Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wladczyni serc

blagam, co zrobic z kurzych serc?

Polecane posty

Gość wladczyni serc

maz wrocil od tesciow z 4 KG KURZYCH SERC! pytam sie po co to zwiozl a on tylko odpowiedzial, ze do gotowania. nie wiem co z tych kurzych serc robic. nigdy ich nie gotowalam. poki co znalazlam w necie tylko przepisy na krupnik na kurzych sercach ale my nie jemu niczego co sie laczy z kasza. nie mam pojecia co z tym zrobic. prosze, jesli macie jakies przepisy to podajcie bo szkoda wyrzucac skoro juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznie
podduś je z warzywami np mrożonymi z woreczka z kukurydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipko23425223
a może gulasz, tylko pamiętaj ze trzeba każde serce rozkroić i taką żyłę wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
a jak sie robi taki gulasz? czy kurze serca gotuja sie dlugo? znajoma mi napisala, zebym zrobila je w panierce i podala z salatka. musze jakos te serca wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznie
kluczowa sprawa to dobrze je przypraw i niech chwile postoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
dzieki za linki! na pewno sprobuje tego gulaszu. nigdy nie probowalam kurzych serc wiec nawet nie wiem jak dlugo je gotowac, jakie sa w smaku. to mi maz zrobil niespodzianke:) razem z 4 kg kurzych serc dostalam jeszcze 5 kilo sloniny na skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seena
gotowac z wloszczyzna, kazde sercw przekroic na pol zrobic sos .pycha!!!!!!!!!!serca dodaje tez do rosolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
a jaki robisz sos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seena
sloninke mozna wytopic z czosnkiem cebula i jablkiem mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
slonine juz wykorzystalam:) zrobilam smalec, wyszuszylam skwarki, zrobilam tez slonine w beczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seena
sos na rosole z serc ,jaki lubisz ja uwielbiam bialy i chrzanowy do tego ziemniaki i buraczki lub ogorek kiszony pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
seena dziekuje bardzo:) zrobie dzis na obiad:) czuje, ze przez nastepne dwa tygodnie bedziemy jesc same serca i slonine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seena
SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
dziekuje:) juz nie moge sie doczekac az slonina w beczce bedzie gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszka chyba mozna też
dodać do pasztetu, albo ugotować z warzywami, ( i chyba jakimś innym mięsem, np drobiowym albo wieprzowym, bo same moga być za intensywne w smaku), zmielić i pomrozić w porcjach na farsz do krokietów, pierogów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
dziekuje! durna nawet o tym nie pomyslalam a faktycznie moge narobic farszu! stryjek powiedzial, zeby ich nie mrozic nie ugotowanych bo duzo traca na smaku ale juz przygotowany farsz bedzie dobry. dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszka chyba mozna też
gulasz z serc drobiowych jest pyszny z sosem grzybowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
grzybow mam mnostwo to da rade. a jakies konkretne grzyby? suszone? nie chce tych serc zmarnowac dlatego tak wypytuje, zeby zrobic cos naprawde smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszka chyba mozna też
najlepsze leśne, o konkretnym aromacie, pieczarki pewnie będą za mało wyraziste , myśle że suszone się nadadzą spokojnie:0, ewentualnie suszone+ pieczarki taki sos, a la mysliwski, z duża ilością cebuli, majerankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladczyni serc
dziekuje:) bede gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serca
zrób gulasz z grzybkami suszonymi,do tego cebula i jakieś zioła,pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Kurze serca gotują się króciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
ja bym kurze serca dala sasiadom co maja psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj, nie zjadlabym tego
:o ja też kurze serca, wątróbki, płucka itp gotuje psom :o jak to świństwo można jesć w ogóle? :o za chwile będziecie jadły łapy kurze wraz z pazurami... no, ale ważne ze ze wsi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbiadawambiada
obyście jeszcze w przyszłości nie chodziły po śmietnikach i nie błagały o to aby chociaż kromkę spleśniałego chleba znaleźć i zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj, nie zjadlabym tego
żyjemy teraźniejszością! teraz mamy co jeść a mimo tego mamy jeść jakieś odpady, żeby już się przygotować w razie czego na biedę? :o Bez przesady. Z kurzych serc i innych odpadów robią najtańsze pasztety i inne świństwa. Ja tego nie tknę, co nie znaczy że się wywyższam bo jem nie wiadomo co. Jem normalne rzeczy, właśnie normalne a nie odpady jakieś, które nadają się tylko na pokarm dla psów :o Według Twojego myślenia mam teraz jeść suchy chleb bez szynki czy sera bo kiedyś może tego zabraknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala.
brzydzisz się serduszek, ale szynkę jesz. A szynka to nic innego jak dupa :D nawet nie masz pojęcia co jest przetworzone w tych smakowitych sklepowych kiełbaskach i co to za szyneczkę uważasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj, nie zjadlabym tego
akurat szynkę robię sama w domu ze świeżego mięsa (no mięsa a nie odpadów) i nie jadam szynki codziennie bo w ogóle rzadko jem mięsne produkty, raz lub dwa razy w tygodniu mięso na obiad a w pozostałe dni inne produkty. Ale takich psich odpadów bym nie tknęła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka Wsb
hej ja serduszka zawsze jadlam u babci z rosolem pycha serce bylo zarezerwowane zawsze dla mnie:), a reszte to nie wiem, ale nie wiem czy sie nei robi z nich farszu do kaczki,hmmmm ale to mi sie chyba z watrobka pomylilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×