Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ritta za siebie też masz być pewna. Udało się na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie novum wyczytalam, że po in vitro niby pacjentka moze dokonać wyboru i my 35+mamy jednak wieksze wskazanie do cc. Czas pokaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Hej iwcia, dzieki ze pytasz ;-) wlosy robilam kiedy czulam sie strasznie i modlilam, zeby mi nic nie przecieklo..wiec srednio przypilnowalam fryzjerke (a babcia zawsze powtarzala, ze majac okres nie mozna wlosow farbowac i ogorkow kisic;-) i zamiast delikatnych refleksow wyszly nachalne pasma i wygladam jak tygrys ;-P najlepsze, ze nawet sie nie zezloscilam, jakoś zmieniaja sie priorytety.. :-) Tobie za to zycze superowego efektu :-) :-) Grania, przykro bardzo, ze tata sie gorzej czuje :-( Mam nadz, ze to tylko chwilowe..trzymaj sie Kochana :-* A w kolejnym tyg "dzialamy". Ritta, Bimbalka, Andzia, sledze Wasze wpisy i baaardzo kibicuje. Ja bym wszelkie porzadki odlozyla i wybrala opcje kocyk-tv-ksiazeczka - czekanie tez moze wykonczyc, nalezy Wam sie! :-) A teraz poczytam o magicznej herbatce i jej wlasciwosciach.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive ja w czasie @ nie mogę piec ciasta bo nic z niego nie ma,racje ma twoja babcia. Ale zrobiłaś i pewnie piękna TYGRYSICA z ciebie. Posłucham co mówisz i wybiorę jutro jeszcze tą opcje:kocyk-tv-ksiązka. Iwcia jutro będzie z ciebie sexy mamuśka,a zadowolona mamusia to szczęśliwe dzieciątko. Grania dziękuje za twoją wiarę we mnie. Miłej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam lulu, podbrzusze znowu się odezwalo...maleństwo się rozpycha;) Wy z kropeczkami...tymi już podrosnietymi kropeczkami oczywiście:) też zasuwajcie lulac niech sobie odpoczywają:) kolorowych☆☆☆★★★☆☆☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Miłego dnia Wam zycze. Dzisiaj już 7dpt ...gdyby tak można spojrzeć do środka czy kropka nadal rośnie. Bimbałka jak objawy grypy-ciąży? ;) Iwcia maleństwo rośnie teraz tak szybko to musi trochę pewnie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ale dzisiaj senny dzień, macie też tak? Ritta kropeczka na pewno rośnie, tylko ładnie do niej przemawiaj:) Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie tragedia.... obudziłam się o 8 ale zasnęłam jeszcze i dzięki temu moja głowa jest dwa razy większa... Chyba się dziś nie ogarnę... Ciekawe jak tam nasza Piękność? Ja tak patrze na swoje dłonie, zawsze miałam pomalowane odpicowane, a tu już od miesiąca nic... tylko dres, dres i frotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry wszystkim :) kolejny dresikowy dzień z herbatką i kocykiem :) Ritta jak tam samopoczucie? U mnie dobrze choć głowa zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nasza Piękność szaleje ;) włoski zrobiła i nie ma czasu dla nas :) Catarina pogoda dzisiaj taka ciężka dlatego pewnie złe samopoczucie mamy. Ciasto upiekłam żeby jakoś zabić czas,ale sprzątania nie ruszam..czekam aż M.wróci i ogarnie dom ') Dziewczyny czy któraś ma problemy z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny no a ja się martwię bo mam zapalenie ucha i chyba nici z iui jutro mam wizytę. Ale ogólnie masakra wkurzył się w pracy wzięłam urlop i obraża na mnie. Ahh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...nie mam mojego 5cm odrostu;) co do dresu i paznokci u mnie podobnie...przecież czasu brak;) czekam na kuriera z materacem i tez dzisiaj zasypiam. Elusiowo kto obrażony bo nie kumam nic z tego wpisu;) jak tam mamusie kropeczek? lada lada dzien;) o kurcze musze isc po wynik bo zapomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz mam zęba wyrwanego ale bardzo boli. Elusiowo mam nadzieje że będziesz miała IUI ale jak się nie uda podejść to się nie załamuj tak to już jest że leczenie wymaga czasu. Niestety ale rozumiem cie też jestem niecierpliwa. O Iwcia już w piękną fryzurą i materacyk nowy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia normalnie aż widzę jak pięknie wyglądasz. Grania bidulko wiem.że boli.ale już na szczęście po. Bimbalka nie ma jak kocyk.owoce i ciepło z kominka. Len coraz większy. Malinka dbasz o siebie?? Zero ciężarów pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo przykro mi z powodu ucha. Chyba gorszy ból niż zęba. Zdrowie najważniejsze wiec oby przeszło szybko. Masz temp? Może nie będzie przeciwwskazań do iui. Grania szczerze wspolczuje .... masz coś przeciwbólowego jak znieczulenie przestanie działać? Najlepiej było by to przespać. Oj Rita...ale zazdroszczę Ci tego kominka... Ja mam taką atrapa wypełniona świecami ale to nie to samo. Ja się trochę rozbujalam ale na krótko, po obiedzie oczy mi się kleją. Pewnie zasne na jakimś filmie. Nawet książki mnie usypiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka, ta głową to pewnie przez pogodę. Ja tez mam ciężka, ale tak zimno ze na spacer na pewno nie pójdę. Chodź pewnie by pomogło. Jak herbatka z czystka??? Pilyście juz? Efekty po jakimś czasie regularnego stosowania dopiero. Ale warto! Ja chorowitek tez jesieni i zimy nie miałam nawet kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam leki przeciwbólowe co już znieczulenie nie działa. Bardzo trzymam za was dziewczyny kciuki oby w końcu była upragniona ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta niestety nie mam kominka :( ale może chociaż świeczki zapalę :) masz już herbatkę ? moja juz czeka w aptece ale nie chce mi się wychodzić z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina5565 nie Nie mam temperatury tylko mnie boli. A jeśli o to kto obrażony to kierowniczka na mnie jak dzwoniłam o urlop. Byłam u rodzinnej dala mi antybiotyk jak go skończę brać to do kontroli jak się jej pytałam to powiedziała ze dala taki co kobieta w ciąży może przyjmować wiec iui nie powinno zaszkodzić zobaczymy co jutro powie lekarka. Któraś z was też ma jutro wizyt w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma już naszego serialu..bbuuuu Dziewczyny zima za oknem coraz większa. Elusiowo chyba lepiej jak się najpierw wyleczysz chociaż chore osoby też zachodzą przecież w ciąże ;) Bimbałka dalej pod kocykiem? Catarina jak głowa? Grania będzie dobrze...z 2 dni i ból minie ;) Iwcia pewnie podziwia swoją nową fryzurkę bo tak ucichła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak wam minął dzień? Ja niestety po trzech dniach laby musiałam iść do pracy a tak mi się nie chciało... :P Grania wyrywałaś dolną czy górną "8" ? Iwcia widze ze problem odrostów masz już z głowy ale Ci dobrze ciekawe kiedy ja będę mogła się wybrać:) Ritta - co do tarczycy to ja niestety borykam się z tym dziadostwem a dokładnie hashimoto.. :/ a u Ciebie jakieś dolegliwości z ty związane? Dziewczyny może głupie pytanie ale czy jak zarodek/zarodki się zagniezdzają to są jakieś objawy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia bardzo dobre pytanie z tym zarodkiem...tylko ile kobiet tyle odpowiedzi;) ja to chyba ogólnie nie mam zadnych objawów,bo po lutinusie też są zaparcia,piersi większe,pełno żyłek na nich. Dlatego trzeba być cierpliwym i czekać do 12dpt ;)Chyba,że wcześniej będzie @,mam termin na wtorek,a beta podobno w środę;) Też mam to hashimoto podobno,ale jakoś dr.M. nie przejął się tym. Jak zrobię betę w Gyn to zbadam tsh czy podskoczyło. Bo miałam 1,47,a wcześniej 3,5. Skacze mi po lekach bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja. Ja na szczęście zmieniłam Lutinus na Luteine pod język. Lutinus strasznie mnie uczulił, swędzenie pieczenie itp. Ale za to za 20 dni kuracji zapłaciłam 33 zł a nie zakichane 1.100 zł :/ Nie wiem czy to po lekarstwach ale mam tak "wydęty" brzuch... :P Ja ostatnio tsh miałam w normie ale musiałam sama się pytać czy mam zrobić jakieś badanie przed punkcją i transferem no i w końcu moja dr stwierdziła że mogę zrobić i sobie za to zapłacic bo przeciez rzadowe inv. nie obejmuje takiego badania. Będę trzymała kciuki za Twoją bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AnciaS miałam usuwaną dolną 8. Z bólem już jest ok. Gorzej że nie mogę się schylać i dźwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Znowu cały dzień leżę i to przeziębienie juz mi przeszło. Teraz czuję bulbanie i ciągnięcie w brzuchu pod pepkiem oj mam nadzieje ze to nie na okres :( Ritta a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki. Śliczny słoneczy dzień dzisiaj ;) Bimbałka bulgotanie to bardzo dobry objaw. ;) Mój M. jak się dowiedział,że objaw przeziębienia to dobry objaw to chciał mnie wystawić na taras ;) cóż każdy sposób dobry ;) U mnie bez jakiegoś szału..nadal bulgotanie,mapa z żyłek na ciele,no i ciągle toaleta. Czyli może być objaw @,a może nie. Jutro mam termin @..czyli wszystko może się zdarzyć ;) Bimbałka ty już za 2 dni beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tak ritta w poniedziałek lecę na betę chyba ze dostane okres :( ale nie dostane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że nie dostaniesz...a w poniedziałek piękna beta ma być!! Moja będzie w środę taka śliczna,tłuściutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem po wizycie u dr P stwierdzam zajebista lekarka ale niemoge sie juz do niej przepisac niestety bo pytalismy z m. Teraz mam pecherzyki dwa jeden 15 drugi 16 endometrium idealne powiedziała, mamy w niedziele czyli jutro naturalnie sie starac a w wtorek mam kontole i ewentualnie w srode bym miała iui. Wyniki ogladała z badania nasienia m sa dobre że ona niewidzi przeciwskazan do naturalnej ciazy. Boże tak długo u niej siedziałam wszystko wytłumaczyła. Jedyny mi zal że nie mogę się do niej przepisać:(. Mój mąż zadowolony z wizyty mówi spoko lekarka bo se z nia pogadal w tym czasie co ja sie przebierałam i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×