Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość linkaa28
Malaaa bo Cie zaraz spiore w d**e;)) co nie będzie?! Co nie będzie?! BĘDĄ kobieto! Myśl pozytywnie, zobaczysz ze będzie OK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest !!!! Już sciągam majty:D wystawiam niniejszym dooopsko do bicia:) ..... ...będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki będą komórki ....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ratatujjjjjjjj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Haha Malaaa no od razu lepiej :-p Dziewczyny która jeszcze robi bete w tym tygodniu? Madalinka dziś, Bimbałak w czwartek? Kurcze zeby się udało! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Mam pytanie jak ustawic ten opis który sie Wam wyświetla pod kazdą odpowiedzią? Nie wiem jak to zrobic:( pisze z telefonu i nie wiem czy idzie czy tylko z kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Niestety nie tym razem... Domyślałam się, że nic z tego nie będzie, ale wynik powalił mnie na kolana 0,100. Szkoda, że ujemny nie wyszedł. Nastawiałam się na negatywny, ale powiem Wam, że nie mogę się pozbierać - jest mi tak cholernie smutno i przykro... :( Na poniedziałek na 17.00 umówiłam się do dr Cz. Jak myślicie wystarczy jej ten jeden wynik czy zrobić jeszcze raz? Bo nie wiem czy wymagają więcej potwierdzeń. Chociaż co tu potwierdzać. To teraz odstawiam Lutinus i Fragmin i biorę tylko duphaston, bo może okaże się, że jeszcze w tym cyklu udałoby się znowu stymolować, a jak go odstawię to już będę miała okres w ciągu 2 dni. ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Madalinka szkoda ze się nie udało:-( moze zadzwoń do gyn czy masz powtórzyć ale raczej nie. Tak to jest jednym się udaje od razu a inni muszą cierpliwie czekac na swojego maluszka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa nie panikuj tylko wyciszaj organizm!;) witam nową koleżankę. Madalinka strasznie mi przykro :( ale wiesz ze za pierwszym razem udaje się nielicznym także glówka do góry a bedzie dobrze. Ja gdy z 10 dniu miałam bete 0 i zadzwoniłam do Gyn czy mogę odstawić leki położna kazala mi zrobić za 2 dni kolejna ale ja na nast dzien już dostawałam @ i odstawilam sama bo wiedzialam że wynik już sie nie zmieni. Bete zrobilam bo niby taki wymóg że musiałam mieć udokumentowane 2 ale to chyba ściema bo zadnego wyniku nie brali i mam je w domu. Nie poddawaj się kochana, mi też bylo strasznie przykro że sie nie udało, popłakałam sobie do poduszki ale trzeba walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka wchodzisz na swoje konto, edytuj profil i wpisujesz sobie co chcesz w aktualna stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Malaaaa masz wziąć leki normalnie bo to nie ma wpływu na wynik TSH, pytałam się dr M i jedzenie też nie ma znaczenia. Dziewczyny co do siniaków to ja mocno ściskam brzuch i potem masuje po zastrzyku i nie mam siniaków, czasami się zdarzy ale nie jest najgorzej. Madalinka trzymaj się dzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka ściska mocno... My jutro na 10 na wizyte, oby nas zakwalifikowali, bo tabsy juz zaczelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ja mam jutro na 9:) w co bedziesz ubrana? bo moze jak u mnie bedzie poslizg to się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mam wlosy do ucha ciemne, mam kolo 170 wzrostu, a poznasz mnie pewnie po moim T.-łysy facet z duzym kolczykiem :-)Jak sie spotkamy to oficjalnie przejmuje Twoj brzyszek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jestem tu nowa, czytam was od dawna, dopiero teraz pisze bo jakos nie miałam weny :) moja historyjka: od początki 2014 roku leczenie w gyncentrum u dr M , caly rok cykle monitorowane, wyniki hormonow dobre zarówno moje jak i meza. Kwiecień - laparoskopowe udrażnianie jajowodow. próbujemy probujemy i nic. koniec roku cykle stymulowane clo , na pekniecie ovitrelle. W grudniu pierwsza IUI. I kochane !!!UDAŁO SIE !!! ku mojemu wielkiemu zdziwieniu. Obecnie to 20 tc. Termin na sierpień. W tym tygodniu zobaczę mojego maluszka-prenatalne. Jednak cuda się zdarzają !!! choć tyle łez wylanych po nocach. Trzymam za was kciuki i ciesze się z każdej waszej dodatniej betki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Madalinka trzymaj się uda się trzeba być cierpliwym :) zosieńka :) gratulacja jak dobrze że do nas napisałaś potrzebujemy takich dobrych wiadomości :) czyli kolejna ciąża po inseminacji :) mi niestety się nie udało ...... ale in vitro mam nadzieję że będzie dla nas pozytywnym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek wsadz kwiatka we włosy to Cię rozpoznam;) ja mam wlosy do ramion blond z odrostem;)bo nie mam kiedy zafarbowac;) pewnie będę w jakiś czarnych leginsach i kremowych butach a dalej jeszcze nie wiem:)ja będę jak co wychodzic z 3 gdybyś widziała że ktoś taki wylazi z gabinetu. Zosia gratulacje:) ja jakoś do inseminacji nie mam przekonania ale widzę że jednak również się udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Madalinka przykro mi :( ja chyba w piątek będę testować ale już mam stresy. Witam nową koleżankę :* Malaaa życzę aby było jak najwięcej komoreczek :) No i na udzie tez mi się krwiak zrobił :( nie wiem o co chodzi bo to juz moje chyba 15 opakowanie fragminu w życiu i nigdy nie było takich cudów :( stawiam na acard bo on tez rozrzedza krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka może to faktycznie ten acard skoro wczesniej tak nie miałaś, w piątek masz 10dpt? A jak się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tak w piątek mam 10dpt. Ogólnie czuje się dobrze tylko mam ciągle stresy i nerwy w pracy i dlatego czuje ze nic nie wyjdzie znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę, super ze jednak komuś się udaje inseminacja:-) fifaszek, iwcia, elusiowo zaciskam kciuki za jutrzejsze wizyty chybaze kogoś pominęłam? bimbałka nie stresuj się:* musi byc dobrze! ja byłam dziś na tym nieszczęsnym kariotypie:-( wg mnie tylko kase wydłam ehh wyniki będą na początku czerwca więc se poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka nie stresuj się bo to tylko może szkodzić a co ma być to będzie, czasem co by czlowiek nie robił to i tak życie stawia swoje warunki. Ogromnie trzymam kciuki bo juz tyle przeszlas że ten transwer musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
zosia gratulacje!!! przeslij troche ciązowych fluidów Ja wkreciłam sobie ze juz jest po owulacji ze pecherzyki poekały bo wydaje mi sie ze mniej mnie bola jajniki. Dziś rano podałam ovitrelle. jutro inseminacja. nie wiem czy dotrzymam bo chyba zejde na zawał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Kas21 jak widac na naszym forum inseminacje mają sens więc trzeba wierzyc ze tak będzie równiez u Ciebie:-) elusiowo masz taką bete wysoką ze napewno zobaczysz swojego maluszka:-) a moze dwa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas21 przesyłam Ci dobre fluidy :) bądź dobrej myśli i Wyspij się :) ja miałam IUI dokładnie 24 h po ovi. Szczególnie nie czułam jakiś konkretnych oznak owulacji. Po IUI od razu do lozeczka i lezec :) ja lezalam plackiem 10 godzin. Trzymam kciuki :) myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Dziekuje za przekaz dobrej energii Zosia :D jest 4:20 i nie mogę spac. Staram się nie zwariować. Wszystkim, które jada jutro na wizyty : POWODZENIA i tyko dobrych wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez nie mogę spać;) zresztą po 7 wyjeżdżam do Gyn i za pół godz wstaje. Ciągle myślę czy zostac u dr P do końca czy iść tutaj do lekarza gdzie będę rodzic. Chyba zabiorę papiery dzisiaj i zarejestruje sie tutaj, zawsze to dużo blizej i ta lekarka jest też w sumie chwalona i jest ordynatorem na oddziale takze może potem to tez przy porodzie troche inaczej..zobaczę na miejscu bo mam mętlik w głowie. Trzymam kciuki za Wasze wizyty, swojej az tak się nie boje bo dopiero co bylam na prenatalnych ale od czasu badan coś mniej mnie kopie, może inaczej się maluch ułożył? Ładna pogoda ma dzisiaj być takze dziewczyny na sloneczko i zazywamy wit D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny noo ciekawa jestem czy będzie widać ha ha nie tylko ty jedna pomyślałam o dwóch mój mąż jak mu powiedziałam jaki wynik bety to jaki wysoki a on a może masz dwa serduszka a ja mu a chyba nie dowiemy się dziś. Mi akurat trzecia iui się udała. Ale nam od razu mówili że my do in vitro się nie kwalifikuje my. Narazie czuje się dobrze trzymam za was kciuki i śle fluidki żeby innym się udalo. Dam znać popołudniu co i jak jak będziesz po wizycie no mamy na 15.30 ale pewnie po siedzimy trochę jak ostatnio. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×