Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzień doberek :) Iwcia ja też myślałam o tym leżaku, aż w końcu pojechałam do Castoramy i kupiłam taki za 80 zł też do leżenia, nawet z nogami do góry. :) plecy mnie tak czasem nawalają że nie daję rady siedzieć. Ani przy kompie ani na dworze z książką ani przy maszynie-max 30 min i już coś mnie gniecie.Skutki zaniedbania kręgosłupa przez lata... :( Co do biustu to mnie w sumie chyba się uspokoiło już jakiś czas temu. Skończyło się na tym że kupiłam od początku ciąży jeden z większą miseczką a potem dokupiłam w pasmanterii przedłużkę do objętości stanika i póki co mi starcza. Kupiłam sobie na gorsze dni takie sportowy ale jakoś mi w nim dziwnie... Ankaskakanka, po Twoim wczorajszym wpisie pierwszy raz wróciłam po początku naszego forum i aż mi się łezka zakręciła.Masz rację że nastawienie to podstawa. Też w czasie swojej walki miałam okresy że "wierzyłam że się uda" ale w środku zawsze był stres i świadomość przegranej. Tym jednym razem od początku było zupełnie inaczej. I to był mój prywatny sukces. Ja też mam teraz stresa bo mały się przekręcił chyba i już nie czuję kopniaków tam gdzie zawsze i w ogóle czuje je jakoś inaczej. Tak jakby po całym brzuchu na raz. Śniło mi się ostatnio w ogóle że urodziłam dziewczynkę! I była niespodzianka... :) Iwcia typ Twojego wózka bardzo popularny i chyba raczej same pozytywy :) Malinka mnie puchną trochę nogi, nawet skarpetki bez uciskowe się odznaczają a czasem nie mogę ruszyć obrączką... często mi ręce drętwieją.Ponoć to braki magnezu, dr J. tak mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Sylwiaśta mój akurat brał promen bo profertil był za drogi a promen w aptece nam polecili ale ciężko go dostać w niektórych jest aptekach a w niektórych nie. Ja miałam trzy iui w czasie kuracji i ta trzecia nam się udała. Ale nam od razu powiedziano ze my do in vitro się nie kwalifikujemy ze wystarczy ze jemu się poprawi i ja miałam trochę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja juz się na ten lezak nie zalapalam, jakieś inne sępy;) mi zwinęły a tamten jesli masz taki jakby z drobnej kolorowej siateczki to juz mam tylko ten jest niczym lózko ze lezysz sobie tez na boku itd. Tamten ostatnio mi sie zarwal bo srubka się poluzowala i nie dość ze na tylek polecialam to jeszcze mojego psiaka przycisnelo bo wlazi zawsze pode mnie jak leżę. Co do kopniakow to tez mam inne i dziwne jakies, jakbym miala powietrze w brzuchu i sobie wędrowało..nie wiem może dziecko ma juz coraz mniej miejsca i wcześniej bardziej wariowalo? Czekam cierpliwie do wizyty ale ogolnie czuje kopniecia także az tak się nie stresuje. Mi juz coraz gorzej jest się poruszac, przejdę kawalek i juz sapie;) w nocy nie mam spania, mniej juz latam do wc, apetytu nie mam musze się zmuszac..aa i coraz gorzej mi ubierać majtuśki;) czy tam cos innego na tylek bo brzusio zaczyna przeszkadzac. Z siedzeniem tez mam problem, na fotelu przed tv chwile i plecy mnie bolą muszę na leżąco oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi mozna jesc cukinie w ciazy ?bo takiego smaka na nia mam a niewiem czy ja mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mozna:) poszperaj na necie najlepiej...Elusiowo zachcianki się zaczynają:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka biedna juz się tam pewnie stresuje..oby juz serduszko bylo to bedzie spokojniejsza..Kwiat a Ty jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Iwcia 10 oj zaczynają i humorki tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo, w ciazy odpada tylko surowe miesko na tatar i rybki, tez surowe, reszte mozesz szamac :-D, a cukinia akurat to bardzo zdrowe warzywko :-Dmniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Fifaszek dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowovyo teraz niech mąż się uzbroi w cierpliwość;)bo mu się oberwie pewnie wiele razy bez powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja juz po wizycie :) wszystko w porządku jest pęcherzyk ciążowy - 1 ;) tętna nie włączył bo jeszcze się bał bo to jakieś dopplerowskie usg i dopiero za tydzień będziemy słuchać. W każdym razie widać było pulsowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bimbalka w końcu doczekaliscie tego widoku:) oni chyba glos dopiero dawaja na kolejnych wizytach, ja miałam chyba na trzeciej. To teraz proszę uważać i dbać bo siebie:) mąż był z Tobą w gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
M był bo zawsze razem wchodzimy i tez oglądał :) no i dr M powiedział ze za tydzień jak posłuchamy tętna i bedzie ok to mamy się przepisać do kogoś innego bo on ciąży nie prowadzi. I wymienił mi dr Sz i dr J. Ale jak co to ja bym chyba do dr P chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc teraz serca masz dwaaaa:) lalala... I miłość po kres, i radość do łez” dziewczyny to teraz czekamy na nastepne serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Aaa i zmniejszył mi encorton z 10 na 5 mg dziennie od jutra. Reszta leków bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A ja dalej w to nie wierzę normalnie szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj tak kolejny ciążowy peleton czas zacząć dziewczynki powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr P jest fajna ale ponoc dr J również:) ta druga chyba tez przyjmuje w Bytomiu bo gdy bylam u niej chwilempo recepte to pytała gdzie wczesniej się leczylam itd i mowila mi że pracuje razem z dr H w szpitalu takze jesli masz blisko Bytom i zamierzasz tam rodzic to chyba lepiej do niej sobie chodzic. Ja będąc pacjentka dr P akurat ja sobie chwale i chyba dziewczyny tutaj której u niej byly tez są zadowolone. Tylko ze ona jest w srody rano chyba do 15 a Catarina z Malinka jeżdżą popoludniu czyli dr J jest pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No właśnie ja mam do Bytomia dalej niż do Katowic. No zobaczymy bo i tak u siebie musze do kogoś się zapisać na nfz a lekarz do którego chce przyjmuje tylko prywatnie wiec bez sensu chodzić do 2 różnych prywatnie. No zobaczymy bo za daleko sięgam myślami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak daleko, zobaczysz jak to zleci bo sama widzę po sobie. Niedawno czekałam na wynik bety a za 3 miesiace będę rodzić:) kurcze ja to się boje porodu obojętnie czy sn czy cc ale stracha mam juz takiego że katastrofa;) Bimbałka który masz tc? Pochwaliłas się już komus?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Bimbalka super:) nawet widząc ten pulsik pulsujacy aż radość jest ja też tak miałam ze niedowierzałam na poczatku. Iwcia wiem mówiłam mu ze z tymi humorami może być roznie zobaczymy. Ja w czwartek za tydzień mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje serduszek:) MalaMi caly czas mysle o Tobie i jestem z Toba myslami, trzymam kciuki za jutrzejsze wiadomosci!!!! Musza byc pozytywne! Ja caly czas rycze, teraz to juz nawet nie wiem o co:( no coz... Musze czekac az hormony zejda i wtedy bedzie lepiej. Mam pytanie do Was czy bolal was po transferze jajnik tak mocno ze az noga dretwiala i bolala? Dzis mnie taki straszny bol zlapal ze az usiadlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dopiero teraz dotarlam do domu nawet czasu na nic nie mialam w gyn wizyta przebiegla ok Cz przepisala leki oczywiscie nieszczesny lutinus i magne b6 i relanium i transfer mam miec 06 maja tylko czekam na tel o ktorej godzinie ma byc wiec prosze was o przeslanie mi troszke fluidkow ciazowych ;););) Bimbalka jak ja sie ciesze ze juz widzieliscie mala fasoleczke na usg ;););) a ja po pracy bylam u malej natalki ktora ma 2,5 miesiaca jest przecudna nie moge sie napatrzec na nia bawilam sie w nianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz korcze pieczone nie dodalo mi postu tyle pisania i nici z tego mosze od nowa pisac zagubil sie czy co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia mam 6 tydzień i 2 dni. Elusiowo ja też mam znowu za tydzień w czwartek wizytę :) a Ty który masz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa nie płacz bo masz w sobie 2 kruszynki i stres uwierz że potrafi zaszkodzić. Widzę to sama po sobie, gdy się denerwuje od razu pobolewa mnie podbrzusze i w poczatkach ciąży stres działa tak samo. Patrz na teraźniejszość i dbaj o to co masz teraz o przyszłość bedziesz w razie czego martwić się pozniej!!! Zaraz dostaniesz ode mnie klapsa;)! Kwiat to już niedlugo i czekamy na nową betujaca mamuśkę:)Fifaszek a Ty kiedy bo chyba się polubiłam cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×