym facetem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie mi rękę
nie zamierzam z nim zostac, mielismy juz sprawe rozwodową, ale maż nie zgodził sie na rozdód zasłaniajac sie dobrem dzieci, chciałam znaleźć na niego haka i znalazłam... to była tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko pytanko
no to idz do lekarza. chyba rowniez w PL lekarz moze wystawic ci papierek ktory swiadczy o tym ze maz cie uderzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
każdy lekarz, nawet rodzinny może wystawić zaświadzcenie lekarskie, przynajmniej powiniene, ale obdukcja jest mocniejszym dowodem w sadzie, gdyż dokonuje jej lekarz sądowy.ale musisz iść ją natychmiast zrobić. moze poszukaj w necie, gdzie są u was w mieście lekarze sadowi... nie jestem pewna czy to nie kosztuje jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..każdy...
lekarz nawet rodzinny wyda ci taka obdukcje, proponuje iść dzisja na pogotowie lub izbe przyjęć do najbliższego szpitala, na policji masz rok an złozenie skargi na męża z obdukcją.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet powinien isc
dawno zdziro na obdukcję mózgu będąc z tobą suczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×