Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Grania teraz czekamy na kwalifikacje, piękną betę a potem kolejną mamuśkę. Iwona jutro niech ten najsilniejszy żołnierzyk dotrze w odpowiednie miejsce i pokaże co zrobił za 9 miesięcy:) u mnie niby świeci słoneczko ale pizga, wyszłam z psem na spacer i po chwili mudialam wracać bo zaczęło mnie boleć podbrzusze no i leżę bo się wystraszylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Grania ja mialam Gonal 900 za 380zl,Gonal 300 za 145zl, Certotide za ok.130zl i Ovitrelle za 110zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania to już możesz się czuć zakwalifikowana, fajnie :) Iwcia odpoczywaj to na pewno nic groźnego. Ja wczoraj tak kichnelam ze mnie zakłuło i tez się wystraszyłam. Non stop latam czy nie ma plamienia i ten aplikator z lutinusa non stop sprawdzam czy krwi nie ma :( w czwartek mam wizytę u dr J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia leż i nie stresuj sie! Dziciaczek jest coraz większy i ma mniej miejsca takze moze na cos naciskac i dlatego ten dyskomfort pozatym nie wiem kiedy ale jakos pod koniec ciąży zaczynają sie skurcze Brakstona Higsa ( nie wiem jak to sie pisze) Dziewczyny które miały hsg bardzo przepraszam za bezpośrednie pytanie ale czy plamilyscie krwią po badaniu? I ewentualnie jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kas ja pamiętam ze miałam mocne plamienia ale nie wiem jak długo. Badanie było bolesne i po drodze były chyba zrosty. No i wyszło mi ze jeden jajowod mam niedrożny a potem na laparo juz był drożny wiec stąd te plamienia. Każda interwencja poza transferem kończy się u mnie plamieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja teoretycznie mam na opisie badania ze jajowody są obustronnie drożne ale może faktycznie coś sie "odetkało" ;) to chyba możliwe?! mnie w zasadzie nic nie bolało - to znaczy nie wiem bo nie pamietam ;) :D teraz mam plamienie jak 3 -4 dzień @ ale żywą krwią i nie wiem czy tak ma byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kas to najlepiej zadzwoń do lekarza. Choć wg mnie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dziękuje! Jutro mam wizyte w Bielsku i myśle ze czegoś sie dowiem. Chciałam wiedzieć jak to było z Wami po badaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;)kas ja plamilam jedzen dzien po hsg i to byla czysta krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kwiat ;) czyli to pewnie normalne. uff... :D juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
kas 21 ja też plamiłam, żywą krwią... u mnie to chyba koło tyg trwało z tym, że było coraz słabsze. Jak masz jakieś wątpliwości to zadzwoń do lekarza, lepiej się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja nie plamiłam po hsg. Lewy jajowód mam amputowany po ciąży pozamacicznej(tam się zagnieździła) prawy mam drożny. Mąż mi robił zastrzyk dziś,stresował się strasznie,ale okazało się że ovitrelle ma super igłę :) Bo jak po laparo robił mi zastrzyki przeciwzakrzepowe,to igły były tępe i nim się wbił, robił kilka podejść. A tu pyk i już :) Grania,byle do 18tego :) Iwcia,nie denerwuj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
dziewczynki a jak to jest z cyklem przed in vitro? Ja miałam "wyciszenie" w postaci tabletek antykoncepcyjnych ale też chyba są jakieś zastrzyki czy coś. Jak to jest w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) aniani ja przed invitro nie bralam zadnych tabletek i zastrzykow jedynie co bralam to zastrzyki przygotowywujace do punkcji i do transsferu co dr mi przepisal ;)trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty ;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja mialam tylko paczke tabletek antykoncepcyjnych, bez zastrzykow, a po przerwie 7 dniowej w 2dc zaczelam zastrzyki z Gonalu i Menopuru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Powodzenia dzisiaj na wszystkich wizytach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
O tak... Kawa...tego mi potrzeba ;-) wlasnie jedziemy badac plemniki. Kciuki za dzisiejsze wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chyba spóźniłam się na kawę także robię sobie sama. Wczoraj się wystraszyłam tym bólem brzucha bo ledwo do domu doszłam, ale myślę że może maluch mi się przekręcał bo wieczorem juz nie kopał na samym dole tylko koło pępka..za tydz mam wizytę zobaczymy co mi powie ta nowa lekarka. Najgorzej że mam 4 dni różnicy w wizycie od L4 do kolejnego L4 i musze w środę iść do swojego rodzinnego po zwolnienie na te 4 dni. Trzymam kciuki za wizyty i kto teraz betuje..Positive?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
No i dziewczyny ... Nie ma nic :( luteina 2x1 od czwartku i znowu czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amh 5,66 to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Gość no raczej dobrze - w zasadzie w srednicy dla grupy wiekowej od 20 do 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Kas pecherzyki nie urosły?:( z tego vo wiem amh wyższe niz 1 jest dobre ale za wysokie może seiadczyc o Pco, tylko nie wiem od jakiej wartosci jest za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczyny:))jak tam dzisiejsze nastroje? Iwoma 3mam kciuki za dzisiejsza IUI:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii zle. Bardzo zle :( generalnie jestem wsciekla. Gdyby cykl trwal tydzień byloby łatwiej. To czekanie wiecznie na cos - jest beznadziejne. Iwcia nie rosną. W tym cyklu owulacji nie bedzie :( teraz od czwartku mam luteine 2 razy dziennie 1 tabletka. Bo po duphastonie 1x1 @ przyszla w 39 dc. Później lametta 2razy dziennie od 2 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas a ta lsmetta to na co jest? Spotkalam się dzisiaj z koleżanką która nie widziałam lata i powiedziala mi coś chyba prawdziwego, że stres jest najlepszą antykoncepcja. Od lat starali się o dziecko, ona miała bardzo stresującą prace, we wrzesniu ją zwolnili a w grudniu zaszła w ciążę:)chyba cos w tym jednak czasem jest..takze dziewczyny zero stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×