Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziewczyny witam w słoneczny dzień, u mnie od rana świeci słońce poranne zakupy zrobione teraz znalazłam chwile bo m idzie na popołudniu do pracy to szykuje mu obiadek ja mam nocke. Wczoraj jak oglądaliśmy razem na TVP 2 o in vitro to później mówi do mnie ze mam się nie martwic bo to nie moja wina ani nie jego ze narazie nie udaje nam się tylko ze pewnie w kolejce musimy poczekać i nam się uda i przepraszał ze tak bardzo na mnie naciskał i wybierał presję o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Oj Malinka, ale nas wystraszyłaś, ale racja lepiej dmuchać na zimne. My też mieszkamy z rodzicami i mamy piętro swoje ale kuchnie i łazienkę wspólną. No i właśnie jesteśmy na etapie remontu łazienek.... kurz w całym domu, już nie daje rady z tą wodą z octem ;( a pieruństwo i tak wszędzie wejdzie. My w ogóle remontujemy cały dom i mój M ma kupe roboty... całymi dniami coś grzebie, zwłaszcza że z największym kurzeniem musi się do sierpnia wyrobić. Pokój dla malucha dobudowaliśmy jakiś czas temu, ale na razie nie będzie wykańczany bo będzie z nami w sypialni mieszkał pewnie dobry roczek. U nas te remonty to już 2 lata trwają i końca nie widać.... ale kiedyś napewno się skończą. Ancia S nie wiem czy to dobry pomysł z tym przelewaniem... nigdy nie zbierzesz dokładnie całej dawki,coś zostanie w igłach. Żeby mniej bolało spróbuj robić je sama, wtedy bardziej skoncentrujesz się na zastrzyku niż bólu. Dobrze chwyć fałd skóry,i przyłóż igłę-jeśli sam dotyk już boli, przesuń nią może trafiłaś w bardziej czuły punkt. Nie patrz jak wbijasz igłę, postaraj się zrobić to jak najszybciej i szybko wciśnij płyn, cały czas nie puszczając skóry z fałdką. Pomasuj sobie to miejsce. Zastrzyk robi się w ok 2 cm w okolicy pępka, zmieniaj sobie strony. I co najważniejsze- spróbuj się zaprzyjaźnić z tym bólem, jest , ale będzie coraz mniejszy i stanie się rutyną. Iwcia ja też wstałam taka zamulona dziś z bólem głowy, aż ukradłam z ekspresu trzy łyki kawy... Rita objawy piękne :) wszystko idzie ku dobremu :) Co do kremów ciężko będzie kupić coś dla mam. Znalazłam na stronie Polleny kosmetyki Białego Jelenia dla mam-żel pod prysznic i intymnej. Pytałam w aptekach nic nie ma. U siebie w Rossmannie sprzedajemy trem do twarzy z Perfekty dla mam ale składem nie jest jakiś wyjątkowy. Unikajcie kremów z wit A i Retinolem -tylko tyle.Myślę że kremy na rozstępy i do intymnej dla mam to dobra sprawa, ale tego jest cała masa. Jak już pisałam naprawdę skuteczna na rozstępy jest Mustella. Odradzam Tołpę, droga a nie działa. Koleżanka przy porodzie całą popękała. Bimbałka tylko sama natura, czosnek z mlekiem i masłem, malinki, poć się pod pierzynką. I zacznij pić herbatkę z czystka!!! Polecam polecam po raz kolejny! Wskazana dla mam , mega uodparnia. elusiowo, dobrze że o tym otwarcie rozmawiacie, to jest bardzooo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina wlasnie czytam o tej herbatce z czystka i musze ja mieć! !!! Uwielbiam herbatki :) gdzie ja można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo przekonałam chociaż jedną!! Jupi!!! Pytaj w aptekach :) Jest coraz popularniejsza i coraz więcej aptek ją sprowadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Znalazłam na doz 100 g za niecałe 15 zł. Czystek liść. Trochę drogo i starczy mi pewnie na jakiś tydzień :p no ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja jestem uzależniona od herbatek wiec jak tylko usłyszę coś na ten temat to nie przepuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta herbatka,muszę kupić tylko gdzie. Bimbałka miód,czosnek i mleko,a do tego troche masła. Pomoże od razu. Tylko nie za gorące bo miód z czosnkiem sie nie połączy dobrze. A tak co do spania to normalnie nawet w nocy nie śpię,chociaż jestem straszny spioch. Od transferu w nocy chodzę,piję,toaleta...az mój piesek dostaje szału i chodzi i szczeka. Czyli jak zasnę to sunia szczeka więc się budzę,no i tak w kółko. Normalnie mój mózg zwariował pewnie psychika pęka ;) Ancia musisz sama robić te zastrzyki.Robiła mi położna w Gyn i tak bolało,a teraz spokojnie mówię do brzuszka i jest okey. Nie można przelewać do innej strzykawki bo traci swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Rita wejdź na doz.pl i zobacz czy w twoim mieście jest ich apteka zamówienia od 20 zł są dostarczane bezpłatnie do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z przelewaniem fragminu chyba nie ryzykowała. Najlepiej dawać sobie samej, nie wyobrażam sobie żeby mi ktoś igłę w brzuch miał wbić:) sama jakoś zawsze wolałam to robić. Byly dni gdy zabieralam się do wbicia z 5 razy i bolało a byly takie że nawet nic nie poczułam:) ale zawsze igłę wbijam szybko. Mi głowa jakoś przeszła:) teraz leżę chwilkę, pogoniłam M do pracy i odpoczywam ;) czy przy tych swoich psiakach też musicie jeść po kryjomu słodycze?:) u mnie nawet jak jest 23 i psiak spi aż chrapie wystarczy że usłyszy papierek z cukierka i juz stoi przy mnie na baczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia u mnie jest to samo. Sunia śpi słodko na legowisku. Ale tylko zabiore coś slodkiego to ona zaraz obok. Grania pewnie ma strasznie z tym zebem bo nic nie pisze. Chyba pójdę spać i wstane z łóżka w środę rano. Taka jestem ciekawa czy ta moja kropka tam jest. No wierzę.że rozwija się.ale chwile zwątpienia są też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się Ritta nie martw, jutro wróci M to już nie będziesz tyle myśleć. Granie pewnie ten ząb boli, Hope coś nie widać, Tasia miała do Londynu lecieć chyba w lutym także może już pofrunęła;) do środy juz teraz Ci zleci, nie myśl o tym tyle. Ale mi się z wyra nie chce wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kolejny dzień mija..zaraz nasz film!! Patrzymy ;) Bimbałka jak się czujesz? Masz już herbatkę? Mi jutro dostarczą. Iwcia głowa boli jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie boli, chyba kawa pomogła:) zabralam się za prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zrobiłam sobie kawkę bo taka nijaka jestem,rozpaliłam w kominku i patrzę w płomienie. Normalnie od jutra biorę się za sprzątanie. Chociaż mój M. chce zebym tylko leżała i leżała. I nie da sobie powiedzieć,że mycie podłóg nie zaszkodzi. Przecież nie mam zamiaru robić gruntownych porządków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam nowe koleżanki :) w końcu jestem :) czytałam wasze posty cały czas ale nie miałam jak się zebrać za pisanie. Ja jutro idę wyrwać chirurgicznie mojego zęba musiałam wziąć urlop ale trudno tak boli że już dłużej nie dam rady. Mam trochę zaprzątniętą głowę jeszcze moim tatą bo tata jest po nowotworze jakieś 1,5 roku jest w trakcie remisji ale ostatnio znowu coraz gorzej się czuje :( i strach w głowie..... ogólnie ciężki temat. Chyba już się lepiej czuje bo ma też chore serce a to ostanie ciśnienie było straszne więc to może to . Dziewczyny z fasolkami wierzę że już zapuściły silne korzenie w waszych brzuszkach :) Troche mylą mi się te wasze "imiona" ale to chyba bimbalka jest przeziębiona po transferze więc nie wiem jak wy dzioewczyny ale ja mam wiele koleżanek które własnie jako pierwszy objaw ciąży były przeziębione. Nie było powodu a jednak przeziębienie się przyplątało... dopiero potem oczywiście się okazywało że są w ciąży.... także ja bym to odczytywała jako dobry objaw :) Ja zaczęłam stymulację do kolejnej IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też muszę prasować a zbieram się chyba już z 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Hej grania przykro mi ze masz teraz takie stresy ale wszystko na pewno się dobrze poukłada :* Tak to ja czuję że coś mnie rozkłada normalnie czuje jakbym miała gorączkę i łamią mnie kości ale boję się mierzyć temperaturę :( siedzę pod kocem poubierana i pije herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Chciałabym żeby to ciążowy wirusek się przyplątał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grania...ja juz się naprasowalam ;) reszta kiedyś tam znowu. Moj Tato ma również wysokie ciśnienie, ostatnio miał tak wysokie że lekarz byl w szoku że jeszcze żyje:( no i też się często martwię ale trzeba być dobrej myśli. Liczę na to że moja dzidzia urodzi się 11 sierpnia bo to dzień urodzin mojego T a ja mam 2 terminy, jeden na 8 a drugi na 17 sierpnia takze liczę że maleństwo tak wyjdzie tego 11;) jeszcze troszkę dziewczyny i będziecie wiedzieć:) jakoś czuję że sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja też będę mieć jutro tę herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tak my też wiemy ze się uda nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy sa już z brzuszkami ,a więc teraz następne trzy muszą dołączyć ;). Nie ma innej opcji. Bimbałka masz typowy objaw ciąży-przeziębienie. Zmierz gorączkę będzie pewnie. Jestem pewna,że w poniedziałek napiszesz nam super wiadomość. Iwcia,Catarina poprasowane wszystko?Tylko daleko z gorącym i z parą od brzuszka ;) Grania trzymaj się,ból zęba jest tragiczny. Podobno gorszy niż poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro będę pikna ;) fryzjera mam rano yeeee;) w końcu od tylu miesięcy ...Positive jak tam Twoje włosy? Dziewczyny gdybyście miały wybór porodu wybralybyscie cc czy naturalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja bym chciała normalnie spróbować ale jakby mi lekarz zaproponował cc to bym się zastanawiała :) Przeziębienie jako objaw ciąży - śmiechowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mam 37¤ czyli podgoraczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimbalak ty się z nas nie śmiej ;) tak to jest na samyam początku organizm szaleje, hormony i organizm tak niekiedy reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja nie byłam u fryzjera ze 3 lata bo wracam do naturalnego koloru. Myślałam że mam takie mysie włosy ale są z odcieniem złocistego ciemnego blondu i wszyscy chwalą do tej pory miałam jasny blond i miałam dosyć odrostow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No dobra niech Wam będzie więc życzę reszcie staraczek tez takiego "przeziębienia " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka to jest pierwszy objaw ciązy-przeziębienie. Pisze o tym wielu ekspertów. Więc powaga na twarzy i uśmiech w sercu. Za ciebie jestem pewna!!!! Cóż cc cierpisz po wszystkim jednak to jest operacja. teraz można być znieczulanym częściowo ,są rózne metody więc słyszysz płacz maleństwa,widzisz je. Gorzej jak cie uśpią. Ból straszny przez kilka dni. Ale jest cc bezpieczne dla dziecka bo zostaje wyciągniete jak z pudełka. Zwykły poród boli na już,ale są teraz takie wynalazki...piłki,wanny,znieczulenia. Według mnie jeżeli nie ma przciwskazań to lepiej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×