Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość iwcia10
Grania kolejny krok do przodu:) potem Tasia i wszystkie będziemy już daleeeeeko :) Malinka wiesz już na którą i do kogo idziesz ? U mnie juz panika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina kluje Cię w boku i w podbrzuszu ? mnie zaczęło kilka godzin temu i to tak pożądanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś czytała mi w myślach... Moja przyjaciółka opowiadała o takim bólu , kłóciu że nie mogła nawet wstać. Mnie nie boli aż tak , ale czuje dziwny ból. Nie do porównania ale jakoś boje się go... i jak się przeciągam lub kicham to tak jakby coś mi się używało. Po chwili puszcza. Za to głowa pęka mi dziś jakoś tak z tyłu przy karku. I mam mdłości cały dzień, ale jak zobaczyłam zestaw z lodami bita śmietaną i malinami to zjadłam cały a po 30 min. znów byłam głodna. .. Grania to super ze taki konkrety u Was . Ruszyłaś z kopyta :) Kobitki trzymam kciuki za jutro. Iwcia za Ciebie szczególnie. A może ten ból to przez stres? Pisz jutro od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciągle głodna..stres pewnie robi swoje bo juz od wczoraj chodzę wydygana i wiecznie myślę co mi pokaże usg. Juz oczywiscie poprzegladalam chyba wszystkie stronki co to kluje ;) niby macica i jakieś wiązadła sie rozciągają czy cos tam;)no ale tez może kluc na ciążę w jajowodzie zamiast w macicy..wrrrrr...nawet o tym nie myślę..jutro wchodzę sama, wolę w razie czego sama poinformowac męża a z nim to znowu zapomne co mam się zapytać;)dam znać jak i co, ale pewnie będę w domu nie wczesniej niz 14..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
dopiero wróciliśmy ze spotkania opłatkowego i od razu piszę. Jestem umówiona na 9 do dr M, ale mam się liczyć z tym że będę czekała. Chcieli mnie też przenieść do dr P ale stwierdziłam że wolałabym iść do swojego lekarza jednak i pani się zgodziła. Może to dlatego że ja byłam od razu na sobotę do niego zapisana a nie tak jak Ty Iwcia do dr Cz? Nie wiem sama dlaczego się zgodziła mnie zostawić, po raz pierwszy tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas powrót uzależniony od wiadomości w klinice, jak będą złe to wracamy od razu do domu (wiadomo dlaczego), a jak dobre do może po Silesi pobiegamy ;) Iwcia powodzenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się znowu miniemy; ( a ja mam juz wypisane pytania bo połowe zapomnę bez kartki;) może ta dr P nie jest zła, na znany lekarz ma tylko 1 negatywa, nawet ją chwalą;) mam nadzieje że jak wyskocze jej z kartką to mnie nie pogoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie Malinka powodzenia, nie wiem jak Ty, ale ja mam straszne lęki..jak w Faktach usłyszycie, że jakaś babkę zabrali z poczekalni w stanie przedzawalowym to jaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś wyjątkowo pytań nie mam, więc może podzielisz się później swoimi wiadomościami;) Trzymam mocno kciuki za Ciebie i bąbelka lub bąbelki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ukazał się przynajmniej jeden to bede szczęśliwa, a jeśli dwa to doznam lekkiego szoku;) ale też będę szczesliwa:) zmykam kobitki lulu....kolorowej nocy bo stosunkowo udanej to mogę chyba, pożyczyć tylko Tasi i Grani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny:) trzymam mocno kciuki :) z dzisiejszej nocy nici bo M wczesnie wstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia trzymaj się to na pewno nie to co myślisz. Nie jedna dziewczyna plamiła. Dobrze że dziś masz wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na którą masz tam wizytę. Czekam na wieści. Jestem w tobą nie stresuj się wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
trzymaj się Iwcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Iwcia trzymajcie sie i odganiaj od siebie wszystkie czarne myśli. Bedzie dobrze! Czekamy z niecierpliwością na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, dzwoniłam, że dostałam różowe plamienie i kazali mi od razu przyjechać. Na szybko teraz nspisze....pęcherzyk..zarodek i pulsujace serduszko już widzialam :):):) boszeeee potem reszte napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, dzwoniłam, że dostałam różowe plamienie i kazali mi od razu przyjechać. Na szybko teraz nspisze....pęcherzyk..zarodek i pulsujace serduszko już widzialam :):):) boszeeee potem reszte napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś nas wystraszyła... no to cudownie Mamusiu ! Mnie aż się łezki zakręciły. Jak juz troszkę ochłoniesz napisz jak się czujesz i skąd to plamienie i w ogóle wszystko ze szczegółami!! Jej jak się ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Superrr :)))) Iwcia gratuluje :) i nie kracz juz wiecej bo to plamienie było ostrzeżeniem, ze juz nie kraczemy, nie przejmujemy sie, bo jestes w Ciazy :)))))) Rewelacja! No to masz kobieto prezent na swieta :) najlepszy wymarzony i nie zastąpiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz leżę także na spokojnie napiszę. Rano wstałam a wkladka ufajdana różową wydzielina lutinusa. Po chwili włożyłam aplikator zeby sprawdzać jak tam w środku a tu znowu ufajdany na różowo. Od razu telefon do Gyn, że mam wizytę po 12 a plamie i kazali przyjechac już. Weszłam bez kolejki do dr P, świetna osoba, wszystko tłumaczy sama od siebie dokładnie, pokazuje na ekranie krok po kroku powolutku tłumacząc, jestem pod wrazeniem jej podejscia do pacjenta. Po plamieniu ani śladu zanim zajechalam na miejsce, ale w momencie plamienia krwią trzeba się udac do najbliższego szpitala , żeby nie tłuc sie do nich ponad 70km. Nie wiadomo od czego to było bo znikło. Potem widzę na usg pecherzyk, zarodek i puls serduszka...bezcenne:)taki malutki biały pulsik:) życzę Wam dziewczyny tego widoku jak najszybciej:) boże jak ja się balam nie macie pojęcia. Chyba najbardziej z tego wszystkiego dzisiaj. Ze 2 slowa z M po drodze zmieniłam ze stresu i strachu. Lutinusa na tym etapie nie mozna zamienic na luteine, lutinus normalne, że tak wyplywa.Dostalam jeszcze duphaston, i zaswiadczenie do pracy o ciąży. Nie wiem co jeszcze bo oczywiscie kartki z pytaniami nie zabralam i ze strachu to i tak juz nic nie wiedziałam. Jak zobaczylam tą różowa ciape to myslalam że juz po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jak się ciesze :-) gratulacje mamusiu:-) teraz juz się nie stresuj. I spokojnie wypoczywaj. Rozumiem ze jedno serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa...za 7 dni do kontroli, pani dr powiedziała, że zarodek teraz musi rosnąć milimetr dziennie zeby było wszystko ok, teraz ma 2,2 milimetra i mówiła, że na 6 tydzień ciąży jak do tej pory i tak jest czasowo dobrze rozwiniete bo widać pulsik, teraz tylko musi odpowiednio rosnąć. .także bądźcie pewne, że dalej będę tutaj panikowac;);) ciekawe jak malinka, ale pewnie lata po galeri ze nic nie pisze także wszystko ok:) Catarina u Ciebie juz tes będzie widać skoro dziś juz u mnie było. Dzięki dziewczyny za słowa otuchy i w ogóle za wszystko :) moj M teraz chodzi i oglada pierwsze zdjecie usg:)chyba w ramke je normalnie wsadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno, fajnie gdyby były dwa, ale u mnie to chyba tez trochę niebezpieczne ponieważ mialam bardzo mała macice, która powiekszano mi lekami.Teraz mam jeszcze raz taką jak mialam, ale dwojka dzieci w niej to pewnie tez ryzyko scisku itd. M trochę zawiedziony że jedmo, ale cieszy się bardzo z tego co mamy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jedno to super powód do radości:-) tylko zastanawiam się czy to plamienie nie jest związane z tym że zagnieździł jeden. Cieszcie się w mężem teraz:-) u Malinkai pewnie wszystko dobrze i prezenty z Silesi kupuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia Grania, teraz czytam ulotkę duphastonu i po tym mogę mieć plamienia. Kurcze nie wiem ile tego brać, pewnie bylo napisane na recepcie, chyba będę brala jak w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoo. .. Malinka szaleje na zakupach :)Kolejne dobre informacje nas czekają. Ponoć plamienia na początku to nic niepokojącego. Iwcia czy Tobie też tak smakuje jedzenie? Ja w zwykłych potrawach odkrywam nowe smaki. Tak mi smakuje... zawsze lubiłam jeść ale teraz uwielbiam. No ale mdłości to nic fajnego. Mój M. tak jak Twój też napalony na blizniaki- co z nimi?? Powiem Ci ze po tym co napisałaś zastanawiam się czy nie zacząć chodzić do tej dr.P. Ja bym chciała by lekarz prowadzący nasza ciążę mówił do mnie. Będę w ciazy pierwszy raz i oczekuje ze lekarza nie będzie tylko szybko odpowiadał na moje pytania jak dr Cz. tylko będzie do mnie mówił wszystko to o czym pojęcia jeszcze nie mam. We wtorek juz jestem u dr.Cz umówiona ale jak się "nie otworzy" pomyślę nad nią. Mój M. tez jest za, uważa za bezpieczniejsze korzystanie z wiedzy kilku specjalistów . Poza tym nie chciała bym być później przerzucana od lekarza do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×