Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemjestemjestem

Nie wiem juz gdzie mam składać cv

Polecane posty

Gość jestemjestemjestem

Wszedzie tylko sprzedaz, albo kasjer. Co za bieda juz naprawde stracłam wiare w cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Taka ktora mi da minimum 2000zł netto zarobku w godzinach przyzwoitych no i bez nacisku na sprzedaz, zwiazanej z obsługą klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutellaaaa
jestemjestem masz mature???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutellaaaa
a myslalam ze to taka jedna co ciogle wypisuje o prace a matury nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
nie, mam mature mam i licencjat, ale i tak teraz papierkiem mozna sobie tylek podetrzec. Nie mam znajomosci zeby sie gdzies wcisnac. A praca gdzie jest nacisk na wyrabianiu lanu sprzedazy czy praca kasjerki w supermarkiecie mnie nieiteresuje. Poprostu sama juz nie wiem czego sie czepiac zeby miec troche wiecej kasy i chociaz troche satysfakcji z tego co robie.Juz nie mam pomysłu na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia_wafka
na poczatku po studiach szukalam chyba ze trzy miesiace i nic :( potem w koncu zamiast siedziec poszla pracowac do sklepu a przy okazji nadal szukalam :) na chyba 35 rozmowie kwalifikacyjnej zatrudnili mnie w eniro i jak na razie po kilku miesiacach jest okej :) troche nie bylam przekonana do tej pracy bo ludzie maja rozne opinie o telesprzedazy ale zarobki sa calkiem wysokie, a i atmosfera duzo fajniejsza niz jak pracowalam na kasie - link dla zainteresowanych http://praca.eniro.pl/2011/08/optymisci-do-sprzedazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c,ac,
eniro hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Cholera pisze ze nie chce w sprzedazy to wraz mi wciskaja telemerkieting. Propozycji tego rodzaju pracy jest mase w internecie, ddzwonisz i nagabujesz klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia_wafka
tylko, ze teraz ogloszen sprzedazowych jest najwiecej, moim zdaniem nie ma co dramtyzowac i bac sie sprzedazy bo to praca taka jak kazda inna, trzeba miec do tego smykalke, ale warto sprobowac swoich sil, bo ja tez na poczatku nie bylam przekonana, a potem sie wkrecilam i dla mnie jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
Ale ja jestem na stanowisku sprzedacy juz jakies 2 lata i mam dosc tego cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×