Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimimimimimiiii

Pokój - co do czarno białych mebli z wysokim połyskiem ????

Polecane posty

Gość mimimimimimiiii

Witam, mam zamiar sprawic sobie podobny komplecik do tego http://allegro.pl/mebloscianka-bialy-czarny-wysoki-polysk-led-i1828507617.html Zastanawiam sie czy jedna sciana ciemna, np granatowa na tle tej mebloscianki bedzie pasowac? Reszta bylaby w jakims jasnym kolorze, o ktrego dobor tez bym prosila. Wielki problem mam tez z szafą do tego pokoju, pokoj mam maly, jak ustawie mebloscianke to zostanie mi jeszcze ok 1metr miejsca na tej scianie, myslalam o jakiejs pojemnej rogowce, ale zadna inna szafa niz z polyskiem nie bedzie pasowac??? Moze ktos ma podobne meble i ma jakies zdjecie swojego pokoju? Wogole nigdzie nie umie znalezc calego pokoju z takimi meblami zeby sie zainspirowac... Poza szafa i kolorem scian interesuja mnie wszystkie porady, np tez lozko, dodatki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw jest bardzo nowoczesny, więc całość pokoju musi być utrzymana w tym klimacie. Proponuję ścianę za meblościanką w intensywnej barwie, najlepiej chabrowej - pod kolor podświetlenia LED, a reszta chyba na biało lub w gamie kolorystycznej tej ściany (jeśli chaber-to błękitna, jeśli mocna zieleń-to pistacjowa itd.). Szafę lepiej poszukać w stylistyce mebli - czyli czarna lub biała na wysoki połysk, inne rozwiązanie będzie się "gryzło". Nie wiem z jakim przeznaczeniem jest ten pokój.Jeżeli to sypialnia możesz kupić proste, metalowe wyrko i poście/narzutę w intensywnym kolorze. Jeżeli to ma być pokój dzienny to jakaś kanapa lub narożnik np.czerwony, rudy - zależy jakie ściany wybierzesz. Do okna zamiast tradycyjnych firanek proponuję tylko rolety lub firany panelowe. Nie inwestuj w dużą ilość dodatków - postaw na kilka mocnych akcentów (dobranych kolorystycznie do kanapy lub tego,co powiesisz w oknie) - jakiś wazon, czy misa ze świecami w nowoczesnych kształtach, prosta ramka ze zdjęciem (byle nie drewniana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię stylu nowoczesnego, więc moje rady mogą okazać się niewypałem, ale ja widzę dwie opcje tego pokoju: 1. ściana za meblościanką chabrowa, pozostałe w błękicie lub bieli; czerwona kanapa i takie też dodatki; dywan w geometryczne wzory czarno-białe; kącik zieleni (doniczki w mocnym kolorze); jeżeli jakaś ściana jest w miarę nie zastawiona można się pokusić o wzór na ścianie, np.: http://www.szabloneria.pl/k7,szablony-z-tworzywa-flora-motywy-kwiatowe-roslinne.html 2. ściana za meblościanką w mocnej zieleni, pozostałe pistacjowe lub białe; dodatki w kolorze rudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimiiiiii
dzieki, to ma byc moj pokoj czyli sypialnia, salon, gabinet - wszystko w jednym, jest maly wiec jakas zgrabna rogowka lub sofa rozkladane, szafa na ubrania ale nie umie znalezc nic ciekawego w polysku, tylko zwykle malo pojemne szafy i jeszcze jakis stolik-biurko na komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki zestaw meblowy kojarzy mi się raczej z pokojem dziennym, czyli z zasady pomieszczeniem gdzie jest mało mebli. Nie jestem pewna czy znajdziesz biurko w tym stylu. Chyba prędzej stolik. Szafa może być robiona na zamówienie - jak poszukasz to nie wyjdzie strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czak wspak
Gość mimimimimimiiiiii
nie chce typowego biurka, raczej coś na co mogłabym postawić komputer, może być małe i lepiej żeby nie przypominało za bardzo biurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimiiiiii
czekam jeszcze na jakies pomocne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo:
pisze się UMIEM, nie: "UMIE' tak samo : ROZUMIEM Mam nadzieję,że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimiiiiii
no jak cholera pomoglas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony bębenek
można pospolicie na wszędobylski fiolet, ale wolałabym już burgund lub akwamaryn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimiiiiiii
no wlasciwie za fioletem tez nie jestem, bardziej wlasnie taki granat ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając kolor ścian weź pod uwagę nasłonecznienie pokoju. Jeżeli nie masz słońca w pokoju cały dzień proponuję ciemny kolor dać na ścianę w cieniu, a te nasłonecznione pomalować na jasno - zyskasz dodatkowe rozjaśnienie pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
witam mam meble czarno biale sciane pomalowalam na jasny popiel ladnie sie odbijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×