Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Super Grania,że wróciłaś:)współczuję z zębem znam ten ból bo niedawno miałam usuwaną 8-mkę;/ Dziewczyny znowu mam pytanie do Was... jestem jakaś niedouczona::p Ten zastrzyk mam sobie wziąść 24h przed- czy mogłabym wcześniej o godzinę czyli byłoby 25h przed..bo tak o 8 to bym sobie musiała go zrobić w kibelku w pracy:/ co mnie przeraża bo to będzie mój pierwszy własnoręczny zastrzyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja chyba go bralam 36h przed ale to i tak nie miałam co do godziny bo jak wcześniej jeździłam do Bytomia to tam zawsze byl poslizg w wizycie około godziny bo ciężarne były przyjmowane bez kolejki. Czasem mnie to wkurzalo bo mialam np wizyte jako pierwsza na 16 a juz byla w kolejce dziewczyna z brzuszkiem i wchodziła wczesniej, za chwilę nastepna itd...trochę to dziwne no ale takie mieli zasady. Może poczytaj co na ulotce piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja zastrzyk tez miałam 36 godzin przed i to z dokładnością do pół godziny żeby się zgadzało do punkcji. Co do zębów to ostatnio leczyłam ósemke właśnie i chciałam podleczyc resztę ząbków ale dentysta powiedział ze nie ma co leczyć :p wiec póki co mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No a poza tym biorę od transferu ziuki z fragminu i mnie szczypią i bolą a od lutinusa mnie psisia szczypie wiec iladian musze chyba zapodać dodatkowo. I znowu mnie lewy jajnik kłuje wrrrrr. Ale od ananasa mam wstręt do słodyczy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka iliadan koniecznie, a z całego serducha Ci życzę oby to klucie jajników było już pierwszym objawem zagniezdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia :* A kiedy ten iladian przed czy po lutinusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go daję różnie, co 2 dni i tak jakis czas przed lutinusem na noc a nast razem po lutinusie, ananasa odstawilam chyba w 5dpt, miałam blastusie także jak sie miały zagniezdzic to do 5 dnia się zagniezdzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja mam ananasa jeszcze na jutro i ew na pojutrze i starczy. I wezmę ten iladian dziś i jutro a potem co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już jutro 4dpt:) najgorsze jest to czekanie i tysiąc myśli na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie strasznie szczypało gdy brałam luteinę. Przy lutinusie czasem mnie zaszczypie w momencie jego wyplywania i wtedy od razu na noc biorę iliadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AnciaS
Cześć dziewczyny. Jestem już po transferze. Biore te cholerne zastrzyki Fragmin które bolą mnie niemiłosiernie :;((. Co do Lutinusa, czy Wy też miałyście takie problemy? Mnie niestety swędzi i piecze:( macie na to jakieś dobre rady? czy pytać może jutro ewentualnie jakiegoś lekarza o zmianę tego leku? Jako pierwszy ratunek to zrobiłam sobie nasiadówe z szałwi no i też wypiłam filiżanke zaparzonej. Ritta, trzymam za Ciebie mocno kciuki:)Grania współczuję bolącego zęba. Pamiętam przeprawe z wyrwanie dolnej ósemki, mam nadzieje ze Tobie przejdzie bardziej gładko;P A tak wogóle to jutro pierwszy transfer.. już się cholernie denerwuje. Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AnciaS
Tzn. po punkcji, z tego wszystkiego zaczyna mi się to mieszac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia no to czekamy na wielkieeee bety od Waszej calej trójki :) kup sobie illiadan o ktorym właśnie piszemy. To są również dopochwowe tabletki zresztą w aptece będą wiedzieć. Wcinaj ananaska jak My wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny oby wasi lokatorzy zostali w wami. Oszczędzajcie się i wszystko będzie dobrze. To czekamy na wysokie bety już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już spać nie mogę z bólu zęba. Dramat. Chodzę już po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania,a nie masz antybiotyku? Ale ci współczuję. Bimbalka czyli tylko jajniki ci dokuczają? Innych objawów nie masz bo twoja kropka już się zagniezdziła pewnie. Ciekawe jak to z tym ananasem jest....bo gdzieś wyczytałam,ze po transferze tylko 2-3 dni można brać. Pewnie ile ciąż tyle teorii ;) Mamusie jak się czujecie?Iwcia męczą wymioty? Nic się nie martw miną kiedyś. Szczerze to u mnie nic się ie dzieje,podbrzusze boli jak bolało.głowe ciągle czuję,ze jest. Nadal dużo leżę,ananasa nie jem bo nie dałam rady tak mnie odrzuciło 2 dpt. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) Grania wyrwij i nie będziesz się męczyć, ból zęba to okropienstwo. Ritta ja ananasa tez jadlam tylko kilka dni, w ciąży już nie można z tego co czytalam go zajadac. Jeszcze troszkę dziewczyny i wszystko się wyjaśni, żeby kazdej sie udało!:) -Ritta ja nie tyle wymiotuje co mnie zbiera na wymioty, uczucie jakbys nie miała czym...czasem aż brzuch od tego boli:( raz jest lepiej a raz gorzej ale zleci:) tego to Wam akurat nie życzę;) dzisiaj ruszam tylek i idę te spodnie poogladac, u mnie wiem że jest tylko 1 sklep ciazowy....ho ho to pewnie poszalec w wyborze można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie teraz też ciągle smigam w leginsach tylko ze mam sporo krótszych bluzek które nie bardzo do leginsow mi pasują. Byle do wiosny jak to Catarina pisała. Wczoraj czytałam o końcówce ciąży latem....katastrofa z tego co dziewczyny pisaly;) a u nas terminy na poczatek sierpnia, ale chyba lepsze to niż na wrzesień. Trochę się popocimy i jakoś zleci;) ide robić kawkę...komu wirtualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dam jeszcze radę załapać się na kawkę ;) Pewnie te objawy wymiotne gorsze jak same wymioty. Jakoś dacie radę z upałami nie taki diabeł straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś legginsy są pewnie najlepsze no i dłuższe bluzki,a jak słoneczko zaświeci to wskoczycie w sukieneczki. Ale super wyglądają panie z brzuszkami w takich zwiewnych sukienkach ;) Mam lekkiego doła dzisiaj..M.w pracy ,wraca dopiero w piątek,nie mam żadnych objawów...'chociaz jakie można mieć ' normalnie widzę czarne chmury a gdzie tam 11 luty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta brak objawów to tez objaw a na tym etapie ciezko okreslic co tak naprawdę jest objawem ciąży:) glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia S żadnych nasiadówek!!!! One tylko mnożą bakterie w cieple, absolutnie.Szałwia to jedyne zioło którego nie można radykalnie pić w ciąży, także daruj sobie. Zakup sobie probiotyk Iladian Direct albo Laktovaginal, i stosuj jak w ulotce. Co dzień na początku a potem chyba 3 razy w tyg, Pamiętaj o higienie, częste zmieniane wkładki i chusteczki nawilżane dobra sprawa. Małami, nie przeczytałam Twojego postu wczoraj,a żałuję.Mam nadzieję,że wzięłaś mimo trudnych warunków lek punktualnie bo to cholernie ważne. Nawet w naszym serialu było to kilkakrotnie podkreślane.I jak poszło? Bimbałka , kucie w jajniku to piękny objaw :) Iwcia też tak miała :) Rita, a Ty się nie przejmuj, przecież wiesz że każda z nas jest inna, na tym forum dokładnie to widać. Pamiętaj o najważniejszej zasadzie- mamusia nie może chodź przez chwilę przestać wierzyć w swoje dziecko! Grania jak z okresem????? Przecież pisałaś że dostałaś punktualnie w piątek,a do wczoraj jeszcze nic, teraz piszesz że dopiero dziś? I jak??? Bo jak dziś nic to może tamto plamienie i boleści były implantacyjne?????? Ja ananasa wcinałam dobre dwa tyg, Nie bardzo wiem czemu witaminy i kwas foliowy mogły by mi zaszkodzić... do tej pory patrzę na niego z sentymentem i niedawno kupiłam :) i chyba tak mi już zostanie :) Kurcze nie mogę znaleźć tego kalendarza dla Was, ale zagnieżdżenie wypada jak dobrze pamiętam właśnie na 5dpt, także dziś baaardzo ważny dzień :) Iwcia u mnie też słonko świeci, więc energii ciut więcej, nawet wstałam o 9-szok!!! idę sprzątać bo mam do odgruzowania piwnicę po remontach.Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam okres :-) Catarina to Positive dostała w piątek:-) już jestem umówiona na kolejny monitoring w czwartek do dr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania fajnie jakby nam sie zsynchronizowalo ;-) Ja monitoring mam za tydz w pn. A okres to mialam stulecia.. sprawka zazywanych hormonow. A co do osemki to b. wspolczuje bolu :-/ Mam nadz, ze opanujesz sytuacje. Mnie 8mki nie wyrosly w ogole i kiedys nawet pomyslalam sobie, ze chyba jakas "niedorozwinieta" jestem i dlatego nie moge zajsc w ciaze (bo nie mam 8mki :-P) Trzeba miec juz gleboki kryzys, wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Positive jeszcze nic nie wiadomo ja ostatnio jak leczyłam ósemke to przy innej mi dziąsło spuchlo i dentysta mówi "oho widzę ze kolejna osemeczka wychodz to pewnie od niedawna?" A ja mu odp ze noooo od jakichś 10 lat mi wychodzi i wyjsc nie może :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Slyszalyscie jaka afera gdzieś nad morzem pomylili zarodki i kobitka urodziła córkę z wadami genetycznymi i okazało się ze to nie ich dziecko. Ciekawe czy komuś innemu podali te ich. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o tym...kurcze masakra jakaś...normalnie aż niemożliwe wydaje się takie coś. Bimbałka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia10 podniosłaś mnie na duchu. Dziękuję Ci bardzo za wsparcie i zazdroszczę tych planów o zakupach w sklepie ciążowym, też bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja na razie czuje się dobrze, odpoczywam sobie cały czas i mam nadzieje ze blastki juz mieszkają w brzuszku i Tobie tego samego życzę :* A Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×