Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...niania...

co z tymi legalnymi nianiami

Polecane posty

Gość ...niania...

czy ktos jest zorientowany w temacie? zarabiam jako niania 1500 na reke,chcialabym podpisac umowe jesli bedzie to juz mozliwe tylko nie bardzo orientuje sie w przepisach i nie wiem czy mi sie to oplaca czy duzo mniej bym zarabiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia i różyczka
od 1 pazdziernika wchodzi to w zycie ta cała ustawa złobkowa, wiec idz do gminy czy urzedu miasta i zapytaj, bo najpierw musisz miec chętnych ropdziców dziecka do legalnej pracy, potem idziesz do gminy i to gmina Ci płacie zus nie rodzice, ale dla rodzica to pewnien kłopot bo musza ciebie w tym zusie zgłosic wiec przynajmiej raz bedzie rodzic dziecka musiał do zusu pojechac, chyba ze wszystkim sie ty sama zajmiesz i rodzicom maxymalnie to wszystko ułatwisz w sensie podasz na tacy to sie predzej zgodza, jesli w umowie wpiszecie najniższe wynagrodzenie to rodzice dodatkowo nic nie płaca ale jak wyzsze to juz płaca wiec dobrze popytaj w urzedzie miasta jak to jest i czy sie opłaca legalizacja dziecko musi byc do lat 3 nie starsze a oboje rodziców musi pracowac-na umowe o prace- wiec tam jest duzo warunków do spełnienia przy legalizacji zapytaj dobrze bo musicie spełniac wiele warunków, ja zawsze zreszta w polsce, oczywiscie sie da ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×