Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruselka

firany do okna tarasowego

Polecane posty

Gość kruselka

dziewczyny na jaka wysokosc uszyc firany na duze okno tarasowe . Ile cm od ziemi sobie odliczyc . Nie chce zeby szurałay mi po podłodze ale tez zeby nie byly zmyt krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .......
ja myślę że 10 cm całkowicie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
hmm myslałam tak 5 cm od ziemi zeby zasłonic liswe przypodłogową . Pytam bo oczywiscie zaczełam robote od dupy strony najpierw uszyłam firane a wczoraj stary zawiesil karnisz nie tak jak trzeba. I wyglada to obrzydliwie. Wychodz 10cm od ziemi a jak wyjde na dwór to widac mi przez szybe koniec firany . Iwyglada to jakby byla za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .......
no to daj 5 cm i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
halooo nikt nie ma takich firan długich? ile macie cm od podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam długaśne firany
i naprawde nie mam nawt cm od podłogi. Równiutko z podłogą wiszą i nie wyobrażam sobie że mogłyby być krótsze. 2 na zmiane mam troche przydługie ale to woal więc się ładnie spiera na podłodze i nawet fajnie to wygląda. Koleżanka ma wolal połozony delikatnie na podłodze, ale tozależy od upiecia firan. Tak że każdy sobie po swojemu. Ale 10 cm od podłogi czy 5cm to strasznie musi wyglądać...Rozumiem 1cm???ale 10????Fujjj. To tak jak w przykrótkich spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
dzieki za odpowiedzi własnie ma z woalu i 10 cm wyglada obrzydliwie ide je przedłuzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zastosuj 2-5 cm - nie więcej. Pamiętaj jedynie o tym, że jeżeli to materiał kreszowany, to może po praniu lekko się wyciągnąć, tak więc zastosuj 5 cm. Przy gładkich materiałach 2 cm. Pozdrawiam Joanna Lijewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×