Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość IwonaPD
No tak przystojny jest :) M po wizycie u niego czuł się niedowartościowany ;) A co ja miałam powiedzieć? :P Elusiowo,ciesze się że mogłyśmy się zobaczyć :) Chciałam nawet podejść,ale uznałam że nie będę z siebie robić głupka,jesli to nie Ty :P Czy jakoś mam się do inseminacji przygotować? Jak to dokładnie wygląda? Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy weszlam na sale w tych kapciach i jednorazowej koszulce i zobaczylam tego"przystojniaka";)to kopara mi opadla że bedzie mi zaglądał i grzebal tu i tam;) dobrze ze spałam bo bym miała stresa:) chciałam potem jezdzic do niego na wizyty prywatne, ale moj M mi odradzil heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dośc ze na głupim jasiu to jeszcze mi opowiadacie ze taki boski ;) :P teraz to dopiero sie boje ze walne cos głupiego! hihi bedzie zabawnie cos czuje :D IwonaPD co do inseminacji to mozesz faktycznie brac tego ananasa tak jak dziewczyny doradzają. ja jeszcze jem orzechy brazylijskie i troche pestek dyni. do samego zabiegu nie musisz sie jakos szczegolnie przygotowywac. duzo luzu i bez stresu. mam wrazenie ze im mniej probuje sie "przygotowywac" (im mniej o tym mysle) tym jest lepiej. coś w tym jest ze czasami trzeba odblokowac glowę - bo im wiecej sie mysli o tym wszystkim tym jest gorzej. zabieg trwa 5 - 10 min i po wszystkim. bezbolesny i szybki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas na glupim jasiu mozesz mu nagadac co kolezanki z neta Ci o nim pisały:) pewnie sie podbuduje;) Iwona ja mialam tylko nie odróżniać pecherza przed inseminacja i to wszystko. A psychika dużo robi, wiele jest przypadków gdzie para się juz poddała, odpoczeli nie mysleli o tym wszystkim tyle i wtedy cos się odblokowalo i chwyciło:) teraz maja naturalnie dzieciaczki. Nie wiem jak bylo u Was ale ja miałam taki moment że zblizenie z mezem bylo dla mnie na zasadzie..dzisiaj mam płodne, zrobic co zrobic szybko i potem czekac czy @ przyjdzie. Nawet sie czlowiek nie potrafil rozluznic bo podczas ciagle myślał zeby teraz się udało..chore wiem, ale tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo dobrze że z dzidzią wszystko ok :) Ja też zaraz jadę do gyn i mam nadzieje ze u mnie też będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowickie moje dziewczynki ;-) Umowilam sie na usg w srode, jutro zaczynam zastrzyki paskudy. Bimbalka trzymam kciuki za wizyte :-) Alez ja niecierpliwa jestem, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka obys łezki szczęścia dzisiaj również uronila słysząc bicie serduszka:) Fifaszek czuję ze na betę polecisz tak szybko jak ja!;) bo ja tez z tych niecierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
kaś,pooglądaj sobie jego zdjęcia w necie ;) Aż wstyd było iść do niego ;) A jakie ma duże dłonie... ;) Doktor P. powiedziała że pęcherz ma być pusty,bo będzie to dla mnie bardziej komfortowe. Dopytam w sobotę. Jutro będę dzwonić jeszcze się umówić konkretnie na sobotę. Ananasa mówisz? Muszę spróbować. Ja niby nie myślę o zachodzeniu,ale wiem że ciągle z tyłu głowy właśnie mi ciągle szepcze "dni płodne,bierz M w obroty. Dni płodne!" Był już moment kiedy nie mieliśmy już nawet ochoty na seks,bo nam zbrzydł tak często ;) I tez tak miałam,że zrobić co zrobić i czekać na brak @ Pięć lat seksu bez zabezpieczenia i trzy lata konkretnych starań. Myślę że mam dość starań naturalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam @ :) Jutro mam niby wizytę pod znakiem zapytania u dr M. Zapisała mnie ale jak coś to ma dzwonić jakby dostanie od górny przykaz odwołania.... Ja chcę tylko wiedzieć czy to w tym cyklu czy w kolejnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona dopytaj sobie bo mi lekarz nie pozwalał opróżniać i na necie tez piszą cos takiego..Dobrze jeśli pęcherz moczowy jest lekko pełny, uciska on lekko macicę, co ułatwia wprowadzenie wężyka pod jajowody. ..chyba ilu lekarzy tyle zaleceń;) malami fajnie gdybys juz w tym cyklu mogła jechać po swoją sniezynke:) cikawe jak tam Bimbałka i Malinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
Witam ja dziś wróciłam do starań jeszcze raz wszystkie wyniki ...i skierowanie na histero ...hmm trochę się obawiam tego badania...dziewczyny jakie wrażenia jakie znieczulenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jakie ma duże dłonie... oczko.gif" hahahahahha dobre :-D Ale fajnie by bylo, gdybys mogla jechac juz w tym cyklu po sniezynke, penwie tak bedzie:-) Ktoras z Was mam wizyte w srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinka histero nie jest straszne bo bedziesz spała i obudzisz się po także nie masz się czym stresowac. Ja dłoni dr S nie mogę ocenić bo spałam;);) a szkodaa szkoda;) gdzie ta Bimbalka..pewnie po galerii lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie okazalo sie, ze mam uczulenie na poularnego "glupiego jasia" na leki opioidowe. Mialam HSG, najpierw znieczulenie nie zadzialalo, wiec bolalo jak cholera, a pozniej mialam 3 dni z zycia wyjete na l4. Dobrze, ze do innych badan daja inne znieczulenia. Mi tu nie chodiz o straszenia, bo to moj organizm nie przyjal tego leku, ale traz juz wiem, ze bede o tym mowic kazdemu lakarzowi, aby zaden nie wpadl na pomysl podania mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Właśnie wróciłam z Tychów Iwona PD to mogłaś podejść ja nie gryze hehe. Ja to byłam rozkojarzona zła ze te ciśnienie wysokie mialam a im łatwo się mówi posiedzieć może spadnie a tu lipa. Mój mąż to się przekonał o humorkach juz dziś miał dość a się zapomniał i aż się popłakałam jak się wydarl a potem przepraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kurde znowu nie dodaje postów wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Słyszałam serducho!!!!!!!!!! :D :D Poza tym wg usg jest 6 tydz i 4 dz a wg moich obliczeń 7 tydz i 2 dzień. Fasolka ma 0,70 cm i wszystko jest prawidłowo. Teraz mam się umówić do dr J chyba bo jest po poludniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
No i jak tam po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Super ;) Odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje bimbałka :) :D !!!!! dziewczyny co Wy tak o tych dużych rękach dr Serafina! ;) strach się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka rewelacja usłyszeć serduszko!!!!BEZCENNE;) Aż mi łezka poleciała bo tyle emocji w twoim poście jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Bimbałka cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Bimbałka cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka niech teraz maluszek rośnie jak na drożdżach:) Kas my Ci po to piszemy o dr S żebyś miała mu co opowiadać po głupim jasiu;) a Malinka pewnie swoją wizytę opisze nam za jakies 2 dni;) trzeba juz ja na L4 wysłać bo nas zaniedbuje swoimi informacjami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
Elusiowo,nie chciałam zawracać wam głowy,no i nie byłam pewna czy to Ty :) M też ma ciężki czas, więc i nerwy ma napięte ;) Bimbałka super!! :) Tak czytam sobie o inseminacji i pisze wszędzie o zastrzykach "Zastrzyki aplikowane są od 2. dnia krwawienia menstruacyjnego, dziennie zawsze domięśniowo 1 ampułka." Ja poza zgłoszeniem się na usg między 10-14 dniem cyklu i badaniu krwi 2-4 dzien cyklu,nic nie wiem o zastrzykach. Nie zawsze trzeba przyjmować zastrzyki? Bo już całkiem zgłupiałam i nabieram wątpliwości co do procedury inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Hej Laseczki, Ja juz po transferze, umiescili 2 zarodki, pokazali jakas swietlista kreske na usg mowiac, ze to embrion i zyczyli powodzenia.. teraz dluuugich 10 dni oczekiwania. Oczywiście pierwsza schiza po powrocie do domu byla taka, ze balam sie chodzic, zeby zarodek nie wypadl, ale pewnie nie ja jedna tak mialam ;-) zrobilabym wszystko, zeby ze mna zostal..Rozumiem, ze nie ma receptury i nie swirowac tylko normalnie acz spokojniej funkcjobowac? Elusiowo, Bimbalka-gratuluje Wam serdecznie! Uslyszec bicie serca to chyba najpiekniejsza i niezapomniana chwila. Oby malych serduszek przybywalo ♡ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Iwona ja czekam na @ i też przystępuje do 1 IUI, dr M przepisał mi tylko clo od 3 dc przez 5 dni mam brać połowe tab. żadnych zastrzyków nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona do inseminacji czasem podaj leki, a czasem nie, wszystko zalezy od lekarza, czasem jest na zupelnie naturalnym cyklu. Be pasitive oby maluszek sie mocno przyczepil do mamusi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×