Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Narazie kupuje po 5 szt z śpiochów,półśpiochów,body z dl.rękawem, body z krótkim, rampersyów i kaftaników w rozmiarze 56 i 62. Na 74 mam sporo body w spadku,resztę dokupię później. Na mniejsze dziecko nie liczę....Ręczniczki kupiłam dwa z kapturkiem ale za duże te 1mx1m, muszę kupić coś mniejszego. Parę pieluch flanelowych i mikrofibry mam, kilka sztuk. Czapeczki, niedrapki i skarpetki. Butelki polecam z drBrownsa- droższe ale niezawodne. Smoczki też mam, jeden seper na noc fluorescencyjny bez trzymadełka, podgrzewacz do mleka.... laktator sobie daruje.Może uda się bez. Kupiłam takie super body wszystkie właśnie rozpinane kopertowo, tak żeby było łatwiej.Znalazłam takie odwijanym rękawkiem ,od razu z niedrapiem- to też bomba! Całą kosmetykę zostawiam na czerwiec , pewnie w Rossmannie będziemy miały jakieś akcje na dzień dziecka.Śpiworki, kocyki,rożki, pościele się szyją.Jako tako to wychodzi, chodź muszę przyznać że coraz lepiej, a dumna jestem niezmiernie- w końcu to mój pierwszy kontakt z maszyną :) Szaleje wybierając materiały. Na tym allegro jest wszystko!!!! Co jeszcze Iwcia....? Łóżeczko i przewijak to działka męża. Wybór wózka odłożony na maj- już mi się po nocach to śni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cała wyprawka dla mamusi... póki co śpię w męża pidżamach, bo moje nawet na jedno udo nie wchodzą ;P ale fajnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo pajacykow tylko to są takie grubsze raczej na dwor i niestety zapinane z tyłu no ale w spadku je dostałam. Body mam wiecej na krótki niz dlugi także muszę dokupic, rampers tylko 1, spiochow mam z 5 takze styknie i pare kaftanikow ale jednak większość dziewczyn chwali sobie body, kaftanik potem niby wychodzi ze spiochow. Ja mam sporo spodni, dresikowni bluz z kapturkiem cos jak kurteczki, czapeczki i niedrapki tez juz mam ale i tak jeszcze jestem w lesie. Gdzie ram wozek, łóżeczko, materac, kolderki, kocyki..jestem przerażona;) mamuski ktore juz tutaj macie dzieciaczki pomóżcie co jest najwygodniejsze itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w swoją ulubioną koszulę nocną też zaczynam się nie mieścić, mam ulotkę co zabrać do szpitala to się też przerazilam;) myślę że wyjdzie w trakcie czego jeszcze brakuje, ja muszę co chwile staniki większe kupować, już biorę najzwyklejsze bo za jakiś czas i tak pójdą do kosza..Tobie tez dalej tak piersi rosną? Kobitki Was niedługo czeka to samo:) nie mogę sie napatrzeć na mojego psiaka po obcięciu..wygląda jak baba a nie pies;)taka sierotka Marysia o 2 razy teraz mniejsza..Catarina Twoj psiaczek tez Cie nie odstepuje nawet na krok? Moj nawet gdy jestem w ubikacji to przez otwory w drzwiach na dole widzę jego nos jak lezy i zaglada:) nie wiem co to bedzie jak maluch przyjdzie na świat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mała mnie też bolał brzuch po ostatniej punkcji i to do transferu aż. Iwcia, Catarina super etap w ciąży teraz macie :) Ja jadę za tydzień na wizytę do dr M to będzie 23 dpt, oby kropek jeszcze był w brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dzidzia rośnie i wszystko jest dobrze. Nie masz powodu do niepokoju, nie stresuj się bo to szkodzi tylko a nie pomaga. Teraz masz być spokojna i odpoczywac zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wiem jaki to stres na pierwszej wizycie po transwedze ale masz ładną, rosnącą betę a to jest oznaką rozwijającej się prawidłowo ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Iwci Bimnalka bo madrze gada ;) stresior ma prawo być ale to tuż przed samą wizytą. Tak to musisz szykować dobry domek dla kruszynek u mamusi.Także korzystaj z pięknej pogody, spaceruj, duzo lezakuj i zajadaj wszystko na co masz ochotę. Czy Ty jesteś na l4 czy jeszcze się bujasz? Bo ja wiesz, z tych przeciwniczek co do pracy w ciąży jestem. A gine w tych postach... za wszystkie walczące trzymam kciukole ale tych historii jest tyle i tak mi się mieszają... pomyśleć że byłyśmy chyba we cztery na poczatku tylko. Super że jest Nas coraz więcej. To forum ma swoją wyjątkową moc. Zawsze w to wierzylam. ..nigdy nie korzystałam, to jest moim pierwszym i tak się uzaleznilam hehe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja ze swoja bestą też niedawno bylam w psim spa j też nie wygląda jak chłopak! Wyglada troche jak Zbyszki z Bogdanca, tak te maltnczyki smiesznie po obcieciu na poczatku wygladaja. Nawet reaguje na imie Zbysiu ;) Nie odstepuje mnie na krok. Od samego poczatku, tak to całe dni pancia w pracy to teraz nadrabia. Ja dużo leze to jest szczęśliwy ze ma z kim pospać. Słyszałam wlasnie ze kaftaniki nie bardzo sie sprawdzaja. Ale pampers, body i jeszcze spiochy czy pajacyk...jakos dużo tego na lato... się przetestuje. Rita co u Ciebie poza oczekiwaniem? Jak samopoczucie? Pewnie lezakujesz na tarasie z kawcia i ciachem myslac co tu jeszcze w ogrodzie posadzic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, alez wam zazdroszcze tych wyborow :-) Dzien dziisaj dosc cieply, ale sloneczka brak, no i jak tu lapac witaminke D? Ja dalej odliczam dni, oby nie bylo kolejnego opakowania tabsow...Jezeli wszystko by poszlo oki to za jakies trzy tygodnie mialabym transfer! Byleby do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, która ma słoneczko to tyczkę do ręki i popchnąc je do mnie! Ciepło jest ale same chmury widzę;) Fifaszek dawaj słońce boś pewnie Ty je zabrała dla siebie!;) a mnie glowa od rana napiernicza i juz na apapie od rana jestem. Fifaszek we wtorek masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro 10:15 transfer, z 9 komorek zostalo 5 i zostaly zaplodnione, 2 sie ladnie podzielily a 3 sa obserwowane jeszcze. Nie wiem czy to dobry czy zly wynik:( troche sie podlamalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa nic się nie załamuj nie liczy się ilość ale jakość! To jutro o tej porze juz będziesz po:-) ananasa wcinasz? Nic się nie stresuj musi byc dobrze! Małami jak po wizycie? Masz dopiero popołudniu czy rano? U mnie raz słońce raz chmurki ale jest fajnie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina dmuchaj mocniej bo u mnie coraz gorsza ta pogoda. Malllaaa wazne że juz są 2 a na dalsze czekamy:) dobrze gdyby sie podzielily ale jesli nie to i tak są 2 a trzeba myslec ze uda się to podejscie:) zobacz ja mialam 7 zarodków i wykorzystalam 4 a Catarina o ile pamietam miała 4 zarodki i od razu przy pierwszym ma malenstwo:) nie ma reguly, jak ma sie udac to nawet jak bedzie tylko 1 to sie uda:) nie martw sie tylko wyciszaj na transwerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Malaa super:))wazne ze masz juz 2 a reszta tez pewnie dolaczy. Nic sie nie martw:** ja mam dopiero popoludniu wizyte...juz sie obawiam ale bedzie co ma byc:)) Ciesze sie na ten wekend ma byc piekna pogoda wiec mam badzieje ze trozke wyluzuje.. Milego dnia Kobitki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Catarina za słoneczko:) świeci jak szalone;)malami trzymam kciuki za wizytę! Malllaa jutro idziesz po swoje malenstwo upragnione:) bierzesz 2 czy 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no wlasnie nie wiem jak to jest w Gyn:/ To lekarz decyduje czy 1 czy 2 czy kto??? Niby sa 2 super rokujace a 3 obserwowane ... myslicie ze te obserwowane maja szanse? Mialyscie tak kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallaa nie martw się bo na jutro przygotuja Ci 1 lub 2 a reszte musza obserwować. Najczesciej czekają do 5 doby az powstanie blastocysta bo to najsilniejsze zarodki i wtedy je mrozą. Spokojnie to że obserwują to standard, muszą jeszcze do 5 dnia takze nic sie nie stresuj. Do mnie jak dzwonili to mowili to samo, ze 2 zarodki na jutro a resztę obserwują:) nie wiem jak to wygladac bedzie u Ciebie ale ja jestem 35+ także 2 zarodki są podawane no chyba ze nie chcę. Przed transwerem dr M pprzyszedł i powiedział"podajemy 2 tak?" no i lada moment było juz po:) spokojnie nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja mam 34l:) no nic. W takim razie czekamy do jutra;) 10:15 mam byc na miejscu i wtedy sie wszystko okaze:) boje sie ale wiem tez ze nie mam na to wszystko zadnego wplywu:( moge tylko czekac;) Dzieki Iwcia za pocieszajacego posta! Teraz takie sa balsamem dla glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinni Ci dac 2, zresztą któraś dziewczyna tutaj pisala że nie ma 35 a dostala 2 takze wcinaj już ananaska a od jutra odpoczywaj"placuszkiem" i przyjmuj do domku malenstwo lub maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Gratulacje dla nowej mamusi i dla Mała :) Powiedzcie mi czy w czasie brania duphastonu może wystąpić @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam z pracy z ogromnym bolem glowy kupilam sobie witaminy i kwas foliwy dodatkowo u mnie pogoda nawet w miare raz slonce raz chmurka ;) pozdrawiam was;) malaaaaaa ja bralam 2 zarodki do transferu oni sie pytaja czy chcesz 1 lub 2 a ja sobie wzielam dwa ;)a w listopadzie bede miala 31 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malaaa 2 zarodki podają od 3 próby lub powyżej 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka80
Iwcia ile już przytyłas ? Ja jakoś mało jak na 5 miesiąc. 3,5 kg. Ja mam dwa buldogi :) też mnie oblegaja :) chyba czują ze coś się szykuje. Ja za zakupy zabiorę się w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie remontu. Masakra. Zmęczona juz jestem tym sprzątaniem. Normalnie mam zakwasy !!!! Zero formy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja mam 27 lat i to bylo moje pierwsze podejście a mimo tego dr M pytal ile chcemy zarodkow. Chyba odchodza W Gyn od podawania tylko jednego do 35 r.z. W regulaminie jest bawiem wzianka o specjalnych wskazaniach ale te nie sa jasno określone. Bez refundacji podaja zawsze dwa zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ja juz po wizycie....mam 6 pecherzykow 17-20mm jutro znowu jada na 8.30 do dr M i ma zdecydowac ale raczej punkcja w poniedzialek chyba ze dr M inaczej zadecyduje....ehh ogolnie jestem zalamana bo dr Sz powiedzial ze malo tych pecherzykow wiec niewiem co z tego bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńka ja dokładnie nie wiem jaką wagą zaczęłam ciążę, zawsze mialam tak 52-53 kg a teraz mam 61 takze z 8 jestem do przodu. Jesli normalnie sie odzywiasz to się ciesz bo bedziesz miala mniej do zgubienia po ciąży:) ja staram sie normalnie jeść ale nie objadac tylko że ja kocham słodycze i teraz znowu je wcinam. Malami 6 takiej wielkosci to wcale nie mało a jak masz jakies jeszcze małe to urosną do punkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×