Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

a co mi tam... podnoszę! :D dawno mnie tu nie było i kurde aż się dziwię, że to mówię, ale trochę się stęskniłem za tym tematem :P co u Was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczek minal jak w pysk strzelił.Dużo sie u mnie zmieniło lecz tylko na maila moge powiedzieć ,bo oczywiście Ci mądrzejsi inaczej lepiej wiedzą.Pozdrawiam was serdecznie.dla prawdy całus w rekę 😘)) dla Znaffcy stanowczy lecz silny uścisk dloni.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy skończy się ten szajs na cafe??:) bywam tutaj, link nie można wkleić ,pokazuje że spam robie.Kapitan tonącej łajby też jestem na takim temacie.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo się w życiu ducha zmieniło: 1 oddał chorą żonę do domu opieki 2. znalazł kochankę po 50, do której jeździ regularnie co 2 tygodnie 3. założył sobie konto na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały kit,który tak interpretujesz osla pało.:DTak się dziećmi manipuluje :D:D Powiedz lepiej że harem załozyłem na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: Lady Love ( ilość tematów: 53, ilość postów: 10677 )--nie bawisz się czasem w ogrodniczke i nie przesadzasz z zakładaniem tematów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm za duzo na innym temacie przebywałem dlatego już sie wszystko zaciera .Cóż skleroza mnie opanowała.Idę dół kopać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj desiu za dużo tych bab za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydalby ci sie dol przydal Ci powie ogrodniczke :D nie martw sie juz niedlugo mnie przegonisz ;) pracowalam 8 lat zeby nazbierac tyle postow :D wiec, wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:21:12 Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałego dnia dla tych co będą tutaj zagladać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik zboczencu
to ty ?:D🖐️ jak wy mozecie z nim gadac :D przeciez on usmiercil swoja zone:D:D:O za chwile bedzie was obrazal i nazywal k***ami :D:D ahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Duch jest wspaniałym i ciepłym człowiekiem, szarmanckim wobec kobiet jak nikt inny na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffca
Witajcie po latach :P A tak sobie przypomniałem o tym legendarnym wątku i postanowiłem zawitać, zobaczyć czy przypadkiem ktoś z obecnych wtedy się tu nadal nie kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moze mi ktoś wyjaśnic dlaczego jestem pomarańczowy? przecież piszę z zalogowanego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat :) teraz już takich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×