Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Tak to jest gdyby cykl trwał tydzień byłoby łatwiej. Oj to wielka szkoła cierpliwości. Dziewczyny z tego co piszecie ta stymulacja to ok 1000 zł. Teraz mi napiszcie jak to jest w którym cyklu miałyście punkcje a potem po ilu dniach transfer? Czy zawsze po punkcji i transferze trzeba brać L4? jak to u was wyglądało brałyście l4 czy nie? Dziś piekny dzionek ja nawet robię sobie wagary i nie idę na lekcje niemieckiego jak taka pogoda ładna to już się niechce chodzić. Jestem ciekawa czy dostanę antki jeszcze przed stymulacją z tego co tak piszecie to chyba dr M lubi dać? Lubię mieć wszystko zaplanowane i wiedzieć co mnie czeka dlatego tyle pytań. Positive jak tam samopoczucie? Pamiętam jak razem podchodziłyśmy do inseminacji a ty już po transferze :) Trzymam kciuki za wszystkie :) ale gubię się tyle już nas tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia lametta jest tak jak clo na stymulację cyklu - ma pobudzić pęcherzyki do dojrzewania tyle ze clo działa bezpośrednio na jajniki a lametta na podwzgórze do tego podobno daje mniej skutków ubocznych, a clo uposledza sluzowke macicy (endometrium). Mam wrażenie ze to jakiś cud ze wczesniej zaszlam w ciaze bez niczego! A teraz problem za problemem! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
Hej :) już po IUI :) Trafił mi się doktor S. :) Powiem Wam że wyniki M sie poprawiły :D Tydzień temu koncentracja (mln/ml) 7,60 ruch postępowy 20,00 ******ałkowity 24,00 brak ruchu 76,00 i to po 5dniach abstynencji A dziś koncentracja (mln/ml) 30,0!!!!!! ruch postępowy 38% ******ałkowity 43% brak ruchu 57% i to po dwóch dniach przerwy! Jednak ten profertil daje radę :) Leżę plackiem a mąż mi usługuje ;) W czwartek jedziemy na usg,zobaczyć czy pęcherzyk pękł :) dziś był 28x18 A i duphaston od czwartku mam łykać Zgadza się,stres nam nie pomaga. Ale to zawsze łatwo powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym sie przywitać. Jutro mam pierwszą wizytę w Gyncentrum, u dr M. Staramy się z mężem o dzidziusia od 4 lat, 3 lata temu przeszłam szereg badań, miałam lapo - wyciętą endometriozę i zrosty. Wówczas z mężem wszystko było dobrze, nawet świetnie. Dziś już tak świetnie nie jest, z badań wynika, że ma bardzo dużo leukocytów. Zrobiliśmy posiew, ale wyniki będą do 2 tygodni :( Moje AMH w normie (mam 31 lat, wynik 6,01). Jutro mam pozostałe badania (LH, E2 i FSH). Mam nadzieję, że uda nam się zakwalifikować do programu rządowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja juz nie pamietam kiedy miałam punkcje ale 2 transwer mialam w 16dc, pierwszy transwer mialam 3 dni po punkcji czyli mialam podane 3 dniowe zarodki. Po punkcji i pierwszym transwerze nie brałam L4, po drugim transwerze bralam 3 dni urlopu i jeszcze przez weekend odpoczywam. Teraz czasem się zastanawiam czy nie było błędem chodzenie do pracy po transwerze dlatego za drugim razem pierwsze 3 dni leżałam plackiem..Malinka mi kazała mpo swoim udanym transwerze;) po tych 3 dniach lezalam juz mniej ale i tak sporo a potem wróciłam ostrożnie do pracy bo juz zarodki jesli się mialy zadomowic to sie zadomowily. W 7dpt poleciałam na bete i gdy wyszla chodzilam do pracy ale bardzo uwazalam i po pracy lezalam. Iwona teraz lez i odpoczywaj a M niech dba o swoją krolewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sil cieżko ocenić czy już zakwalifikujecie się do in vitro może inseminacja będzie wcześniej. Lekarz oceni ale bądź dobrej myśli :) Iwona proszę powiedz ile twój mąż już ten lek bierze ? on jest na receptę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Sil... I na wstępie powodzenia ;) Iwona super ze sie poprawilo! Życzę sukcesu i wysokiej bety za 12 dni. Teraz wykorzystuj sytuacje i daj sie rozpieszczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil fajnie że dołączyłaś takze zaczynamy trzymać kciuki również za Twoją walkę o dzidziusia. Jezeli macie udokumentowany rok staran i bedziecie mieli wyniki potrzebnych badan to nie powinno być problemu z zakwalifikowaniem. Iwona to spora poprawa w wynikach:) trzymam kciuki za Was wszystkie bo pamietam jak ja bylam na Waszym etapie i wydawało mi się że wszystkim sie udaje a mi nigdy się nie uda:( jak w poczekalni widziałam dziewczyny w ciąży to beczec mi się chcialo a teraz widzę jak na moj brzuszek spoglądają i wiem co czują..takze kobitki, kazda z nas ma swoj czas na dzidzie:)jedni tylko szybciej a drudzy troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny coś mi net szwankuje. Ja byłam stymulowana lametta tylko ze w pierwszym cyklu nieudalo sie a w drugim cyklu nie rosły mi pęcherzyki i dostałam trzy zastrzyki z menopur75 i poprawiło się potem ale martwi łam się ze nici będą z tej inseminizacji a tu się okazało ze się udało . Iwcia dziękuję za pamięć ale już mam lutinus ale dziekuje:) a inseminizacje miałam robiona późno bo był to 17 dc pamiętam ze mówiłam dr. Cz ze pewnie nic nie będzie ze po co usg po zabiegu ale ona mówiła ze mamy być dobrej myśli. Prosze iui miałam na clo a następne dwie lametta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo ale jak miałaś rozpisane leki? Pierwsza stymulacja 1 tabletka? Nic nie roslo? Druga stymulcja wieksza dawka ? I zaczelo sie cos dziać? I później do tego dali Ci menopur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Iwona wypasiony ten Twoj pecherzyk dominujacy byl - oby iui zaskoczyla! trzymamy kciuki! tak, odpoczywaj i relaksuj sie, tego nigdy na wiele:)) grania, super, ze juz jestescie krok przed ivf:)) ja dopiero w sb testuje..ale nie czuje nic..tylko hustawke nastrojow, ale to bez lekow tez mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
positive pamiętasz w którym dniu cyklu miałaś punkcję a potem po ilu dniach transfer? ile razy do punkcji miałaś monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania monitoring to chyba z 5 razy mialam, bo b. wolno mi pecherzyki rosly i troche mnie przetrzymali. Ale na 2-3 nastaw sie na pewno. Mnie punkcja wypadla w 17 dniu, u Ciebie moze byc duzo wczesniej. A transfer jest 2 dni po punkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Cześć dziewczyny :-) Iwona czy byłaś o 17? W różowym sweterku i przechodzilas do innego gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki positive kurcze taka podekscytowana jestem tym że to już za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie teraz długi tydzień oczekiwania na 18 maj i kwalifikację i pewnie wtedy dowiemy się czy już zaczynamy stymulację czy jeszcze jakieś antki po drodze będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grania trzymam kciuki ;-) Ja wlasnie sobie liczylam jak mi to wypadnie wsyztsko i podejrzewam, ze punkcja bedzie kolo weekendu lub na poczatku tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość a w którym dniu wyjdzie ci ta punkcja? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Grania, ja miałam punkcję w 11dc, a transfer w 13dc. USG monitorujące miałam tylko 2 razy, ale ja się łatwo dosyć stymulowałam i krótko. Ja mam wysokie AMH więc pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie byl gość, tylko jak zwykle ja :-) a wiec liczę, że to bedzie okolo 11 dc. W srede w dc, a 6 ds mam pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona PD A jak długo mąż bierze Profertil. Ogromna poprawa. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania,doktor P poleciła nam te tabletki. Cena jest zabójcza bo około 200zł za 30 tabletek! Kupiliśmy na alle...paczka prosto z Niemiec szła, M łyka tabletki od 30 kwietnia. Mówi że wiecznie ma ochote i prawie się popłakał ze szczęścia jak po 5 dniach abstynencji oddał nasienie do badania ;) A i lek nie jest na receptę :) kas,wykorzystuję :) Mąż nawet naszego psa zawiózł do moich rodziców,żebym nie musiała z nim chodzić na spacery jak M będzie w pracy ;) Iwcia,myślę że każda dziewczyna z poczekalni najpierw zazdrości a potem wie jakie spojrzenia są kierowane ;) Nika,byłam o 17.00 z mężem,siedzieliśmy w głębi poczekalni i poszliśmy do gabinetu nr 3 . Byłam w różowej bluzce i koszuli w kratę :) blond włosy i okulary :) Mąż też był w koszuli w kratę i okularach :) Widziałyśmy się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Kas 21 ja miałam od razu po dwie tabletki i w pierwszym jak i drugim cyklu. W pierwszym było w porządku rosły dobrze ale iui się nie udała. A w następnym kolo 12 dc nie chciały rosnąć stanęły w miejscu i potem po wizycie przez kolejne trzy dni codziennie robiłam sobie zastrzyk z menopur 15 dc miałam usg i kazali mi za dwa dni przyjechać i w 17 dc miałam iui i jak się okazało udana teraz już mam 10tc a w to niewierzylam a tu niespodzianka i prezent na zajączka miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za wsparcie. My się z mężem staramy o ciążę od dość dawna. Mamy udokumentowanie leczenie z okresu dłuższego niż rok (intensywnie) i od momentu zaprzestania regularnego leczenia nie udało nam się zajść w ciążę. Trzymam za was wszystkie kciuki. Fifaszej, jestem z tobą i czekam na info, jak się masz. Ja się strasznie denerwuję jutrzejszym dniem... wcześniej byłam pozytywnie nakręcona, ale po nieprzyjemniej wizycie w Invimedzie musiałam skorygować swoje nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...witam. .. czy miałyśmy histeroskopia w gyncentrum przed kwalifikacja...jak to wygląda ...strasznie się obawiam ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
...ja jutro po wyniki powtórne amh fsh itd wymaz i czekanie na histero ...mam nadzieje ze to przeżyje tez się obawiam zabiegu...ale już tyle przeszłam 4 inseminacja i gorycz utraty 6 tyg cudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IwonaPD Ten gość to nie Grania ale dziękuję za odpowiedź. A czy mąż wcześniej jeszcze brał jakieś tabletki typu Clo albo Pregnyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×