Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzięki Ancia:) Malinka ja też mialam taki okres gdzie wcinalam jabłka i mandarynki, teraz coś mi przeszło i wtryniam lody i slodycze które muszę ograniczać bo znowu cukier pewnie mi skacze. Teraz ogolnie mam wstręt do mięsa i brak apetytu na takiego typu obiady. Perfum nie uzywam praktycznie wcale bo na sam widok mi niedobrze. Co chwilę mam jakieś dziwne zachcianki i objawy ;) Ancia ktory to tydzień? Ritta gdzie wirtualny szsmpan? polewaj i to szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Iwcia ciasto i kawę podałam,a zapomniałam o szampanie :) Ale tak rozmarzona jestem tą wizytą za tydzień że mam spóżnione myślenie..wybacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kilogramów wam przybywa,ale bobasy rosną to takie normalne,a ja po tych podejściach,lekach miałam 10 kg więcej. Już spadło mi 2 kg przez ostatni tydzień,ale strasznie na mnie działają hormony.Podobno nawet po lutinusie mogą tyć jak mam taki dziwny organizm ;) Jak nie leczyłam tarczycy to było dobrze,a teraz jak mam tabletki to waga większa,włosy gorsze. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Witam Kochane :) Ojej ... przegapiłam imprezę :( ale mi głupio :( Ritta, spóźnione ale baaaardzo szczere życzenia samego szczęścia , nich puka do Ciebie z wszystkich możliwych stron. I mimo tego że się nie da już więcej, ja życzę Ci jeszczeeee więcej wytrwałości i siły. U mnie owszem remonty... ale to już ciągnie się i ciągnie od paru lat, bo co chwilę zaczynamy coś nowego. U nas na tapecie teraz też łazienka. Postanowiłam "wrócić do żywych" i znów jeżdżę samochodem, nawiedzam koleżanki i rozglądam się za cudeńkami powoli. Mój M teraz na 2 tyg wyjeżdża jak wróci zaczynamy pierwsze zakupy. Jutro kolejna wizyta, ponieważ to nasz szczęśliwy 5 liczę że końcu będę wiedzieć jakiego koloru dodatki kupować :) Ostatnio zaszalałam i kupiłam maszynę...chodź w życiu nie szyłam hehe i mam zamiar część tych akcesoriów zrobić sama. Ale wciąż czekam na kolor!!! Przejrzałam forum tak pobieżnie, ale w najbliższych dniach mam zamiar już wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Jestem po wizycie u endo;) dostalam euthyrox i dowiedzialam sie ze wszystkie leki hormonalne dzialaja na tarczyce. Mam brac 25mg na dzien i po 6 tygodniach zbadac poziom TSH. W piatek wizyta w Gyn u dr M i zobaczymy co dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta wszystkiego najlepszego dużo siły, uśmiechu, i takiego super uśmiechu z powodu..... wiadomo jakiego. Super że wizyty ustalona. Oj dużo się dziej na forum Iwcia super będzie synek :) ja nadal czekam na okres ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta wszystkiego najlepszego i spełnienia tego NAJWAŻNIEJSZEGO marzenia :* i fajnie ze umówiłaś się na wizytę to kolejny krok na przód. Ancia oszczędzaj się i odpoczywaj ile się da :) Iwcia super ze będzie synuś :) A ja odebrałam dziś badania tarczycy i mam TSH -1,16, FT3 -3,88, FT4- 1,68 i nic mi to nie mówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jeszcze raz bardzo dziękuje za życzenia :) Ale mamy dzisiaj ******* forum. Świętujemy pełną parą :) Bimbałka tsh okey,a reszte zobacz jakie normy bo każde labo ma inne.Ale pewnie będzie dobrze. Grania coś ta @nie chce przyjśc do ciebie. Kąpiel gorąca,lampka wina no i męza wykorzystaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:):* Ale się tutaj dzisiaj dzieje na tym forum:) Ritta wszystkiego najelpeszego w dniu urodzinek dużo zdrówka,szczęśćia noi oczywiście spełnienia najważniejszego marzenia:*:*z całego serca Ci tego życzę:):) Iwcia ale super to jednak chłopak:D to tatuś pewnie mega zadowolony:):) Super,że wszystko z maluszkiem okey-teraz możesz już być spokojniejsza i nie panikować:) Mała ja też biorę ten euthyrox od miesiąca-za niedługo też pójdę na badania sprawdzić czy coś mi te TSH spadło:( aaa i Ritta suuper,że wkońcu zapisałaś się na wizytę:) dr M napewno coś wymyśli:):) a mnie wczoraj strasznie prawy jajnik bolała niewiem czy to dobrze czy źle-ostatnio mnie to tak nie bolało:( ale dzisiaj już jest ok..teraz odliczam do Bety:P przez 2 tygodnie będe się znowu czuć jakbym była w ciąży hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii nie masz myśleć że jesteś w ciązy tylko masz być pewna,że jesteś w ciązy...tak lepiej jak będziesz mówić :) Dziewczyny starajcie się bardzo bo musi przybywać mamusiek z brzuszkami na forum :) Chyba większość ma problemy z tarczycą z powodu tych leków :) Takie nasze zycie...musimy walczyć ciągle z czymś :) ALE PEWNIE WARTO..MAMY JUŻ 4 BRZUCHATKI na forum...... Dziewczyny a macie już jakieś imiona dla waszych bobasków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ale mnie z tą maszyną zszokowałaś;) podziwiam za chęci i pomysł:) co do imienia to liczę na Waszą pomoc...Filipek, Kacper i Kubuś odpada bo mam w rodzinie teraz takich maluchów:)mam dlugie nazwisko to pewnie wybiorę krótkie imię żeby dziecko potem podpisując się nie wrzeszczalo na mnie że miejsca na podpis brakuje;) Antoś mi się podoba tylko że M nie bardzo jest za takimi starszymi;)imionami. Grania pomęcz troszkę M w nocy to może szybciej @ przyjdzie?:) Ritta dzieki za szampana;) Hope, Malami trzymam mocno kciuki żebyście znowu zaowocowały tutaj ładne bety:) chyba nie pominelam nikogo wiecej po inseminacji? teraz jest nas troszkę wiecej i czasem juz sie gubię co kiedy ktora ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża już nie pomęczę dostałam okres :-) w końcu. Czekam żeby się spóźniał ale w innego powodu ;-) jutro dzwonie do gyn i umawiam się na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania oj biedny ten mąż,a pewnie był chętny :) Ruszaj dalej do boju Catarina też mam maszynę i jak będę tak daleko ;)to pożyczę sobie od ciebie jakieś pomysły na te kocyki,falbanki :) Iwcia Antoś to takie modne imię..tylko yorka ma znajoma Tosie i jakoś tak mi teraz nie pasuje. Ale zawsze podobało mi się dla dziewczynki też Antonina.Teraz na topie to też Marcel,Bartek ;) tyle tego że macie ciężki temat do przerobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania...w końcu:) teraz można działać dalej. Ritta właśnie wvtym jest problem że kazde imię raczej z kimś się kojarzy, Antoś podoba mi sie jako dziecko ale potem Antek i Antoni w późniejszym czasie to juz nie wiem;) mój dziadek miał tak na imię także część rodzinki pewnie by się ucieszyła;) ale jeszcze masa czasu na zastanowienie. Antonina tez mi się podoba...Antosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w piękny słoneczny dzień :) Lekki przymrozek był w nocy ale teraz jest ślicznie.....a jakie ładne krokusiki mam na skalniaku :) Niech już ta wiosna szybciutko przychodzi :) Iwcia,Malinka,Catarina,Ancia buziaki dla was i maluszków Grania @bolesna? Bimbałka chyba lekarz dzisiaj? Małamii,Hope za wgryzanko.....jeszcze troszkę i TESTY :) No i cała reszta "też ta czytająca tylko" musimy wierzyć ze cuda się zdarzają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień 12 marca mam wizytę u dr M o 18 już Umówiłam się:-) nie jest taka bolesna taka jak zawsze. Super już imiona wybierać:-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim Kobitkom:) Ja nadal w domku odpoczywam. Iwcia u mnie 6 tydzień i 3 dzień :D Caterina ale Ci fajnie z tymi remontami, też mi się marzy juz być w końcu na swoim i troche porządzić;) Bimbałka z tego co widze, to wyniki masz w porządku:) Grania to sobie M nie poużywałaś:P łączę się w bólu, bo mnie zabroniono korzystania z TYCH uroków do 12 tygodnia;((((((( łeee... no ale dzidziuś teraz najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim Kobitkom:) Ja nadal w domku odpoczywam. Iwcia u mnie 6 tydzień i 3 dzień :D Caterina ale Ci fajnie z tymi remontami, też mi się marzy juz być w końcu na swoim i troche porządzić;) Bimbałka z tego co widze, to wyniki masz w porządku:) Grania to sobie M nie poużywałaś:P łączę się w bólu, bo mnie zabroniono korzystania z TYCH uroków do 12 tygodnia;((((((( łeee... no ale dzidziuś teraz najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) u mnie dzisiaj raz sloneczko, raz deszcz potem śnieg i znów sloneczko i tak na zmianę:) bylam dzisiaj w slepie z odzieżą ciążową i powiem Wam że zero konkurencji i chyba dlatego mają ceny z kosmosu. Zwykle getry z pasem na brzusio 112 zł...także poszperam po allegro chyba ;) a bluzki to nawet nie ogladalam bo praktycznie teraz wszedzie dostanie się szersze tuniki bez latania po takich sklepach. Ancia odpoczywaj bo najgorszy jest ten pierwszy trymestr potem juz jest bezpieczniej. Mnie dzisiaj coś rano uciskało w brzusiu ale na kopniaki to chyba jeszcze czas;) chociaz czytałam ze juz nawet w 15tc dziewczyny czuły ruchy ale ja nawet chyba nie potrafilabym rozpoznać czy to już ten mały wierc***eta:) Malinka pisz od razu po wizycie jak tam malenstwo...Catarina Ty chyba tez dzisiaj tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) nasza dziewczynka waży już 285 gram i tak się cudnie kręciła, znowu nam rączką machała...wrażenia jak zwykle bezcenne:):):) mogłabym na takie usg codziennie biegać;) II prenatalne 21.03. a kolejna wizyta za 3 tygodnie. No i mam zwolnienie na 2 tygodnie żeby trochę odpocząć. Ritta dziękujemy za buziaczki:) powiem Ci że z wielką niecierpliwością czekam na Waszą wizytę i bardzo się cieszę że zmieniłaś troszkę nastawienie:* Ancia odpoczywaj póki możesz, a bez "skakanek z M" wytrzymasz, my wszystkie musiałyśmy, a Iwcia to chyba do tej się powstrzymuje i męczy tego swojego M;p Iwcia a byłaś w H&M? Tama mają dział z odzieżą ciążową, ja się wybiorę w sobotę to zdam relację. A powiedz mi czy Ty cały czas siedzisz w domu? Ty już jesteś na zwolnieniu zusowskim? Miałaś jakąś kontrolę? P dr dziś mi powiedziała że teraz nawet ciężarne kontrolują. Catarina my jak zwykle pewnie się mijamy na wizytach? Jak dzisiaj było? Nasz opinia o dr J jak zwykle bardzo pozytywna, ona jest rewelacyjna:) Grania dobrze że się umówiłaś na wizytę, jeszcze tylko tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Malinka no to kruszynka rośnie jak na drożdżach:) odczuwasz juz ruchy czy nie potrafisz jeszcze rozpoznac tak jak ja;) ja jestem na zwolnieniu od 14 stycznia takze zaraz bedzie drugi miesiac. Catarina jest od samego poczatku, ale z tego co wiem to kontrolują tylko kobiety w ciąży mające swoją działalność. Teraz była afera bo kobitki pootwieraly sobie dzialalnosci, oplacaly 3 miesiace składki, wpisywaly wynagrodzenie po 4 koła i za chwilę szly na L4 a po miesiacu juz zus im musi płacić i to one są kontrolowane a nawet część z nich juz musi zwracać pobrany z Zusu zasilek chorobowy. Nas nie kontrolują z tego co wiem, tym bardziej że na L4 jest wpisane że mozna chodzić a ostatnio to bylam sama w zusie zapytac czy juz powplywaly moje L4 i teraz sama bede sobie je zanosic bo nawet babka z Zusu mi tak doradzila że bedzie szybciej niz pracodawca doniesie. Takze nic sie nie martw skoro mi samej kazala do nich przynosic L4:) Kurcze mój maluch jest jakiś malutki do Twojego bo ma 160 gram a mamy 2 tyg roznicy..a dobra nie będę panikować dr P mówiła że prawidlowo rośnie. Ja tez na usg jestem zawsze podjarana jak mi pokazuje wszystko:) moj M teraz mnie dobija od kiedy usłyszał ze będzie syn;) w kółko każe mi leżeć, jeść i najlepiej nic nie robić zeby jego synuś był zdrowy...mowie Wam kobitki ogon pawia przy dumie mojego M od wczoraj to pikuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki ja juz po wizycie u dr H. Siedzieliśmy równa godzinę i 350 nie nasze ale zrobił mi usg i z macica wszystko dobrze. Dokładnie mnie przebadać i zrobił wymaz. Nic nowego nam w sumie nie powiedział bo mamy zrobić od nowa badania za ponad 500 zł i dopiero z wynikami przyjść. Na razie odpuszczamy bo jeszcze 2 mrozaczki mamy i dopiero potem będziemy jeździć. Kurcze lekarz w sumie fajny ale wizyta i badania to prawie 1000 zł na dzień dobry :( no i co tu robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
no to cena fajna za wizytę ;) Bimbałka a wszystkie transfery masz w GynC robione? i przypomnij jaki u Was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bimbalka, całkiem zapomniałam że dzisiaj jechałaś. Zabierajcie mrozaczki a jak coś pójdzie nie tak to dalej będziecie myśleć. Mam nadzieję że po kolejnym transwerze juz nie bedziesz musiała nigdzie jezdzic i sie martwić. Kurcze droga ta wizyta coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta my jesteśmy w rządowym programie wiec wszystko robimy w gyn. Mamy idiopatyczna niepłodność czyli nieznana przyczyna. Iwcia no drogo bardzo ale w sumie to pierwsza wizyta i koszt 140 zł usg kolejne 100 i do tego te wymazy i wyszło 350. Badania będziemy robić dopiero po zakończeniu programu ivf. A najgorsze jest to ze w sobotę mam mieć scratching endo a mnie zaczyna swędziec pewnie od antybiotyków bo jak byłam chora to brałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimbałka wiem że rządówka i że 3 podejście tylko nie wyczytałam jaki problem :) No teraz już wiem :) Tak jak Iwcia pisała macie maluszki to je zabierajcie ;) Gdyby"ale tak nie będzie-jestem pewna" nie zostały z wami to wtedy mozesz próbować w innej klinice. Psychika jest najważniejsza.......musicie się odblokować i myśleć tylko pozytywnie. Wie że łatwo się mówi ale psychika blokuje najbardziej ciążę. Ajak cie pieczę to może kup jutro jakieś tabletki i przejdzie do poniedziałku. Nie brałaś do lutinusa tego illiadan coś tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po wyniki z wymazów to jedz tam bo to wazne. Miałaś robioną tą chlamydie i mykoplazme? jakoś tak to się nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Juz po wizycie;) dostalam jeszcze jedno op Marvelonu i stymulacje zaczynam w kwietniu. Czyli zawieszona dalej jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia kobietki :) Malaaa to ile masz opakowan tych anty? A co mówił na te wyniki z tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×