Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

OBJAWY CIĄŻY?

Polecane posty

Mój pierwszy raz to był dokładnie 15.08.2011r. Przed tym pierwszym razem ostatnia miesiaczka była mniej więcej 9 czy 10.08.2011r, moje cykle zwykle trwają od 4-6 dni. We wrześniu moja miesiączka była ok.6.09.2011, czyli jakies 2 dni za wczesnie(w sumie to nie zastanawiałam się nad tym, bo moje miesiaczki sa zazwyczaj nieregularne-raz wczensiej, raz pozniej). Dodam , że mam wieczorne wzdęcia, czytałam na ten temat i ponoć w tak krotkim czasie nie moga wystepowac zadnego typu objawy. Czy jestem w ciąży? Prosze o pomoc, jutro robię test ciązowy, ale wolę się uspokoić napierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo kobiet w czasie ciązy ma normalnie miesiączki, bardzo często tak jest. Jutro robię test, ale bardzo się boję,chcę dziecko bardzo, ale niew tym momencie.:( Prosze o odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna nienormalna
nie kupuj testu tylko zabezpieczenie na nast. raz :) Skoro mialam okres to nie mozesz byc w ciazy, a wzdecia zdarzaja sie i w normalnym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bez zapezpieczenia nie krzyczcie, nie pouczajcie, bo juz sama się pogrązyłam, nie potrzebuje pouczenia, bo wiem, co zrobilam, ze to glupota.;( proszę o węcje odpwiedzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś w zadnej ciąży, ale zrób test dla własnego spokoju. No i pamiętaj o prezerwatywach następnym razem, bo to nie tylko o ciążę chodzi, ale o choroby też. Przed chwilą na forum był temat laski, która nabawiła się grzyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna nienormalna
Ale nikt nie krzyczy i nie poucza :) Naprawde nie pograzaj sie ani nie przejmuj bo w ciazy nie jestes na 100%! Tzn Bogiem nie jestem ale z tego co Ty opisujesz to naprawde nie masz sobie czym zawracac glowy, oprócz tego jak sie zabezpieczyc nastepnym razem :) glowa do góry ! aha... i jeszcze jedno.. w ciaze nie jest tak latwo zajsc jak sie niektorym wydaje :) my sie staralismy ponad rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiaczkę w ciąży mają
wyłacznie kafeterianki. Raz, że współzyłaś w okresie niepłodnym, a dwa, skoro miesiączka była normalna a nie tylko lekkie plamienie to na milion % w ciąży nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam bardzo, to nie jest tak, że jestem jakąś egoistką i pogrążam się bo moge byc w ciazy, ale chodzi o to, ze mam kiepską sytuację(BARDZO KIEPSKĄ)i nie moglabym byc teraz w ciazy. ale za pare lat napewno :) POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ !!! :) jestescie kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×