Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RyśkaKryśka

Polećcie jakiś sklep z odzieżą ciążową Bielsko Biała

Polecane posty

Gość RyśkaKryśka

Kobitki polećcie jakiś dobry i w miarę nie drogi sklep z odzieżą ciążową w Bielsku Białej. Znalazłam jeden ale ceny z kosmosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne ciuszki były kiedyś przy dworcu pkp w tych małych budkach pod koniec w stronę sfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola..vx
Na innym forum wyczytałam ze jest w Bielsku sklep z odzieżą ciążową z umiarkowanymi cenami. Sklep Babski Świat jest na ul. Barlickiego 23 z tego co wyczytałam to spodnie ciążowe można tam kupić za 60 zł. Ja się tam wybieram w najbliższym czasie, postaram się opisać wrażenia po wizycie w tym sklepie tu na forum. Tu jest prowadzona dyskusja na ten temat http://forum.gazeta.pl/forum/w,53,107484360,107484360,Uzywana_odziez_ciazowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcpd
Od czasu do czasu przechodzę ulicą Barlickiego W Bielsku Białej i nie kojarze na niej żadnego sklepu z odzieżą ciążową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenoska
Ja Barlickiego przechodzę kilka razy w tygodniu i też jakoś nie kojarzę tego sklepu, chyba że od nie dawna on jest i go nie zauważyłam poprostu. Jutro pojdę tamtędy to się będę rozglądała za nim, bo za kilka tygodni sama bede na kupnie odzieży ciążowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenoska
Już wiem dlaczego nigdy wcześniej nie zauważyłam tego sklepu. Ano dlatego że on nie ma szyldu żadnego, swoją drogą to dziwne bo pewnie mało kto wie że taki sklep jest na tej ulicy a właścicielowi powinno zalażeć żeby był widoczny. Gdyby nie manekin ciążowy który akurat stał przed tym sklepem to bym go nie zobaczyła przechodząc tamtędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaProstoZwesela
do Miarka Mogła byś napisać dokładniej w której to budce koło dworca są te ubrania ciążowe? Jutro wybieram się do Bielska I BYŁA BYM WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE NAMIARY SKLEPÓW Z ODZIEŻĄ CIĄŻOWĄ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martenoska
Ja wczoraj szłam Barlickiego i widziałam że jest nad drzwiami nieduży szyld Babski Świat, no chyba że jest od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniausmieszek
my po ciazach to jestesmy taki klubik :) puszyste z rozstepami na piersiach i nie tylko ;) ale to nasze sekrety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDAMianka
JA NA SZCZĘŚCIE NIE MAM ŻADNYCH ROZTĘPÓW PO CIĄZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeeska
Ja polecam poszukać bluzeczek w normalnych sklepach, moda teraz sprzyja ciążówką. A spodnie ciążowe polecam w sklepie z odzieżą ciążową Babski Świat na Barlickiego, spokojnie kupisz za 50-100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.B.
A do której godziny jest czynny ten sklep z ubraniami ciążowymi na Barlickiego w Bielsku ? Ja niestety pracuję do 17-tej :( i nie wiem czy jest sens tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOna26
ja moge polecic zakupy przez internet. Z miesiac temu obkupiłam się na wyprzedazy na http://sklep.torelle.pl Z tego co widziałam mają już nową kolekcje na lato. Wtedy za 200 zł dostalam 5 ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Byrt
Mam pytanie czy są w tym sklepie z odzieżą ciążową o którym tu piszecie jakieś letnie sukieneczki ciążowe, spodenki ciążowe i przewiewne tuniki lub bluzeczki ciążowe ? Niedługo jedziemy na wczasy zagranicę i chciałabym kupić przydatne ubranka ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamroba
Wczoraj byłam w tym sklepie z odzieżą ciążową, są już letnie i wiosenne ubrania ciążowe. Nawet przymierzałam ale na razie się wstrzymałam z zakupem przewiewnych sukienek czy tunek ciążowych. Na dworze tak zimno że zamiast spodenek ciążowych kupiłam spodnie ciążowe na razie. Jak będzie cieplej to się będę rozglądała za letnimi ubraniami ciążowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzys100
Wiecie może gdzie się przeniósł sklep z odzieżą ciążową który był na placu Wolności w Bielsku-Białej? tzn. był na rogu placu Wolności z ul. 11 listopada. Jeszcze przed ciążą tam zaglądnełam i były śliczne ubrania ciążowe. Wczoraj byłam w brzusio mamy ale nic mi się tam nie spodobało, przecież nie dam tyle kasy za ubrania ciazowe ktore mi sie nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela 147
ja polecam sklep za klimczokiem ul.Cyniarska36 tam zawsze duży wybór niskie ceny kupiłam tam rurki za 88 zł gdzie indziej kosztowały 200 naprawdę warto zajrzeć gatunkowo super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŚKA 58
ja też tam byłam na cyniarskiej 36 kupiłam płaszczyk za 160 a w innym był podobny za 300 polecam super wybór duże rozmiary i ceny nie wyrywają z butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek 65
na rozstępy to kiepsko ale są kremy ,ale mogę polecić gorsety po ciąży że ubędą ci 2 rozmiary idż na cyniarską 36 pani ma super sprawa polecam to jest tam gdzie ciuszki dziecięce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forBeacia
Byłam w sklepie z odzieżą ciążową na Cyniarskiej jeśli to ten niedaleko Biedronki za sklepem z ciuszkami i innym asortymentem dla dzieci to bardzo ubogi jest tam wybór ubrań ciażowych. Chyba że jest tam jeszcze jakiś sklep z odzieżą ciążową to napisz gdzie dokładnie bo innego nie widziałam. A druga sprawa to na przełomie mają/czerwca kupowałaś płaszcz ciążowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga***111***
w klimczoku na górze na przeciwko art szkolnych jest stoisko z odzieżą ciążową. mogę jeszcze polecić sieciówkę c&a w sferze, tam mają tanie i duży wybór. zarówno po prostu duże rozmiary jak i odzież typowo ciążowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala :)
W Bielsku-Białej ze sklepów z odzieżą ciążową mogę polecić Babski Świat na Barlickiego, spory wybór i zdecydowanie najlepsze ceny. A co ważna można wyszukać naprawdę perełki za niewielkie pieniądze. Ja np. znalazłam sukienkę ciążową Mama Licious za 49,99 zł i robię w niej furrorę wśród znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŚKA 58
Niestety kupiłam już wcześniej płaszczyk a co do tego że ubogi wybór nie masz racji bo chyba tam nie byłaś tylko piszesz reklamę ,albo tak na marginesie może nie chodzi że ubogi bo coś z tobą nie tak było wiele moich koleżanek i każda zadowolona to chyba o czymś świadczy.Właśnie dziś tam byłam i kupiłam rewelacyjny biustonosz do karmienia wysoka półka bo z koronki i zapłaciłam 50 zł -10 %rabatu Więc odwiedz i wtedy się wypowiedz ale jak naprawdę jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolka
WITAM MAMUŚKI.Odwiedziłam wszystkie sklepy co pisałyście i krytykowałyście ale co wyszło szydło z worka brzusio drogo, klimczok mały wybór ale ten sklep co polecił mi tom za klimczokiem na Cyniarskiej to mnie zaskoczył bo tam naprawdę jest wybór kupiłam dużo rzeczy i jestem zachwycona gatunek wyższa półka a ceny na każdą kieszeń np lniane krótkie po 50 a bluzeczki już z fajnym rysunkiem od 50 także najpierw trzeba sprawdzić .A co do babskiego piszecie że tam ok ale tam to wszystko chińskie i gatunek wiele do życzenia Ale każda ma wybór każda chce w ciąży czuć się przyjemnie anie spocona pozdrawiam mamuśki warto pochodzić i kupić coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forBeacia
Przejdę się tam jeszcze raz jak będę w tych okolicach. Jakbyś dobrze przeczytała to byś zauważyła że nikogo nie reklamuję w przeciwieństwie do ciebie. Jak wpisałam w google twojego nicka to zauważyłam że masowo próbujesz reklamować ten sklep i z tego co widać pod róznymi nickami. Wcześniej tego sklepu nie znałam, dzięki twojej reklamie poznałam, fajnie że jest następny sklep z odzieżą ciążową, ale nie przesadzaj że tam jest wielki wybór, bo sklepik mały i wybór również mały. Ceny jak na odzież ciązową można rzec że umiarkowane ale to chyba koniec plusów no może jeszcze jest jeden plus że w ofercie jest o ile dobrze pamietam bielizna ciążowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korelacja11
hej, byłam w Brzusio mamy wczoraj i wszystko jest 50% mniej!!! więc si obkupiłam jak nigdy, bo ciuchy mają super. Jeansy będą już za chwilę dobre, spodnica na już, koszula do karmienia też na przyszłość. nawet biustonosz do karmienia kupilam, ale teraz w nim pochodzę. Za te cenę,, to można garderobę sobie zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iga_31
Według mnie drogo i nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×