Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość traljalajla

Szeroko doświadczeni, pomożecie?:)

Polecane posty

Gość traljalajla

mam dla was pytanie, okazało się ze mój nowy partner ma dosyc małego penisa (ok. 10 cm) a że ja nie jestem zbyt doświadczona mam pewne wątpliwości co do ze tak powiem "powodzenia stosunku", stąd moje pytanie czy wy macie jakies doswiadczenia i możecie coś poradzić co do seksu ze skromnie obdarzonym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest inny, Tobie się może podobać, nie ma na to reguły. Jeden może mieć małego i być fatalny w łóżku, drugi może mieć małego i powodować, że będziesz miała ochotę nie wychodzić z łóżka. Spróbuj, a będziesz wiedziała. Jak będzie chujowo, to radzę zerwać, nie ma co się męczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Albo poszukaj sobie kochanka z duzym interesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
ja bym się nadawał bo mam sporo większego bo jest dłuższy o całe 2,5 cm ale niestety, preferuję mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traljalajla
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
ja mam 16.5 cm ale normalnie mam 9 cm jak sie ostro podniece to mi staje na max aż niemoge gaci założyć i tylko przy ostrej sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traljalajla
Wiesz, trzeba by było być strasznie głupim i niedouczonym żeby nie wiedzieć na oko ile to jest 10 cm... myślałam ze dzieci już spią o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....................
trzeba wypróbować, dopiero po stosunku można oceniać, czy facet nadaje się do czegoś, czy lepiej go zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traljalajla
w takim razie współczuje ze jesteś zwykłą statystyczną kobietą skoro w to wierzysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traljalajla
a ty naprawdę potrzebujesz lecieć po linijkę zeby się dowiedziec ile to jest 10 cm???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traljalajla
pewnie że nie, przecież to za trudne, jak ja w ogóle mogłam się łudzić ze bede coś takiego potrafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
moj pierwszy partner w porownaniu z drugim (obecnym) mial znacznie wiekszego niz obecny. ale powiem wam, ze obydwaj dobrze sie bzykaja hehe mysle ze chodzi o technike i dopasowanie sie nawzajem. tylko szkoda, ze nie dochodze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Dobrze bzykaja, a ty nie dochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
no. odczuwa, przyjemnosc i jest mi dobrze. ale nie mam tej fali rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Trudno powiedziec czy to od ciebie czy od partnera zalezy. Moze ma duzego i dobrze ci robi, ale nie jest wystarczajaco atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
jest atrakcyjny, bardzo mnie podnieca. ale cos mnie wewnatrz blokuje. albo jak juz czuje, ze to jest to to on niestety konczy, kiedy ja mowie: kochanie, nie mozesz teraz skonczyc. a on niestety: musze. hehe podobno kobieta orgazmu musi sie nauczyc wiec pracuje nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
szczerze? nie czerpie korzysci z minety, wole dobra palcowke, lub szybką i dogłebna penetracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
moze po prostu nie umi hehehe. nie no nie wiem naprawde. ale minetka mnie nie podnieca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
No to masz te same upodobania co ja. Ja lubie robic babkom palcowke, a jak jest odpowiednio mokra to wtedy penetracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
no i własnie o to chodzi hehe a jak zuzka sie psuje to wtedy wliczam mala minetke, zeby po prostu ja zwilzyc. jak dla mnie to oprocz tego co teraz napisalam to wgl moglby jej nie byc, ale moj partner uwielbia lizac moja cipke. nie wiem co w tym fajnego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja jezeli partnerka ma ochote to tez wylize (oczywiscie musi byc ogolona) ale wole robic palcowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
xxl w jakiej pozycji najczesciej doprowadzasz partnerki do orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Najlepiej to od tylu, albo na jezdzca. Na jezdzca to parnerka robi sobie jak lubi. A ty jak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnieznana
hmm. najczesciej czuje, ze to ten moment (ktorego niestety nie osiagam) klasycznie. na jezdza wgl nie umie wyczuc sama jak mam sie poruszac, no i mam slaba kondycje. po ostatnim stosunku doszlam do wniosku, ze gdy bierze mnie od tylu i mocno sie wypne to bylabym w stanie osiagnac orgazm ale jeszcze czegos mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
W pozycji od tylu facet musi miec dosyc duzego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×