Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Hope w jakiej formie? :) nawet nie zaczynam się wczytywanie bo zgłupieje :) w każdym razie w takich zestawach dla starających się i ciężarnych pewnie są właściwe formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jest dobra co? Ja to nawet jie mam pojęcia o czym ona nam tutaj pisze;) a te wyniki badan itd to już w ogóle zielona jestem. Bimbalka bierzesz lutinus czy luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja tez połowy nie rozumiem ale Hope wyjaśni jak będzie trzeba ;) Biorę lutinus i najgorsze jest ze są braki w hurtowniach kupowalismy w Bytomiu i mam zapas do czwartku. Niby pani będzie próbować sprowadzić ale jak się nie uda to zbankrutuje bo któraś z dziewczyn pisała ze w gyn jest juz po 250 zł! !!!!! Na mnie luteina chyba nie działa i mnie uczula. Nie wiem co to będzie :( aaa ktoś jeszcze pisał że w krakowie jest tanio ;) no ale wszystko się okaże w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka w gyn jak ja kupowałam lutinus w marcu był po 169zł tylko nie gadajcie że podrożał i to aż tyle bo sie załamie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gyn jest po 169 ale na necie jeszcze jest apteka gdzie był po 99 tylko trzeba wysłać im recepte. Jak kiedys dzwonilam to mi tak babka wytłumaczyła ale wtedy przestalam juz brać i nie skorzystalam. Lutinus bierze się aż łozysko się nie wytworzy czyli około 12 tygodnia takze długo:( ja bralam jakoś do 13 tc a potem mialam zmniejszony i zastąpiony duphastonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No zobaczymy. W poniedziałek powtarzam betę oby był przyrost. A w czwartek chciałbym jechać do dr M zobaczyć co powie. A beta w gyn jest platna w programie MZ? W ogóle to ile razy trzeba ja powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) ale Nas sie narobilo :-) i pewnie spotykamy sie na korytarzu i nawet o tym nie wiemy ;-) Ja juz se bardzo zniecierpliwilam, czekam na 28,04 na podgladanie cy wszystko jest ok, bo kto za mnie zajdzie w ciaze? he? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka niby 2 razy się robi ale ja dla siebie robiłam 3 zanim pojechalam na wizytę bo potem juz nie robiłam. Podejrzewam że ogolnie mogłam mieć później wysoką bo czytałam że mdłości powoduje też wysokie stężenie hcg a mnie one bardzo męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek Ty idź na łatwiznę z tym bocianem;) nie wiem dlaczego ale co czytam Teoj post to widzę Twoje nogi i tyłek;) wystający z tego bagażnika:) w pewnym momencie to się zastanawiałam czy Cię tam co nie wsysssssaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak byc zapamietanym z nog i tylka :-)po nich bys mnie poznala ;-)A fajne chociaz byly? :-D no i gdzie ja bym tego bociana tam zmeiscila?hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj zapytam męza...mówi że mogą być;) a ja to wiesz wolę chlopakow niż dziewczyny to Ci nie odpowiem;) znowu jem:( wiecznie glodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Kobietki witam wszystkie stare i nowe forumkowiczki. Musiałam wyciszyć trochę ;)ale czytam i jestem na bieżąco. Dużo się tu dzieje...super wiadomości ;) Ale najbardziej to przeżywam ciebie Bimbałka.....fantastycznie że udało się...nie ma innej możliwości ;) w poniedziałek beta będzie bombowa!! Pamiętaj ;) Aco do lutinusa to w Krakowie mają po 110zł chyba. A ja mam 1 opakowanie i kto chętny to za 70zł oddam ;) po co ma leżeć ;) We wtorek jestem w Bielsku...jeżeli ktoś tam też będzie.....a jak inne miasto to dawać znać gdzie ;) Iwcia-mamuska forumowa...proszę bez paniki...łożysko pdniesie się tylko nie szalej..pisałam kiedyś ze zero mycia okien,firanek...ale moja Iwcia mądrzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Hej dziewczyny ja dopiero dotarłam do domu, wizyta u dr Cz szybka i dołująca... nadal nic nie wiem, na pewno jest pęcherzyk, ale podzielony na dwa i są też dwie wersje ja miałam podany 1 zarodek więc albo się podzielił na dwa albo mam krwiaka cokolwiek to znaczy. Nic mi nie wytłumaczyła, dalej biorę wszystkie leki i czekam... dzisiaj jeszcze nie było nic widać, za tydzień wizyta, ten czas i niepewność źle na mnie wpływają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ritta:) wyciszaj się jesli tego potrsebujesz ale od nas tutaj nie uciekaj;) z kim będę prała i kawę piła? Ja chyba też jakos najbardziej przezywam tą samą koleżankę:) tak Bimbalka właśnie Ciebie..za wszystkie trzymam kciuki ale Ty jesteś chyba naszą weteranką tutaj bo podejrzewam że połowa z nas albo i wiecej na tym etapie co jestes Ty i tyle wytrzymałaś po prostu by się poddało..ja raczej tak..także wielki szacun za wytrwałość i siłę:) Ritta wiem wiem ze zabranialas ale ja nie potrafię tak jakoś leżeć i nic nie robić:( ale teraz się wystraszylam no i wiecej leżę niż łażę gdziekolwiek;) conu Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka który masz dzień po transwerze? a nie chcesz się przepisac do dr P? dziewczyny mowie Wam wizyty są bez porównania ona wszystko powoli tłumaczy ja teraz bylam 40 minut a nie 3 minuty te ktore były tez juz mają porownanie. Ciekawe co z pęcherzykiem ale skoro juz jest to dobrze a dalej trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Przepisze się, na pewno ale nie wiedziałam czy mogę bo dziewczyny z rejestracji kazały mi się zapisać dr M albo Cz. Chciałam się umówić na przyszły tydzień ale ma na maxa pacjentek nawet mi pokazały komputer że nie kłamią. Idę do niej na ostatnią wizytę a potem do dr P. Ja dzisiaj mam 22 dpt (wczoraj zrobiłam test i mam 2 krechy) i na pewno jest bo mi pokazywała ale zabiła mnie tą wiadomością o krwiaku zapisała relanium i tyle. Chciałam się dopytać o co chodzi to za wcześnie dzisiaj... właśnie studiuje net czy komuś podzielił się zarodek i skąd mogą brać się krwiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenia a jaką masz betę? Miałaś blastusia czy 2 dniowy zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka nie martw się na zapas bo mi mówiła że mam polipa ktorego nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Wiem, muszę ochłonąć dzisiaj, za tydzień mam nadzieję że się wyjaśni wszystko. Bete w 12 dpt miałam 188 a w 14 - 360 położna mówiła że bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
dziewczyny dzięki za przywitanie. A propos Lutinusa- kupowalam w Gyn za 169zl, a w Olimpijskiej za 125zl tydzien temu, więc ceny raczej aktualne. Pani z Olimpijskiej mowila zeby w razie potrzeby dzwonic tam na numer komorkowy to sprobuje zamowic. Podobno dosyc latwo i tanio mozna go kupic w Czechach. malaaaaaa- a ktore to Twoje podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Lenka na pewno wszystko jest dobrze :) ja też nie chodzę juz do dr Cz. Dopiero od 3 próby jestem u dr M. i żałuję że wcześniej u niego nie byłam ale lepiej późno niż wcale :) Dziewczynki dziękuję ze tak mnie wspieracie :* Ritta co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietki i myślę o was ..... Ale czekam na moją chwilę prawdy i tak mi jakoś smutno ...dlatego tylko czytam co u was. Catarina zawsze jak nakładam ciasto na talerzyk to myślę o tobie ;) Iwcia pamiętaj ze masz odpoczywać ;) Malinka nadal remont? jak Malutka Hania? Bimbałka dbaj o kropkę...normalnie przeżywam twoją udaną betę jakby to było moje ;) Mam nadzieję że za ok.12 dni będę wiedziała co dalej ;) Czy wracam do GynC po 2+1 a może jakiś cud się zdarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka gratulacje tak się ciesze :) piękny wynik:) tak jak pisała ritta i iwcia ty nasza najtwardsza staraczka jesteś i w końcu się udało. Teraz w poniedziałek będzie piękny przyrost. Witam nowe koleżanki :) czytam was cały czas na bieżąco i trzymam kciuki ja chwilowo mam przestój i się resetuję..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka tak się cieszę :) piękna beta:) w poniedziałek będzie jeszcze piękniejszy przyrost. Ty nasza najsilniejsza w końcu się udało :) witam nowe koleżanki i trzymam za was kciuki :) czytam was na bieżąco ale chwilowo mam przestój i się regeneruję i resetuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też jestem i staram się wieczorami poczytać co u Was ale na odpisywanie to już sił brakuje. Dużo się dzieje i w domu i w pracy i wiem wiem że muszę się oszczędzać ale wiecie jak to jest... Ostatnio na wizycie w Gyn zasłabłam w gabinecie, ale podobno to normalny objaw ciąży. Mam nie leżeć na plecach, spać najlepiej na lewej stronie albo na prawej ale nie płasko. Kolejna wizyta w maju i coś czuję że już się skończy chodzenie do pracy a zacznie leniuchowanie w domu. Iwcia i wtedy dopiero zacznę szukać wyprawki;) Zacznie się szał, mam tylko nadzieję że pieniędzy po remoncie choć trochę zostanie;) No ale już efekty widać więc trzeba się cieszyć. Co do forum to ja też już powoli nie ogarniam co u której się dzieje, wszystko mi się myli, wybaczcie...wiek i ciąża robią swoje;) Mam nadzieję że nikt się nie pogniewa jak go pominę. Wszystkim kibicuję bardzo mocno, sama wiem ile łez wylałam podczas leczenia i prób ale wreszcie mam w sobie naszą kruszynkę która ładnie się rozwija i to jest najważniejsze:) Warto walczyć!!! Iwcia to poszalałaś z tymi pracami, niby na L4 ale chyba sobie nie pofolgowałaś, więc teraz najwyższy czas na lenistwo!!! Słyszysz??? Bimbałka nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojej bety:) Musi być dobrze kochana. Catarina a wiesz że zapisaliśmy się do szkoły rodzenia w Bytomiu? W sumie jest 12 spotkań, nie wiem czy się wyrobimy ze wszystkimi przed porodem ale może trochę poznamy personel i sam szpital. Myślę że warto. Tylko ten godzinny dojazd:/ Aaaa spotkania przeważnie raz w tygodniu. Ritta będę mocno ściskała rączki we wtorek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malinka Ty to nie kombinuj tylko na L4 zmykaj bo takie zaslabniecia to nie żarty jeszcze ten remont to źle może wpływać na dzidzię. Trzeba się oszczędzać ☺ Ritta mam nadzieje ze wizyta w Bielsku coś wyjaśni. Grania a Ty szybciutko się regeneruj ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać moje żółte minki? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×