Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

dzwoniłam do gyn...ale nic się nie dowiedziałam bo nie było już embriologów:( Mają do mnie jutro zadzwonić....to już tyle muszę poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale nasze forum sie rozwinelo:) ja jutro jade do gyn na usg ciekawa jestem co mi powie Cz bo jestem przygotowywana do kriotranferu i nie wiem ile zarodkow se wziasc bo mam 2 tylko (1nazywa sie blast.exp. AB a 2gi blast.wcz. AB ) i boje sie ze nie przezyja rozmnazania czy moze ktoras mi to wyjasnic bo mrozdzaki sa zamrozone w 5dobie z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Sylwiaśta miał 15% ruchu postępowego a po pół rocznej kuracji 52% ale brał leki i musiał trochę zmienić styl życia. Z resztą ja też musiałam troszkę schudnąć i tez przyjmowałam leki. No i mniej stresu chodź to ciężkie było się nie stresować. U mnie pogoda się trochę poprawiła ale chłodno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piździ dalej...zmarlam dzisiaj okrutnie w pracy. Nie pomoge w sprawie mrozakow, bo ja podchodze dopiero pierwszy raz. Forum sie rozwinelo tak, ze hoho :-)Ale mowilam Wam juz kiedys, ze jest to jedno z bardziej pozytywnych forum, jakie spotkalam :-) I tak jak pisala ktoras z Was, ja tez hccialabym na swojej drodze spotykac wiecej tak otwartych i wspierajacych ludzi w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malaaa myśl teraz o kropkach w brzuszku i bez nerwów :) Kwiat istnieje małe prawdopodobieństwo że zarodki nie przeżyją rozmrażania musiałyby być baaaardzo słabe. Ja na Twoim miejscu brałabym po jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat masz zamrożone 2 blastocysty, czyli zarodki które rozwinęły sie do końca w 5 dobie i wtedy je mrozą. Ja mam zamrozone jeszcze 3 takie a teraz miałam podane 2 i przyjął się 1 takze Twoj wybór ale ja bralam do obu podejść po 2 i teraz gdybym wracała po nie to rowniez biorę 2. O rozmrazanie się nie martw bo znikomy procent nie przeżywa, ja tez się u siebie obawialam.Blastocysta skoro przetrwala do 5 doby jest w miarę silna dlatego nic sie nie martw.Czasem mrozą wczesniej zarodki w 3 lub 4 dobie ale rzadko i wtedy nie sa to blastusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, trochę słońca wyszło, ale zimno jak w psiarni. Majówka będzie kiepska coś czuję. Małe dwie: trzymam za Was kciuki. Znam historie, że był jeden zarodek klasy B i się udało. Weźcie przykład z pozytywnego myślenia Cateriny i jej mamy - one od razu wiedziały, ze wśród tych jajeczek jest "to jedno" i, że musi się udać. I się udało. A ja od początku miałam smętne myśli i d...a z tego wyszła, więc same widzicie lepiej myśleć pozytywnie. Bimbałka jutro po wizycie ślesz nam tryliardy ciążo-fluidów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
AnkaSkakanka jak tylko będzie dobrze to jutro na pewno rozesle miliony fluidkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat: tu możesz poczytać o rodzajach blastek:http://www.invitro24.com/ocena-morfologii-zarodka-w-stadium-blastocysty/ blast.exp. AB to stadium 4 (z ang. blastocyst expanded), a ta druga to pewnie 3 (blastocysta wczesna). Do wszystkich dziewczyn, których Mkowie mają słabe plemniki: u mojego m na *****iwość i ilość pomogła L-karnityna z L-argininą firmy activlab (w rossmanie za ok. 20zl) i cynk z selenem z aflofarmu za ok.15zł plus kwas foliowy i koenzym Q-10. Stosował to jak nie mieliśmy Profertilu (dobrałam te same składniki) i dawało nawet lepsze efekty niż Profertil a cenowo wychodziło taniej. Jeśli jest słaba morfologia przy niedużej ilości to warto zrobić biopsję jąder i najądrzy- raz, ze często w czasie biopsji znajdują się plemniki lepsze morfologicznie,a dwa, że z wycinka dowiadujemy się czy nie ma np. uszkodzeń kanalików w jądrze i to nie jest powodem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linkaa28 - Was od razu skierowali na in vitro przy 6mln na ml ? Myślałam że żeby podejść do rządowego trzeba spróbować kilka inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka nie może a na 100% będzie dobrze. I nie myśl inaczej bo stresujesz maluszka albo maluszki. No i zaraz pisz po wizycie ;) Malinka a ty chyba miałaś wizytę...albo coś namieszałam? ;) Iwcia a jak zakupy? kiedy wózek? wybrałaś już jakiś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie dopadło chyba osłabienie wiosenne i na nic nie mam siły, nawet kompa odpalić. Ritta dziękuję że pytasz, wizyta za tydzień 7 maja. Muszę sobie spisać pytania do dr J. Ostatnio mi nogi i ręce puchną. Iwcia, Catarina macie też tak? trzymam kciuki za Was i pamiętajcie, że nie można się poddawać tylko walczyć i walczyć...wiem co mówię, nas też to dużo kosztowało ale warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gość tak nie mieliśmy inseminacji bo dr Cz stwierdziła ze nasienie się nie nadaje bo się nie uda i szkoda czasu. Takze my od razu startowaliśmy z in vitro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka rano masz wizytę? Malinka mi nic nie puchnie oprócz nadal piersi;) zamiast stanikow to chyba spaachron sobie na nie kupię;) Mąż oczywiście zadowolony. Mnie cos podbrzusze pobolewa, zaraz się kładę. Ostatnio jakos dziwnie mam kopniaki bo zupelnie inaczej i mniej az sie boje no ale są także nie panikuje jeszcze. Z zakupami przystalam, wózek mam juz upatrzony ale kupie w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia wizytę mam dopiero przed 18 :) nie wiem jak jutro wytrzymam w pracy :( zaraz będę mieć jakieś głupie schizy ;) masakra na każdym etapie stresy żeby było dobrze ( stymulacja, punkcja, zapłodnienie, transfer, mrożenie, beta, kolejna beta, pierwsze usg) zwariować można. No ale ja się nie stresuje wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ja mam 24 albo 25tc bo juz sama się pogubilam który;) a od samego poczatku nie ma tyhodnia zebym się nie bała. Juz to kiedys pisałam, że zamiast się delektowac kazdym dniem tak wyczekiwanej ciazy to nawet nie wiem kiedy juz tyle czasu zlecialo a ja nawet jeszcze się nia nie nacieszylam bo wiecznie o coś sie boje. A czy serduszko dalej bije, a czy plamienia nie bedzie, a czy w pępowine sie nie poowija..zwariowac można normalnie;) zreszta teraz będziesz pewnie miała tak samo a przed wizyta i usg to juz w ogóle czlowiek jest wydygany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No nic taki już nasz los niestety :( ale i tak życzę wszystkim żeby wszystko się dobrze zakończyło bo grunt to pozytywne myślenie :) Zmykam spać dam znaka jutro po wizycie, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linkaa28 - A mąż nie leczył się ? Nie brał żadnych witamin ani leków ? My dopiero zaczynamy przygodę i nasienie gorsze od waszego ale ma przyjmować jakieś tabl. Nie pomyśleliśmy że można startować od razu do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim wylądowaliśmy w gyn to brał przez jakiś rok profertil i coś jeszcze nie pamiętam nazwy, ale wyniki się pogorszyły, mój m musiałby zmienic prace bo pracuje w za wysokiej temperaturze ale ta opcja odpada więc dalsze leczenie nic by nie pomogło i stąd ta decyzja urologa i dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
U nas M dostał CLO na trzy miesiące i z 0 podniosło się do 1,7 wiec lekarz stwierdził że nie ma sensu już tego brać bo max dojdziemy do 4 mln a to i tak nic nie daje. Wszystkie wyniku ma dobre wiec nie wiadomo dlaczego tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Kwiat..Bimbalka powodzenia na wizytach:) mnie od rana molestuje już ból glowy i mam nadzieję że przejdzie. Potem zasuwam do Lidla bo jest tam od dzisiaj fajny leżak tzn takie jakby lozko i moze uda mi się go upolowac;) a jak co to będę wyrywac komus z rąk..w koncu mam pierszeństwo chociaz raz w zyciu;) u mnie 2 stopnie, zaraz maj a tu jeszcze tak brzydko..cieplego dnia Wszystkim, chwilowo zażywanie witaminki D zostaje nam tylko w tabsach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, zimnicy dzien drugi. Trzymam dzisja kciuki z rana za wizyty. Tak sobie planowalam cos fajnego na powietrzu porobic w weekend majowy, ale zapowiada sie nieciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej u nas też chłodno i znowu jakoś mnie muli od rana, sił brak do czegokolwiek, najlepiej zrobiłabym zostając w łózko i śpiąc...makabra;) Powodzenie na wizytach:) Iwcia walcz walcz o ten leżak, to taki wstęp do naszej późniejszej walki o wszystko;) a jaki wózek masz upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
elusiowo i zrobili Ci IUI dopiero po kuracji? To ja leżę... :( a możesz zdradzić co brał? Ja mojemu daje cynk selen l- karnityne l-arginine koenzym q10 wit e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) miłego dnia dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-) Małami i jak zadzwonili z laboratorium? Ja pranie rozwiesiłam bo słonko świec ale zimno strasznie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hej Kobitki:) dzisiaj decydujacy dzien dla mojej komorki:((podzielila sie, ale ze niby powoli dzisiaj obserwuja jeszcze...jutro mi zadzwonia....czy mroza czy nie:(( Siedze jak na szpilkach:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja msm upatrzony Adamex pajero eko skóra biało szary 3 w 1. W sklepie 2 w 1 jest po 1399 ale na necie widziałam 3 w 1 za 1300 z dostawą. Opinie ma różne wyjdzie w trakcie użytkowania ale kursowalam nim po sklepie i mi odpowiada. Malinka juz chyba czas na L4:) Malaaa ja miałam cały czas piersi "flaczki";) chyba zaczely mnie boleć okolo 8tc dopiero a bolaly mnie mocno odwtotnie bo przy pierwszym transwerze takze nie martw się bo kazdy ma inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×