Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Czesc dziewczynki:)) jak tam samopoczucia? Ja tez ze storczykami mam zawsze problem... jak opadly tak stoja w miejscu:((mam nadzieje ze teraz sie obudza wkoncu bo liscie mam piekne ale tylko tyle:P Hope odezwij sie -nie trzymaj nas tak dlugo: A mie jakas choroba lapie, akurat teraz:(( rzadko choruje...a teraz jakis wirus mi sie przyplatal:(( Elusiowo glowa do gory:* a w pracy zawsze urlop na zadanie mozesz wziasc, tymbardziej, ze to juz masz wizyte przed sama iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ale masz namieszane z tymi spodniami ;) zastanów się ile tego zamówiłaś.:) Malinka wskakuj pod kocyk z ciepłym mleczkiem...nie choruj bo maluszek tego nie lubi...albo raczej maluszka :) Storczyki jak przekwitną to obcinamy nad 3 oczkiem lub całą łodygę. Musicie wyczuć co polubią. Jest taka odżywka mikoryza...droga,ale super. Do tego co 2-3 miesiące odzywki w pałeczkach,no i jak moczę to dolewam odżywkę w żelu. Mam ich 15 sztuk i niekiedy jak mają zastój to obiecuję im że pójdą na śmietnik. Chyba boją się mnie trochę :). Teraz są takie biedne bo zaniedbałam je przez nasze starania,ale już dochodzą do siebie. Hope chyba nie ma dostępu do neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być do malamii ze pod kocyk...a nie Malinka. Normalnie akcja storczyk i mieszam wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam jeszcze pytanie....Jak to z tą ustawą o in vitro? nic nie mówią o wieku...tylko ile komórek,czy małżeństwa,jak z adopcja komórek,zarodków........no a do ilu lat będzie ?? Może któraś słyszała jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jak będziesz dziś napisz jak będziesz ubrana ;-) będę cię wypatrywać. Wczoraj strasznie bolały mnie jajniki mam nadzieje ze mam ładne pęcherzyki i nie pękły jeszcze. Hope trzymam kciuki pisz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania mam jasne krecone włosy tak do ramion i pewnie bede miala czarno bordową torebke. Może bedziesz słyszała w poczekalni ze ja tylko po recepte do dr Jurek. Tak po 16 wyjade to kolo 17.30 powinnam być ale nie wiem ile w Gyn bede czekac takze może się nie miniemy, jak co to podchodz:) malami sok z cebuli i cukru pij. Rita nie wiem jak jest teraz z tym wszystkim., może teraz naglosnia i dokladnie powiedzą jak to wszystko wyglada. Mam nadzieje ze u Hope wszystko ok bo coś nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli macie zamiar spotkać się w GynC?? Coś nasza Hope zaginęła ;) Ciekawi mnie ta ustawa która ma być. Może nie będzie ograniczenia wieku?? ale mam marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Dziewczyny teraz dopiero odebrałam wynik nawet moj M jeszcze nie wie. Beta 30.12 nie wiem czy sie cieszyć czy tez nie, podchodzę do tego jakoś bez optymizmu moze ze względu na pierwsze podejście :/ dzisiaj 10 dpt 5 dniowe blaski czy ten wynik nie jest za mały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje że jest dobrze :-) ale nie mam doświadczenia. Wynik wskazuje na ciążę a jak jest wysoki to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope:) beta jest dobra:) ja mialam w 9dniu 32 takze nie ma dużej roznicy :) poczekaj na druga ale ciaza jest kochana i beta jest dobra jak na ten dzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dbaj o siebie i się oszczedzaj a beta niech ładnie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Malinka w 10 dniu miala cos kolo 15 o ile pamietam czyli Ty masz blastusia w 10 dniu beta 30 takze nie jest za mała:) nniech rosnie jak grzybki po deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to teraz za dzisiaj trzymamy kciuki dalej. Chyba się miniemy bo M dzwonił zebym się juz zbierała i jedziemy od razu jak wróci z pracy ale jak co to mnie rozpoznasz;) ale cieszę się z bety Hope, żeby jak najszybciej kazdej z Was sie udało bo kazda z nas tak pragnie tego samego. Hope zapoczatkowala znowu peleton mamusiek takze czekamy na kolejne:) lecę sie szykować..a..getry odebralam nie ma tragedii jak za taka niska cenę. Jeszcze czekam na zaginiona paczkę ze spodniami, jutro zaczne jej szukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Witajcie dziewczynki, dawno mnie nie było a tu taka wiadomość od Hope - kolejna ładna beta :) super. U mnie nic nowego bo teraz mam zastój. Ritta to Ty teraz z tymi jajowodami będziesz coś działać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope gratuluje:** teraz dbaj o siebie i odpoczywaj:)) Oby teraz kazda pokoleji miala taka bete:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bimbałka :) ty już teraz podchodzisz jak dostaniesz @? No jakoś poczytałam o plastyce i może pójdziemy w tym kierunku. Reszta u nas jest ksiązkowa.....hahha przecież mój babciny wiek to też przeszkoda ;) i w jednym i w drugim przypadku musimy wydać ok.15tys,ciężka decyzja ale zobaczę co powiedzą lekarze w przyszłym tygodniu. Rozmawiałam nawet z prof.W. z Bociana. Normalnie przezyłam szok bo sam odebrał telefon a potem chyba z godzinę rozmawialiśmy. Strasznie zaskoczona byłam ze taki miły przez telefon. w sumie nie jestem nawet jego pacjentką :) Hope odpoczywaj i rozmawiaj z maleństwem...:) w sobotę robisz powtórnie betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja teraz jak dostane @ to robie scratching endo i transfer dopiero za miesiąc :( A Wy probojcie co się da :) trzeba działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka może ten str...coś tam ...pomoże?? też musicie kombinować żeby teraz było tak na maksa wszystko. A masz dwa mrozaczki jeszcze? ale 1 będziesz brała? No ja już wszystkiego się chwytam ;) Już nawet myślałam żeby iśc do wrózki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jupi :) :) :) od razu piękniejszy dzień, teraz dbaj o siebie, niech beta ładnie rośnie :) Tak jak Iwcia pisała ja miałam o wiele niższe wyniki i co? ślicznie rośnie:) więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero w domku bo jeszcze galerię zaliczylam:) dr J super babka, byłam tylko po recepte a od razu pytala jak, co, gdzie się leczylam i mówiła że pracuje razem z dr H w Bytomiu. Troche o nim pogadalysmy a tak ogolnie to mam jakieś grzybki;) ale to ponoć większość kobiet w ciąży ma i mam sie nie martwic bo to nic groznego. Na katar moge brać rutinoscorbin. Dostałam jakies dopochwowe plus tabletki dla M zeby mnie czasem nie zaraził niczym;) P dr chyba myśli że my tego tam ;) ale nawet nic nie mowilam ze biedaka nie dopuszczam bo by pomyślała ze sobie jakies jaja chyba robię;) idę się popluskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Iwcia Ty sadystko;p dajże M trochę rozkoszy...ile Kobieto go chcesz jeszcze trzymać z dala? Do końca ciąży? ;) Fajnie, że masz podobne zdanie o dr J :) Super lekarz:) a co w galerii ciekawego? My się wybieramy po prenatalnych coś "poszukać", taka mała odmiana będzie po sklepach łazienkowych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ja byłam u rodziców w odwiedzinach. Inseminacje mam w sobotę rano. Pęcherzyki ładny jeden ale endometrium kiepskie mam brać estrofem. Jak się nie uda to histeroskopia mnie czeka aż potem in vitro ale za bardzo nie chciał o tym dr M mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja bylam w Gyn około 17 i było bardzo dużo osób. Malinka C&A mają stoisko ciążowe ale za wiele tego nie ma. Spodnie jeszcze mozna kupić ale bluzki wcale mi się nie podobały, zresztą bluzkę to mozna kupić w kazdym sklepie bo teraz są tak fajne tuniki ze nie trzeba po sklepach ciążowych szukac. Oglądaliśmy wózki i łóżeczka, ale raczej zamówię to dostawiane do łóżka:)Grania do soboty endo ładnie się powiekszymi czekamy na następną betę. Bimbalka może to nacięcie akurat bedzie bardzo pomocne..Ritta jutro moczę storczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka pamietasz jak na poczatku ciąży pisałam że M pytal kiedy można baraszkowac a ja mu odpowiedziałam że za 9 miesiecy po porodzie?;) no to chyba wykrakalam ha ha:):) nie ma tak źle, robi podchody ale chyba sam jest jakiś wystraszony:) no dobra jak ta infekcja zniknie to go dopadnę żebyście mnie już nie męczyły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania bądź dobrej myśli, w sobotę macie IUI i koniec kropka:) ważne jest nastawienie:) Iwcia tak tak zamydlić oczy ciuchami a o biednym wyposzczonym M ani słowa ;) Mam nadzieję że jak coś wybierzesz dla maluszka to się podzielisz wiadomościami bo ja póki co jestem zielona w temacie, chyba po remoncie dopiero zacznę się interesować tymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się rozminęłyśmy z postami ;) jesteś uratowana bo wiesz...z nami nie ma lekko, a twojego M nam troszkę szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to w sobotę Wasz dzień...teraz się musi udać ..z takim nastawieniem masz byc :) Iwcia ale głodzisz twojego M. Pani Dr. byłaby w szoku,dobrze że nic nie mówiłaś :) A storczyki do miski z woda na 15-30 minut..nie mocz liści. I polej je trochę z góry. Potem niech odkapią i znowu za tydzień powtórka. Kup im jakieś odżywki. Czekam na @ i nie ma i nie ma. A głowa już mi pęka z bólu. Mam nadzieję ze nadejdzie do soboty. Bo po niedzieli wizyty i tak głupio jeżeli będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam mała 17.50 i bardzo dużo ludzi było. Mam nadzieję że endo urośnie w zasadzie musi. Po za tym zagnieżdżenie też nie od razu następuje. Jakoś podłamała mnie ta histeroskopia myślałam że obejdzie się bez tego. Szkoda kasy i czasu ale chyba każda z was to miała co? Iwcia jak ja ci zazdroszczę tego szukania ciążowych ciuszków :-) ja też już chcę. Hope tak się ciesze w twojego wyniku. Teraz będzie ładnie rosła :-) a ja dołączę za 2 tygodnie i histeroskopia będzie niepotrzebna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×