Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikamo

jaki prezent dla 5latki?

Polecane posty

Gość kikamo

dziewczyny, jaki prezent dla 5 letniej dziewczynki, pomóżcie, nie mam pomysłu, chciałaby króliczka ale nie wiem czy to dobry pomysł, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elea123
kroliczka bym odradzala bo moze sie okazac ze ma alergie ja bym polecila cos z tradycyjnych zabaw albo gier planszowych a jaki budzet przewidujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikamo
tak do 50 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pet shop sa teraz w modzie
na all widziałam lecznice wraz z dwoma figurkami albo zestaw pony jakis tylko nie kupuj podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikamo
dzieki za odzew, chyba zdecyduje sie na te zgadywanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Nie wiem czy się nie spóźniłam, ale chciałabym polecić coś, co mogłoby dziecko zachęcić do czytania. Dla mnie to jest dość ważne, by dziecko samodzielnie czytało, dlatego proponuję dwie książki ( I i II część) Małgorzaty Strzałkowskiej pt. Bajki mamy Wrony i Bajki krasnoludka Bajkodłubka. Jeśli dziewczynka jest zainteresowana literkami, to te książki będą w sam raz dla niej. Są tak napisane, że dziecko nie potyka się o trudne polskie litery w rodzaju ś lub ź, ani o dwuznaki (sz,cz), bo ich nie ma. Wyrazy, w których te litery występują zastąpiono rysunkami. Dlatego też dziecko bardzo łatwo wciąga się w czytanie i wzrasta jego pewność siebie. Sukces rodzi sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjo=anka
Fajny sklep. Ja tak przegladajac to co jest w nim wybrałabym zdecydowanie jakies gry edukacyjne, puzzle. Nie ma co kupowac 5 latce juz jakiś zabawek tylko wybierac gry edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-werska89
Mysle ze dla takiej dziewczynki to już warto sie postarac o jakiś konkretny preznet jak chociazby własnie taki https://www.superprezenty.pl/pl/taniec_dla_mamy_i_dziecka_(latin_joy__zumbatomic)_szkola_tanca_joanny_ossowskiej.aspx?CtgID=4 Zwłaszcza ze dziewczynki w tym wieku bardzo lubia tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz prezentu dla małej dziewczynki? Z całą pewnością spodoba jej się mozaika do ułożenia z bohaterami bajki Kraina Lodu. Polecam dokonać zakupu w sklepie internetowym CoZaCena - http://www.cozacena.pl . Wysyłki dostarczane są zawsze w umówionym terminie! Nie mówię o okazyjnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tura37
A weź poleć stronę z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla

Ja kupiłam ostatnio kuzynce na urodziny grę i do tego jeszcze zamówiłam dla niej spersonalizowaną bajkę z elfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×