Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Tylko PiS !!!
Przez
Gość Strusiowa, w Życie uczuciowe
-
Popularne
-
- 8 odpowiedzi
- 49 wyświetleń
-
- 117 odpowiedzi
- 771 wyświetleń
-
Słucham sobie muzyki z mojego cyfrowego odtwarzacza audio za 2000zł i słuchawki Sennheiser. Ale fajnie gra :D
Przez AOwsicki, w Życie uczuciowe
- 13 odpowiedzi
- 154 wyświetleń
-
- 68 odpowiedzi
- 1130 wyświetleń
-
