Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alle pytanie mam!

jakie mleko następne "2" polecacie???

Polecane posty

Gość alle pytanie mam!

O to co w temacie pytam. Na rynku tyle produktów do wyboru, może któraś pomoże. Jakie Wy podajecie swoim pociechom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaedna 444888
ja daje enfamil premium Lipl i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle pytanie mam!
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orodrior
Hipp Combiotic 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfvxzdfv
łaciate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawa
nie szkoda wam pieniędzy na takie drogie mleko? 20 lat temu to dziecko karmiło się zwykłym mlekiem krowim tylko trochę rozcieńczonym zwykłą wodą jak dziecko skończyło już pół roku albo jeszcze wcześniej i dzieci jakoś przeżyły a teraz wymyślają mleka następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka w paski
mój synek równiez pije bebiko,tyle,ze już 4:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipp Bio 2
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugaa
nie powinno sie podawac mleka nastepnego tylko caly czas jedynke do skonczenia roku przez dziecko, potem mleko krowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfdkfjkd
Milenawa a tak nieskromnie zapytam , ile masz lat?? Bo z reguły wiem że dużo starsze kobiety które tu się wypowiadają przekazują swoje mądre rady tyle że te mądrości powstały za czasów gorącej komuny i troszkę jakby przedawnione są. Wiesz że mleko krowie kiedyś podawano bo nie było dostępu do mieszanek ? Wiesz zapewne (albo i nie) że od krowiego się oczywiście nie umiera ale ma się obciążony ukłąd pokarmowy, niedobór pewnych pierwiastków a nadmiar jeszcze innych? (chodzi naturalnie o niemowlęta) a to że ktoś kupuje mieszankę 2 to jest tak normalne i oczywiste że tylko w starej daty kobiecie może budzić zdziwienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfdkfjkd
Ale mleko początkowe to nie mleko zpiersi żeby podawać cały czas, mleko początkowe ma za mało kalorii , białka i żelaza i niemowle 6 lub 7 miesięczne takie które jest już bardziej aktywne musi mieć większą ilość tych pierwiastków i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakby powiedzieć-"nie szkoda Wam pieniędzy na pampersy, dawniej były tetrowe pieluchy...".Wszystko ma plusy i minusy, ale P.milenawa przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masskdowsdsas
no i nas tak karmiono mlekiem krowim i mi nic nie jest i jakos zyje zdrowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie!!!
Skład mleka 1 a 2 różni się ilością składników , poza tym mleko 2 jest bardziej syte co akurat mnie denerwowało bo dzieciak nie chciał mi po tym mleku jeść już nic innego (tak go zapchało) ale fakt faktem że 1 nie nadaje się już dla niemowląt które skończyły 7 miesięcy (zdanie mojej pediatry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugaa
mleko nastepne ma tylko wiecej maczki od ktorej dzieci tyja i nic wiecej. wszystkie witaminy i pierwiastki sa w tych samych ilosciach, przyjzyjcie sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvxdfv
ale pieluchy tetrowe to nie to samo co mleko, mleko to mleko i różnicy nie ma w sposobie podawania a między pieluchami tetrowymi a pampersami to różnica diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugaa
moj pediatra wlasnie jest innego zdania, kazal podawac mleko 1 do roku. Po 2 dzieci tylko tyja. Podaje Aptamil 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvxdfv
co do pieluch to chodzi o wygodę stosowania pampersów a nie że inaczej się je "aplikuje" jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie!!!
Mnie mama jak miałam 3 miesiące podawała butelką wywar z cielęciny i warzyw i też żyję i zdrowa jestem ale jak bardzo mi obciążała żołądek to tylko ja czułam choć nie umiałam powoedzieć :/. Uważam że stwierdzenie że "i co, żyję i mam się dobrze" nie ma nic do rzeczy bo wiadomo że od mleka krowego się nie umiera :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaaaaaaaaaaaaa
to ty pamiętasz to, że ci wywar z cielęciny obciążał ci żołądek gdy miałaś 3 miesiące??? O_o Gratuluję takiej pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gugugaa
Mówisz serio???? A co z żelazem? Przecież w jedynce jest go mniej!!! Ja tak się zastanawiam teraz i też miałam ochotę podawać nadal 1 ale lekarz sam przypomniał że jak synek skończy 7 miesięcy to podawać 2..a tu słyszę inny lekarz inaczej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno jest pewne ze
trzeba tylko 1 podawac bo w kolejnych mlekach jest za duzo "utuczaczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugaa
no moj pediatra powiedzial zeby podawac wtedy dania miesne, z reszta od 6 miesiaca podaje mu sloiczki i z mieskiem wiec zelazo dostaje w potrawach stalych. w ten sposob sie wszystko wyrowna. tym bardziej ze 8 miesieczne dzieci np pija mleko juz tylko dwa razy diennie wiec wazniejsze jest to co jedza przez caly dzien. warzywa, miesko owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
mleko krowie wcale nie wychodzi taniej. Przeliczyłam sobie i różnica w przypadku mojego dziecka wynosiłaby około 10zł/mies. , a robienie mieszanki jest wygodniejsze i "czystsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie!!!
ewkaaaaaaaaaaaaaaaa :D ja pamiętać tego nie muszę więc nie gratuluj pamięci słonia bo nikt takiej nie ma:D ale tak na chłopski rozum..wiesz..pomyśleć wystarczy jak funkcjonuje układ trawinny 3 miesięczniaka skoro w 17 tygodniu życia jest w stanie dopiero wytworzyć enzymy które trawią inny pokarm niż mleko....troszeczkę wiedzy wystarczy:) Ponoć do miesiąca życia miałam kolki i wzdęcia a rodzice nie wiedzieli po czym ;) a może to cielęcinka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×