Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

kredki :) 🖐️ że tak powiem... kope lat ;) no to rodzinka w komplecie, można nawijać ile wlezie o wszystkim i niczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ooo widze że tu dziwne trendy panują. najpierw się takamała z prawdą wyzywają a teraz gadka szmatka. kredki miałam nadzieję,że już nie wrócisz lampucero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - no mi się ta 2 najbardzije podoba :) a dużo ludzi pisało że jest spasła :P pierwsza nie dla mnie - chyba połamałbym jej kręgosłup :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki - no co prawda to prawda :) ja się nie miałem gdzie podziać przez ten czas :P rzadko gdzie napisałem więcej niż 1-2 posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale mam pytanie-czy autorka to jest ta osoba ,która ktos niedawno usmiercił?Tzn pisał ze ona umarła?Przepraszam ze tak z grubej rury ale mnie to zaciekawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minął w łóżku. Nadal jestem u Rodziców. We wtorek mam zamiar wrócić do siebie i do pracy :) Był u mnie chłopak z pięknymi kwiatami :) Wszyscy o mnie dbają, biegają z jedzeniem i dogadzają :D Wszystko ma swój urok ;) A jak u Ciebie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna - to nie było jeszcze tematu, że zmartwychwstała? :D jednak wcale ploty tak szybko sie nie roznoszą jak myślałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie na topie! ;) Nie wiem jak długo tutaj zagrzeję, ale dzisiaj jestem :) 'Bo każda droga prowadzi na temat o wszystkim i o niczym' -KoloroweKredki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - wiem, znam ten smak gier ruchowych :P ja kupiłem bratanicy matę do tańczenia na gwiazdkę i też się umęczyłem nieźle ;) w dodatku mała mi nie chciała kompa oddać, stale chciała tańczyć :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe ty też masz zamiar wchodzić w dupkę takiejmałej tak jak to robi nasza nia? :) żałosne jesteście. A co do chłopaka to przyszedł do ciebie z kwiatami bo pewnie cię zdradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Kopacz - wyczuwam tu zazdrość w Twoim poście ;) i to nei taką zwyczajną.. bardziej taką typowo feministyczną :P sorry jeśli uraziłem, ale najwidoczniej zasłużyłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×