Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Bimbałka! Gratulacje!!!!!! teraz tylko się ciesz tym wynikiem!!!! Super! możesz nam troche jednostek wysłać w wiadomości :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Bimbalka gratuluje ciesze się super :) nie martw się ją też wysoka miałam bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz jest przyklad jak warto walczyc do samego końca! Tyle transwerow bidulka przeszla i udalo się:):) dziewczyny nie poddawajcie się jesli się nawet nie uda za ktorymś razem! Bimbalka niech betka rośnie pięknie:) ale sie cieszeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas 21 w Bytomiu na olimpijskiej był tanszy ale nie wiem czy jeszcze maja musiałabyś zadzwonic albo odkupic dobie tutaj od Hope bo ma najtaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja myślę że baba się pomyliła :( nie nastawiam się dopóki nie zobaczę na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas sikacz ☺? To musi być prawidłowy wynik. Ciesz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimbałka bedzie dobrze! za 3 - 4 tygodnie zobaczysz serducho na monitorze! zobaczysz! myśl pozytywnie! Iwcia dzieki! mozesz mi napisac o co chodzi dokładniej? któraś dziewczyna ma do odsprzedania? byłoby fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dziewczyny na forach wynik mają w tych dniach taki bo juz czytałam takze dobrze ze jest wysoki niz niski. Zadzwon sobie jeszcze raz jesli masz wątpliwosci ale wątpie zeby sie pomylila. Ja dzwonilam i zapytalam w prost czy to oby moj wynik:) Kas tutaj Hope chciala sprzedac 3 op lutinusu za 350 zl plus 6 szt luzem bo jej zostało ale to gdy sie zjawi musiałabyś pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
BIMBALKA!!!!!!! Az sie poplakalam!!!! To jest cudowna wiadomosc!!!!!! Beta boska!!!! WITAMY nastepna Mamuske!!!!! Dmuchniesz fluidami???? Bo ja i MalaMi potrzebujemy teraz troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Bimbałka super rewelacja ;) dbaj teraz o siebie maksymalnie!!!! Wiedziałam że uda się ;) Gratulacje ;) Ale się popłakałam. Przeżywam to tak bardzo bo do teraz widzę ciebie w tych kolorowych skarpetkach 30 stycznia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta! Ty się nie wyglupiaj tylko już wracaj do nas! :) ja zmykam do sklepu kupic sobie jakiś szlafrok itd bo obawiam się że ten szpital może mi wypaść z dnia na dzień a wole juz byc naszykowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka kiedy robisz następną bete? Dopiero w poniedziałek czy masz możliwość w niedziele? :-D jak ja bym chciała zeby nam wszystkim się udało! Ehh a moje 3 podejście będzie dopiero w lipcu, chyba oszaleje do tego czasu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka :) gratuluję z całego serducha :D rośnie nam NOWE ŻYCIE :) Iwcia10 co ty piszesz jaki szpital ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Słuchajcie faktycznie 312!!!!!!! Ale w pon powtarzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Odezwę się wieczorem bo jedziemy po recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko ja mam takie odczucia ze dr Cz. leci z pacjetkami na akord ostatnio nie było dr Mercika i zmuszona byłam iśc do CZ. w gabinecie byłam 3 min i koniec wizyty jutro znów musze do niej isc bo jestem przed IUI i mam kontrolne usg boję się ze wszystko przez nią się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dobrze trzeba wierzyć że się uda prawda dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka mi dr P pokazala odległość łozyska od jakiegos naczynka krwionosnego i jesli do niego dojdzie to moge zaczac krwawic a wtedy do szpitala no to wolę byc przygotowana. Gosc dla mnie dr Cz to zawsze mnie przyjmowala na akord dlatego szybko zwialam bo jakos od samego poczatku mi nie odpowiada. Teraz u dr P mialam czas na wszystko, spokojne dlugie usg, rozmowę, zadawanie pytan i wyczerpujace odpowiedzi. Bimbalka zawału nie dostałaś?:)oszczedzaj sie teraz na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwcia10 no to mnie pocieszyłaś ale nie mam wyboru bo usg muszę mieć zrobione w 9 dniu cyklu czyli jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, to że mi nie odpowiada to nie znaczy że kazdemu także spokojnie;) dziewczyny do niej chodzą i chyba nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od początku chodzę do dr Cz. i faktycznie na początku wizyty były szybkie ale ostatnio się poprawiło nawet odpowiada na moje pytania, tłumaczyła jak czegoś nie wiedziałam takze ja akurat na nią nie nażekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka28 ;) mozesz dać sobie edytuj i poprawic bo ja tak robię. Bimbałka a wiesz że wysoka beta może świadczyć o tym że blastus jeszcze się podzielił i mogą być 2 szczęścia?:) życzę Ci jak co podwójnej radosci no bo w koncu bliźnięta są już tutaj jakies wskazane co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za dr Cz... Wizyta 3minuty:( jestem natomiast pod piorunujacym wrazeniem dr Piekarz:) super lekarz, niestety nie wiem jak jej diagnozy czy sa teafne bo bylam u niej zaledwie raz ale stosunek lekarz -pacjent jest wzorowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia jestem spod bielska bialej i bytom to dla mnie czarna magia ;) :D gosc dr Cz jeszcze w miare choc szybciutko 2 minuty i narka ale dr M na jednej z wizyt pobil wszelkie rekordy ! zrobil usg kazal mi sie iść ubrać a kiedy wyszlam on juz stal przy drzwiach i trzymal klamke. musiałam poprosić zeby zamknal drzwi zebym mogla zadać jedno z moich 50 pytan ktorych de facto zapomnialam w tym pospiechu. to byla moja druga wizyta i pierwsza z monitoringiem w dodatku stymulacja nic nie dala a ja bylam zielona i zalamana. dopiero dr P teraz w srode przy inseminacji miała dla mnie czas i o wszystko moglam pytac a naleze do osob ktory każdy proces zachodzacy w organizmie musze poznac i zrozumiec w teorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja też już nie narzekam na dr CZ-dzięki niej jestem w rządówce;):) Na początku wizyty trwały z 3-5minut osttanio siedziałam u niej z 10-15 min -na wszystkie moje pytania dostałam odpowiedź-nie jest zła kwestia przyzwyczajenia.... Dr M też jest spoko tylko strasznie małomówny:( Jutro mam podglądanko mojego kurnika:P ciekawe co tam wyhodowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi ja jutro czatuje tu na ciebie! Zaraz jak ci zrobia inwenture to pisz!!! Trzymam kciukasy:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wiem, co będę mówić każda z nas to przechodzi i za każdym razem jest ta nadzieje ze się teraz uda , modle się żeby wszystko było dobrze wierze ze będzie taki dzień ze wyjde z gabinetu i porycze się ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×