Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

orientuje się któraś czy podczas badania drożności zrobią mi monitoring pęcherzyków? czy musze sie umawiac na osobną wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas ale mi lekarz nie zlecił badania krwi. Cóż każdy robi po swojemu. Ja czekam na posiew i jeżeli będzie okey to hsg. Podobno mam tak z tymi bakteriami po tych wszystkich stymulacjach bo organizm wyjałowiony a nie brałam żadnych konkretnych probiotyków. No i takie masło maślane...coś się leczy,a następne znowu do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa jak się czujesz? chyba nie masz zamiaru rezygnować z następnej próby??? pamiętaj,że po burzy zawsze wychodzi słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Ritta dzięki że pytasz...nie wiem jeszcze co zrobie...nie ufam już tej klinice...a to bardzo źle...Moje AMH mnie załamało...a z drugiej strony to juz nawet w to badanie nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja juz w domku z moimi fasoleczkami teraz leze ;) dr M mi wykonywal tranfer i mam brac lutinus i fragmin i witaminy wiec dostalam dwie fasolki tak szybko sie potyczylo ze nawet nie wiem kiedy a przed tranferem wypilam 0,5 litra wody niegazowaneja po transferze jak mialam lezec to tak mi sie siku chcialo ze nie wiem co ale w pore przyszla polozna i zeszlam z tego fotela i poszlam do lazienki siku ;) wiec nie dziekuje ale trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat to wypoczywaj i pamiętaj jesteś w ciązy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa zaufanie to podstawa ;) A dlaczego dr.M.robił ci znowu Amh? jakie miałaś przy kwalifikacji? Coś za niskie wyszło a przecież miałaś ponad 5 pęcherzyków. Przy takim amh to raczej nie ma takiej ilości. To że nie masz mrozaków pewnie wina plemników...nie rozwijają się po 3 dobie.Chociaż pewności nie ma-Mąz ma dobre wyniki? Malaa robiłaś badanie na te wszystkie bakterie? uero,myko i coś tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat to teraz leżakuj i nie wypuszczaj malenstw już z domku..ananas kupiony?:) ja mialam to samo z sikaniem, nawet z 10 minut nie wylezalam bo myślałam że się zsikam i tylko czekałam kiedy położna przyjdzie żebym zeszła i pobiegła do wc:) Elusiowo ja wcinalam ogórkową na synka także wiesz...;) ja miałam droznosc na glupim jasiu i nic nie potrafilam gadać tylko bełkotalam:) i w kółko sie pytałam czy to boli a pielegniarki się śmiały że wujek Google mnie okłamał bo nic nie boli..myślałam że je potem udusze bo bolaloooo;) ja zle sie po nim czulam, leżałam ze 2 h w szpitalu aż sama nie uznalam że juz ok i wyszlam do domu. W sumie to dalej bylam slaba ale juz chcialam do domku jechac, potem ciągle wymiotowalam ale juz późnym wieczorem było ok takze nic sie nie bojcie:) za to moja kolezanka po glupim jaśku wszystkich w szpitalu zwyzywala i ciagle się smiala:):) Ritaaa zaklej usta plastrem jak co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja pewnie też muszę zakleić plastrem usta bo nie mam mieć nawet 'głupiego jasia "przed hsg. Jak chce to mam sobie zabrać jakąś tabletkę. Dlatego zastanawiam się jak to jest. Koszt wysoki bo ok.450zł a bez żadnego znieczulenia. Dziwne no ale jak dałam radę histeroskopi to temu też dam pewnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jak na zlosc po drodze w kazdym sklepie stawal maz i szedl do sklepu po ananasa to wracal z niczym ma kupic mi w klobucku po pracy wiec czekam na nigo ;) a teraz lezakuje z nogami do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat Ty masz teraz 2 transwer w 1 podejsciu tak? Ritta może dadzą Ci coś przeciwbólowego... ja mam L4 do 13 maja a wizyte w koncu sobie zarejestrowalam do babki gdzie chce rodzic tylko ze na 18 dopiero:( lekarz rodzinny powinien dac mi L4 na ten odstęp co? Muszę isc w środę poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iwcia 2 transfer w pierwszym podejsciu do invitro juz nie mam mrozdzakow zostaly mi jeszcze zamrozone puste jajeczka (zapomnialam jak to sie nazywa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka80
Kas ja miałam głupiego Jasia przy hsg. Czułam się troszkę pijana. W głowie się kręciło. Nic więcej. A no i taka mnie ogarnela ogólna olewka hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kwiat a skad Ty jestes? Bo czytam, ze maz ma Ci w Klobucku kupic to chyba mieszkamy gdzies blisko. Ja jestem z Mokrej ;) odpoczywaj teraz trzymam kciuki za te male kropeczki ;) Koleżanko od hsg- sorki nie moge zapamietac nicków, dasz rade wytrzymac to badanie...bo kto jak nie Ty ;) wiadomo, ze przyjemne to nie jest ale za to nie trwa dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kwiat to teraz leżenie i zajadać ananasa :) A ja się tak źle czułam po głupim jasiu i itak czułam ból ze na drugi raz wolałabym na żywca brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniani z miedzna to bardzo blisko mieszkamy kolo siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___
Kwiat...to normalnie mozemy sie na kawe umowic ;) ale yen swiat jest maly hihi Hsg mialam dwa razy raz tylko na glupim jasiu robione tym kulociagiem...koszmar. Drugi raz za pomoca cewniczka chyba podobnego jak di sono i dostalam dolargan i to wspominam o niebo lepiej. A dlaczego robicie to w gyn nie lepiej w szpitalu i za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat mam do Ciebie pytanko... Mogłabyś mi opisać jakie tabletki brałaś aby się przygotować do transferu śnieżynek?? Na dniach mam dostać @ i niewiem czy lepiej od razu jechać na wizytę czy dopiero po @... Dr M mi tylko mówił,że zastrzyków się nie bierze tylko tabletki- od którego dnia brałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja po pierwszym transferze pojechalam w 5dc na wizyte i juz bylo za późno żeby zacząć brać tabletki do tego cyklu, także chyba lepiej jak sobie wczesniej pojedziesz. Ja brałam tylko encorton i estrofem od 2 lub 3 dnia kolejnego cyklu. Potem przed transwerem wybrałam luteine a po transwerze lutinus i fragmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malammi mnie sie tak trafila wizyta ze w tym samym dniu mialam @ i wizyte u dr Cz leki ktore bralam to zaczynalam od 2 go dnia cyklu to Estrofem 2razy dziennie Encorton 5mg 1den raz dziennie i Euthyrox raz dziennie koszt ok 70 zl i umowic sie na wizyte 9-10dc na usg i od usg doszlo mi Lutinus wit D i Magne B 6 a po transferze doszedl mi fragmin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak jak Iwcia pisze jedz sobie wczesniej na wizyte jeszcze przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak jak Iwcia pisze jedz sobie wczesniej na wizyte jeszcze przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale umow sie na wizyte wczesniej przed @ tak jak Iwcia pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja czekam aż przyjdzie @ i od razu umawiam się na wizytę... A w którym dniu cyklu miałaś transfer?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie nie wiem bo dr M powiedział,że niby po @-no ale jak po jak od 2dc się bierze tabletki....;/ już teraz sama nie wiem...;/ W sumie nic mi nie powiedział czy mi jakieś badania zrobi na ten progesteron czy co?;/ jak by szło to fajnie bybyło w tym cyklu od razu mieć transfer... No nic czekam teoretycznie w niedziele mam dostać @ ale ostatnio miałam wcześniej więc już sama nie wiem na kiedy mam liczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosienka dzieki! mam nadzieje ze jest tak jak mówisz - mysle ze badanie bedzie do wytrzymania boje sie tylko tego jak ja sie bede zachowywac ;) ani___ badanie robie w gyn bo rozmawiałam z dr P i mowila ze zadko ktory szpital robi to badanie a jeli juz robia to podobno jakims przestarzałym sprzetem z wykorzystaniem zdjec rentgenowskich a nie przy uzyciu aparatu do usg i ze w ogole tamtym starszym sprzetem jest o wiele mniej komfortowo. nie wiem ale postanowilam jej zaufac ;) ritta a Ty robisz to badanie w gyncentrum czy gdzieś indziej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×