Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Hope dies last
Cześć dziewczyny jestem już po wizycie endo sobie rośnie ale na razie jest jeszcze małe. We wtorek kolejne podglądanie ;). Iwcia czy ty przy mrożaczkach miałaś robione jakieś badania krwi kontrolne? Czy tutaj nie trzeba czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malaaaaaaaaa a nie leczy się męskich spraw u androloga ? Mąż zrobił badania tydzień temu i wyszły kiepsko i zapisał się w GYNCENTRUM do jakiegoś androloga ale nie pamiętam jak się nazywa. W każdym razie nie dr Mercik bo on chyba jest ginekologiem z tego co tu na forum zdążyłam przeczytać. Czyżby mąż źle się zapisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope juz nie pamietam, ale krew chyba w gyn mi pobierali na wizycie. Zmykam kobitki , do jutra jestem bez neta...milego wieczorku i niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Dzieki GOSC ale ten etap mamy za soba i nic nie da sie zrobic bo androlog rece rozlozyl. Gdyby nie rozlozyl to nie bylo by mnie w rzadowce, startujemy z powidu czynnika meskiego. FSH przy tej azoospermii wynosi 45,32:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) witam nową koleżankę :) jest nas tutaj trochę leczących się w Gyn na różnych etapach pomagamy sobie, wspieramy, służymy wiedzą i doświadczeniem więc dobrze trafiłać malaaaaaa :) Tasia FSH powyżej 15 świadczy o tym że jesteś w fazie owulacyjnej cyklu. Ja dziś miałam dzień sprzątania, okna umyte firanki zmienione, pranie itp jestem z siebie dumna i zmęczona. Ja mam jeden dziwny objaw po IUI za tydzień pewnie "powinien" być okres i zawsze na tydzien przed boją mnie piersi i są nabrzmiałe a teraz tego nie mam. Zobaczymy co będzie jutro może coś się przesunie. Jak tam u was dziewczyny samopoczucie?? Hope już za niedługo transfer :) trzymamy kciuki Jak tam positive i Elusiowo objawy? wy dwie macie w środę betę? Małami a co tam u ciebie ? jakaś cicha jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam trzy opakowania lutinusa do odsprzedania nie chce któras kupic w dobrej cenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniciaS a ty lutinusa nie bierzesz teraz? u kogo byłaś na wizycie że takie tanie leki ci przepisał teraz? co bierzesz? ja teraz mam luteinę po IUI więc na razie nie potrzebuje Positove a tobie kto przepisał duhospan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, ja jestem u dr Cz, chciała mi przepisać Lutinus ale powiedziałam jej że jestem na nią uczuloną i jej nie chce. Więc zostały mi jeszcze 3 opakowania. Zamiast Lutinus100 (170 zł) mam Luteina100 (4,5);) + duphaston + Fragmin 2500. Ja po IUI tez miałam Luteine tylko 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania Ty kiedy robisz betę ? w piątek?dobrze kojarzę?:) Najgorsze jest to czekanie,ale II IUI % zwiększa szanse:D więc oby dziewczynki Wam się udało:) Witam nową koleżankę:)Twój mąż był u dr Szczębary?Powiedz mi długo czekaliście aby się zakwalfikować do rządowego in vitro z czynnika męskiego?? A u mnie jakoś tak..ostatnio doła złapałam-dzisiaj tak samo jak Ty grania wszystko posprzątałam-męczyłam się z oknami ale śliczna pogoda była to aż miło myć:) Niedość,że w pracy mam stresujący okres same szkolenia itp to teraz stresuję się co znowu będzie....Wczoraj wbiłam sobie pierwszy menopur..pozostały mi jeszcze dwa...więc zaś odliczam dni-wierzę,że wkońcu musi nastąpić ten szczęśliwy dzień,ale czasami mam takiego doła,że już mam dość...trudno akurat tak wypadło na nas więc trzeba się jakoś z tym pogodzić(co jest najtrudniejsze) Elusiowo,Positive jak tam Wasze objawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami mnie miej doła to zabronione widzisz sama nie jesteś .... nie jest łatwo ale już pisałam że na nas trafilo bo tylko my jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. Uda sie trzeba tylko cierpliwości i wiary. Najgorsze to że to hormony wszystkie jeszcze negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i psychikę. No to AnciaS oszczędność niezła, ja własnie też teraz luteinę dostałam i zupełnie inaczej finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami my bylismy u 2 andrologow poza Gyncentrum. Nie daja mu szans zadnych. Do rzadowki trafilam po trzykrotnym vadaniu nasienia i hormonow M. Na koncie mam ciaze jajowodowa(jajowod uduniety) i ciaze z pustym jajem plodowym. Od 2011 roku mimo usilnych staran ciazy nie udalo sie uzyskac:( .... Patrzac na wywiad i na udokumentowana historie zostalismy skierowani do rzadowki gdyz jedynym rozwiazaniem jest invitro. M dalo by sie leczyc gdyby hormony byly ok. Przy takich wynikach badan powiedziano nam ze nie ma ratunku i ze to cud ze jakiekolwiek plemniki w nasieniu sa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na mnie te hormony nieźle działają mój M coś o tym wie:P:P no ale co zrobić...już sobie powiedziałam,że jak już zaczęłam to będę walczyć do końca.... Te ceny tych leków to są straszne-szkoda,że od razu nie dawają tych tańszych-ja teraz za ten menopur dałam 330zł...;/ no ale co zrobić skoro trzeba brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaaa no to trochę już przeżyłaś:(:( Ja niewiem,że to musi być takie trudne:(:( Ale trzeba walczyć:) Kiedy teraz masz kolejną wizytę w gyn? I na kiedy planowana kolejna punkcja? Myśmy też trefili do gyn najpierw do androloga bo M ma problem z wytryskiem...udało nam się zamrozić 3 próbki nasienia...teraz próbujemy inseminacji...żaden lekarz nie potrafił mu pomóc aby wszystko było ok,wyniki hormonów miał wporządku no tylko po wypadku nie potrafi się"wypróźnić" Już jedna próbka poszła na nieudaną IUI,teraz przygotowuję się do kolejnej wieć pozostanie mi tylko jedna i mam nadzieję,że potem też dr M skieruję mnie na te in vtiro...zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam wizyte 6 marca i to bedzie moj 19dzien brania antkow. Dostane pesnue rozpiske lekow i bede zaczynac stymulacje. Po pierwszej nieudanej probie invitro mialam histeroskopie. Badanie pokazalo ze macica idealna i zadnych zrostow nie ma ani torbieli. Nic wiecej chyba nie mozna zrobic. MalaMi nie martw sie, musimy miec sile nawet wtedy gdy ciagle wieje w oczy:/ Ja jakos wierze ze to Gyncentrum z dr Mercikiem wie ci robi i w koncu zobaczymy wytesknione 2 kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już teraz mam większe zaufanie do dr M-mam nadzieję,że wie co robi i szuka najlepszego dla nas sposobu aby się udało:) Chociaż na pierwszej wizycie byłam u dr Cz ale cieszę się,że później trafiłam do niego. Mam nadzieję,że to forum będzie dla nas szczęśliwe i każda z Nas zobaczy w końcu te dwie kreseczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaaa to ty się wycierpiałaś już :( uda nam się uda tylko cierpliwości i wiary. Po każdej burzy wychodzi słońce i ono kiedyś dla nas zaświeci tak jak my tego będziemy chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dzięki grania za odpowiedź, ale badania robiłam w 2 dc wiec to nie wyła faza owulacyjna, lekarz mi wytłumaczył że to przez PCOS i że mogę mieć problemy ze stymulacją. Małaaaaa mój M też ma azoospermię a wyniki hormonów idealne i lekarze powiedzieli że nie da się nic zrobić wiec to nie ma znaczenia czy hormony są ok czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Tasia ja rowniez mialam robione w 2 dc Fsh i Lh. U mnie fsh wynosilo 8,6 a lh 4,6 ale czy to dobrze to niewiem bo w sumie dr M nic nie powiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ładnie dziś bylo po pracy byłam na ogródku juz zaczyna pomału się wiosną zaczynają mi łodygi wychodzić i będą kwiaty he a tak to u mnie bez zmian nie mogę środy się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Elusiowo :) dziś tu u nas na forum taka cisza. Ja też czuję się dobrze tylko strasznie spać mi się chce , ale to pewnie po luteinie. Wczoraj zresztą było to samo. Tak jakiś objawów nie mam. Ja nie umiem doczekać się piątku :) Trzymam za ciebie ksiuki i za Positove. Positive ty też w środę testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania tez często spać mi się chce i często chodzę do toalety ale wydaje mi się ze to po lutinusie. Ja za was też trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki za wszystkie testujace;) Beda pozytywne bety!!! Bociana dzis widzialam wiec nie moze byc inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Hej Dziewczynki, witaj malaaa:-) Fajnie, ze do nas dolaczylas :-) I tyle juz przeszlas .. mozesz byc przykładem wytrwalosci! Ten roku i ta klinka musza byc dla Was szczesliwe! Ja weekend spedzalam za miastem, w dziczy bez zasiegu i sieci :-) dlatego milczalam chwilke, ale juz nadrabiam. Grania, mi duphaston dr Piekorz/Piekarz jakos tak, niefajnie sie po nim czuje bo zatrzymuje wode w organizmie i spowalnia przemiane materii, ale co zrobic. Testowanie tez mam we srode (Ty elusiowo nie powinnas jakos wczesniej? Mnie 14 dni po iui wlasnie we srode wypada) I wiem, ze nie wolno watpic, ale jakos wiem i czuje, ze nic z tego. Zobaczymy we sr. Trzymajcie sie cieplutko, niech nowy tydz sie dobrze zacznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beePositive85 powinnam jutro robić bete ale do 14 siedzę w pracy jutro , a ze w środę idę na noc to rano spokojnie mogę zrobić bete a popołudniu odebrać wynik. A w czwartek rano mam wizytę. Nic dziewczyny ja mykam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się nam dziewczyny udać. Malaaa widziała bociana :-) dobrze że weekend się skończył bo za dużo myślałam teraz tydzień praca, niemiecki i szybko minie do piątku. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Hej dziewczyny, ja na chwilkę bo jestem już na nowym mieszkaniu gdzie jeszcze nie mam neta a tutaj do siebie przyjechałam trochę posprzątać i Was poczytać :) troszkę na jakiś czas sie wyłączę z pisania zanim ten caly bajzel ogarnę a wiadomo ze teraz mam spowolnione ruchy do minimum takze dalej Wam kibicuje ale juz tak troszkę chwilowo poza netem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy pierwszą próbę invitro lekarze traktują jako "testową"? Cały czas martwię się że znowu mi się nie uda (po pierwszej stymulacji mialam ledwo 1 komórke i zarodek 4B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki :) witam wszystkie te stare i te nowe forumkowiczki ;) Grania,Positive,Elusiowo ten tydzień jest Wasz.... Iwcia nie przemęczaj się,ale super że już po przeprowadzce...napisz zaraz po wizycie w Gyn :) Malinka,Catarina jak maleństwa? Ancia wszystko dobrze? Bimbałka przeziębienie wyleczone? pewnie dowiesz się w czwartek co dalej. Przygotuj się tak bardzo dobrze na przyjęcie maluszka. Malaaaaa rzadko komu udaje się pierwsze podejście.....trzeba mieć szczęście,ale musisz mocno wierzyć,że następne będzie szczęsliwe ;) Muszę z ciekawości podjechać do Gyn i dowiedzieć się jaka moja komórka była bo Wy wiecie to dokładnie,a ja nie mam pojęcia czy była A czy B itd. U mnie czekanie na wiosnę...zajęcie znajdę w ogrodzie,wrócę do pracy.. ;) Miłego dnia dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:* Za betujące Panie w tym tygodniu trzymam mocnnoooo kciukiiii:)))) U mnie na razie wszystko w porządku. Samopoczucie w miarę dobre a dzisiaj odebrałam kolejną bete 5745:D a w pt. pierwsze USG - czy coś na nim już będzie widać?, Ritta cieszę się że usmiech gosci na Twojej buzce, wszytko bedzie dobrze i nastepnym razem na pewno sie uda:) Iwcia ale Ci faaaajnie:) nie przemeczaj sie tam i odzywaj sie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu ostatnio cichutko jest mamusie już zajęte remontami przeprowadzkami itp AnsiaS super że dobrze się czujesz :) Ritta jedz do gyn i porozmawiaj o całej sytuacji i ew koljenym podejściu :) a co u reszty dziewczyn się dzieje? Hope, Catarina, Bimbalka, małami, tasia, ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×