Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Donia..

Pijecie oleje? Które są najzdrowsze ?

Polecane posty

Gość Donia..

Jak w temacie. Pijecie jakieś oleje dla zdrowia ? Zauważyłyście ich lecznicze działanie ? Chodzi mi o oleje zdrowotne np. arganowy,z wiesiołka,z pestek wiśni,ostropestu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem do końca czy warto...
Olej lniany jest najzdrowszy, ale mało smaczny. Ja do posiłków dodaję najczęściej nieobrobioną termicznie oliwę z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zdrowy i smaczny w surówkach jest olej z pestek dyni a wiesiołek przyjmuję ale w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia..
Roybusch można wiedzieć na co Ci pomógł ten olej lniany budwigowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdż na dr.Budwig poczytaj , a co do mnie to niedomoga wątroby , nadkwasota , bóle brzucha , ogólne samopoczucie w skali 1-10 to teraz 8 gdzie w tamtym roku było -2 :( , mojego męża prawie wyleczam z łuszczycy , pije olej+smaruję ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam olejów z oleofarmu, ale nie "piję" ich, tak jak w temacie, tylko po prostu używam. Olej z pestek winogron jest smaczny, jeżeli chodzi o zdrowe to wiem, że mężczyźni powinni używć tego z pestek dyni, bo ma pozytywny wpływ na problemy z prostatą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarrfela
roybusch czy ty ten olej to jesz do sera bialego? to chyba pasta od budwig? nie wiesz czy jest przyswajalny bez sera? ponoc ciezko z tym i tylko w serze sie przyswaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
ja też nie słyszałam o piciu olejów :0 Olej z pestek dyni jest bardzo smaczny, też mogę go polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piję , bo to głupota owszem, do sałatek i smażenia używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
Wiele słyszałam na temat oleju kokosowego i zakupiłam taki. Olej nie oczyszczony tłoczony na zimno. Dziś do mnie dotarł, spróbowałam, ma piękny posmak kokosu, jest gęsty jak smalec, można nim smarować chleb, smażyć na nim, a nawet smarować ciało, by je nawilżyć, przeciwdziałać starzeniu....itd. Nie wiem jeszcze jakie będzie miał na mnie działanie, jak będę go używać przez miesiąc, to myślę że coś odczuję a przede wszystkim że wspomoże mi odchudzanie. W przeszłości używałam też olej, ale bardziej do nawilżana gardła, bo wciąż chorowałam na anginy i miałam bardzo przesuszone śluzówki. Brałam łyżkę oleju, tu już dowolny jaki miałam, i trzymałam w ustach tak długo jak mogłam wytrzymać, wierzcie mi że pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będziesz miała mega sex po tym oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
już mam mega orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
to nawet na takim błahym temacie też są podszywy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
ludzie czy nigdzie ni można spokojnie porozmawiać, by się nie wpieprzał jakiś podszyw ???eh.... brak mi słów...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
hahahaha. Uroki forum, zawsze znajdzie się jakiś rodzynek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
od 3 lat z przerwami używam olejów , Budwigowy z serkiem, czasem oliwę z oliwek +zatar , czasem wielkopolski rzepakowy z sokami , olej kokosowy super sprawa do ciała , oleje muszą być pierwszej jakości tylko tłoczone na zimno , mam ponad 40 nie jedni mi dają dużo mniej a i dawno dawno nie byłam w przychodni , o czymś to świadczy :) poczytajcie , spróbujcie i się przekonajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidokomiaa
puszekkwiatuszek napisz proszę jak używałaś tego kokosowego oleju. Nie wiem ile mogę użyć do pieczywa, bo jakoś mało smażę, a nawet prawie wcale, też chyba ważne by nie przesadzić. Nie wiem też jak stosować na ciało, czy rano czy wieczorem, konkretnie napisz co smarowałaś, twarz czy całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
oleju kokosowego używam szczególnie latem dużo przebywam na ogrodzie , kąpielisku smaruję całe ciało i twarz , mój mąż ma problem dermatologiczny więc zawsze po kąpieli wciera w ciało , robię sama kremy na bazie tego oleju i ziół , w ogóle w mojej kuchni nie ma miejsca na żadne margaryny i sztuczności ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
olej z pestek winogron albo z pestek dyni :) Te z pestek są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kokosowy jest bardzo zdrowy służy nie tylko do smarowania ciała, ma właściwości prozdrowotne, ja używam na zmianę z olejem lnianym i rzepakowym z pierwszego tłoczenia. Dobra i zdrowa dieta procentuje jak dobre wino z czasem będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z avokado - super sprawa i też jako kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spożywam olej lniany. Łyżkę oleju wlewam do filiżanki a następnie dodaję do niej wyciśnięty ząbek czosnku. Zostawiam na noc w lodówce a na drugi dzień polewam tym kromkę chleba i zjadam. Pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×