Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łasuch smakosz

Mam pomysł dla mieszkańców południa !

Polecane posty

Gość Łasuch smakosz

Mianowicie dziwi mnie, że nigdzie nie można kupić produktów słowackich takich jak : musztarda/horcica/ i czekolada studencka . Przecież jak wjeżdża polska wycieczka to potrafi niekiedy oczyścić supermarket z tych produktów. Sam widziałem takie zjawisko w tegoroczny majowy weekend w Czechach . Ja wiem, że dla was tam mieszkających to normalka, ale trzeba trochę obserwować co się dzieje. Polska to duży kraj i nie każdy może sobie pójść "za miedzę" i kupić to co lubi !. Ja akurat uwielbiam horcicę ale na Słowacji bywam raz w roku, nie kupię więc sobie takiego zapasu :(. A Allegro ? czeka !!! Tak więc mam nadzieję, że komuś podsunę pomysł na zarobienie paru złotych a sobie zorganizuję sprzedawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasuch smakosz
I co ? Zero zainteresowania ? Lamentować tylko !, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz do allegro
to napisz do allegro albo sam sobie zorganizuj taki biznes, bo na rozkręcenie i utrzymanie potrzebna jest kasa, atesty, pozwolenia, kolejna kasa itp itd, a w kraju w którym Tusk dowalił już chyba każdemu po kieszeni, szału nie będzie, tak długo jak ten będzie u steru. Proste. Nie oczekuj więc cudów na kiju, bo Ty lubisz taką czy siaką czekoladkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasuch smakosz
Heh, śmieszny jesteś człowieku ! Ja tu rzuciłem pomysł......albo inaczej, chciałem wskazać potrzebę rynku . Jakie atesty ?, co ty bredzisz? jaka kasa ? Ile 5 złotych na wystawienie i 10 na zakup towaru :D ? Masz możliwość ? sprawdź !. Może pójdzie, może nie. Sprzeda się raz, drugi i trzeci to będziesz myślał o biznesie, nie sprzeda się ? To co ? majątek stracisz ? Przy takim podejściu to ty idź robić na innych za tysiaka :( Nie bierz się za żadne interesy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhljkl
specjalnie ktoś na słowacje będzie jechał zeby móc wystawić czekoladę za 5 zł :) poza tym tusek nieługo wprowadzi podatek od sprzedazy na allegro, także powodzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomysł dla ciebie
Wypierdalaj w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasuch smakosz
Kretynie patentowany, worze barani, tępy tłuku Nie piszę do idiotów takich jak ty, więc to ty koci wymiocie wy pie rda laj, ty krowi placku rozjechany traktorem, ty worku kartofli :D Jesteś głupszy od owczego bobka, ile koorwa śniegu musiała se w pi z dę napchać twoja stara, żeby takiego jak ty bałwana wysrać ! Idź się lepiej powieś ty tłumoku, świat będzie ci wdzięczny, psi odbycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasuch smakosz
horcicą masturbuję odbyt, odkąd mój partner wyjechał na Słowację po te dobra luksusowe o których wspominałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasuch smakosz
Ludzie piszą ? Przecież to tylko ty psi fiucie coś tu bełkoczesz :D Pisałem ci worku gówna że nie do ciebie ? pisałem dworcowy sraczu ? To zamknij ten swój ryj, bo wali jak ze sracza :D To ile twoja stara wsadziła se śniegu w pi zdę ?, żeby wysrać takiego bałwana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×