Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Jestem juz w domku tzn. jesteśmy ja i moje maluchy. ani__ani ja niestety nie jestem w programie wiec za wszystko muszę płacić także z embryoglue nie było problemu no ale musiałam 350 dopłacić do transferu. Powiem Wam dziewczyny, że mam porównanie teraz i 3 lata temu to wtedy w gyn było o wiele lepiej, dzisiaj podczas transferu jakaś taka sztywna atmosfera i ogólnie wszystko działo się tak automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, to ja jednak tez poproszę ten kalendarz będę wiedziała co, kiedy i która;) madzia10madzia@interia.eu Ja bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego po L4 na 4 dni do do dzisiaj mam z GC a dopiero w poniedzialek wizyte u nowego lekarza. Rita moj łobuz kopie i to czasem boleśnie, tak jak u Catariny juz nie trzeba przykładać dłoni bo widać jak brzusio podskakuje..piekny widok i sama świadomość tego wszystkiego:) ale ogolnie przyjemne fizycznie to jest tak srednio;) Malisia teraz lez i wykorzystuj jakiś czss meza;) Ty masz w domu malenstwo takze wiadomo że będzie trochę gorzej z tym odpoczynkiem. Może z tą taśmówka macie racje dziewczyny, myślę że skoro mają refundację to tez ma na to wplyw bo jakby nie patrzec mają oplacone ileś tam zabiegow i pewnie inaczej do tego podchodza niż gdyby sami mieli sobie nas nakręcić wszystkie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
och dziewczyny , wy tu sie nie możecie czerwca doczekać, a co dopiero ja- drugie podejście to lipiec lub sierpień w zalezności kiedy @ przyjdzie. Juz przebieram nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisia oby maluszki sie dobrze chowaly:-) Ja po wizycie. Cztery komorki w prawym, lewy niestety nie ruszyl jeszcze. Dr mowi, ze jest optymalnie, zobaczymy co w sobote. Punkcj w pon lub wtorek, od dzisiaj zastrzyki antagonisty. Dostalam po nich swedzacego uczulenia na brzuchu-fujjjj. A tak ok. Czuje ten moj brzuch, dr nie zwiekszal mi dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iwcia nie jest łatwo o odpoczynek, na dodatek malutka przywlokla ze żłobka jakiegoś wirusa i dziś całą noc wymiotywala ehh. Wieczorem zaczynam zastrzyki Fragmin i juz jestem wydygana na szczęście M mi zapoda bo sama nie dałabym rady. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zobaczysz jak to szybko zleci i na wakacje będziesz miała fajny prezent:) Fifaszek produkuj te pecherzyki niech mamusia;)ma je mocne i pikne. Malisia ja bym mezowi nie dala wbić sobie igły..sama wolałam robic, zresztą on by chyba szybciej padł plackiem niz by tą igłę mi wbił. Dziewczyny mialyscie porod sn czy cc? Ja juz glupieje, jedni mi odradzaja poród siłami a inni cc..zwariować można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w sklepie z wozkami i przeżyłam szok termiczny:) masa wózków jeden przy drugim odgrodzone szarfą, pytam babkę czy mogę wejść obejzec a ona że jesli muszeeeee tylko zebym nic nie dotykala bo potem trzeba prać tapicerke! WFT????;) pytam jak mam sprawdzic czy wysokość dla mnie jest odpowiednia, ogólnie jak się sklada rozkłada i znowu szoookkk....jak chce zeby koles mi pokazał jak ten wozek sie składa itd to mam wpłacić 30zl kaucji, jesli go nie kupie to kasy nie odzyskam a jesli kupie to mi te 30 zl odda...WFT no nie??? Mowie Wam jaja normalnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, co to za sklep? na pewno nie ma co go polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam porod naturalny. Gdybym mogla wybierac drugi raz to tez bym sie na taki zdecydowala, choc latwy nie byl. Cesarka to zawsze zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia co ty za sklep odwiedziłaś!!! jakaś parodia...nie było tam ukrytej kamery?? Co do porodu jeżeli mogę doradzić to jak nie masz zaleceń do cc to próbuj normalnie siłami natury. Chyba że lekarz powie ci że masz zalecane cc. Na siłę nie pchaj się pod nóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja również rodziłam siłami natury i bardzo dobrze to wspominam o 2 w nocy zostałam przyjęta do szpitala a o 4 juz tulilam dzieciątko. Ale chodziliśmy do szkoły rodzenia i to chyba bardzo mi pomogło także jak macie okazję polecam . A z tymi wózkami to faktycznie jakieś jajami, chociaż my mieliśmy podobną sytuację przy zakupie fotelika samochodowego - nie wiem czy wiecie ale nie każdy fotelik pasuje do wszystkich modeli samochodów więc przed zakupem zaleca się przymiezyc ( mam na myśli foteliki 9+) , dowiedzieliśmy się w sklepie, że owszem przymierza nam fotelik ale dopiero jak go kupimy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam okazji podejmować decyzji, wydaje mi się jednak, że jeśli nie będę miała (jak mi się w końcu uda zajść) wskazań, to chciałabym przeżyć poród siłami natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mnie tak nastraszyly kobitki co miały ciężkie porody po kilkanascie godzin że mam pietra jak nie wiem co, ostatnia jeszcze nagadala że dziecko jej nie chcialo wyjsc i było sine bo poowijane pępowiną...eeeh co bedzie to bedzie ale drżeć sie będę tak czy tak;) Ritta nie wiem czy tam ukrytej kamery nie bylo;) ale pierwszy raz coś takiego widzialam:) to tak jakbyś chciala kupic bluzkę i nie mogła przymierzyc bo pobrudzisz dopiero jak wplacisz kaucje:) nie wiem ze taki sklep jeszcze funkcjonuje bo ja tam nie wrócę. Catarina ładnie przytylas;) ja teraz pewnie zaczne szybko bo ciagle glodna jestem i jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie mialyscie wozki? Mi znowu doradzają ze od sierpnia potem gondola na zime nie za dlugo mi sie przyda a ta spacerowka przekladana jest niewygodna bo ciezka z tym calym stelazem i żebym osobno kupila sobie tańsza gondole a lepiej zainwestowala w spacerowy parasolke bo faktycznie jest lekka i fajna do skladania no i ze 3 lata mi posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fifaszek dokupowalas juz jakieś leki? O koszty pytam? Napewno ładnie się wystymulujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia bardzo mądre pytania zadajesz. w sumie to urodzisz latem i zimą będziesz woziła Szymusia najlepiej w gondoli. Pewnie wózek na spacerówkę zamienisz ok.marca . I wtedy możesz kupić fajną rozkładaną parasolkę. I do 3 lat pojezdzisz. Cóż ja jestem chyba bardzo staroświecka i do szału mnie doprowadza jak takie 2-4 miesięczne maluchy jeżdzą w spacerówkach. Ciasno,zimno tam mają. Ale cóż teraz moda jest inna....Musisz dobrze przemyśleć zakup. Bo szkoda kupować tak bez sensu.Przemyśl do ilu miesięcy chcesz wozić maluszka w gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam protokol rotki z antagonista. Najpierw kupilam Menopur 600 i Gonal 900 w sumie 503 zl, dzisiaj antagoniste Cetroide 4 zastrzyki 260 zl. Poki co tyle. Gonalu i menopuru starczy do konca, bo mam dawke 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jak tylko możesz to wybierz poród naturalny. Mimo ze łatwo nie bylo to napradwe dobrze to wspominam. Za cc byś placila?! Bo jezeli masz płacić to nie wiem czy nie lepiej zainwestować w polozna. Koleżanka zaplacila 400 zl i urodziła w dwie godziny bo polozna jej "pomogla" mimo ze lekarz odsylal ja jeszcze do domu. Ja nie mialam poloznej i uważam ze nie byla mi potrzebna. Lepiej i dla Ciebie i dla dziecka! Nie Ty pierwsza nie ostatnia i kazda poprzednia dala rade. Kto jak nie Ty?! Tyle juz przezylas a poród to zwieczenie Twoich wszelkich trudów, bólów i rozczarowań... Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ale się uśmiałam hahhaha co to za sklep dobre naprawdę dobre parodia hahah. Iwcia nie wiem czy po cesarce nie misi być ileś lat przerwy między kolejną ciążą o to się dopytaj może to pomoże w decyzji jak chcesz wrócić po rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia fajny ten wózek pajero :) właśnie sobie pooglądałam wszystko ma i podoba mi się :) tylko fakt gondola jest mała są wózki z większymy. Ciężka decyzja pewnie..... ojj też już bym chciała wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
Ja dziś po wizycie...na wynik 0.007 tsh podobno wpłynął euthyrox i mam się z nim pożegnać z dawka 37.5 serce wali mi jak oszalała a dostałam propranolol ...amh mam z.powtorzyc póki co jeszcze jedna inse ma. ..dzień pełen wrażeń. ..miłego wieczorku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinka będzie dobrze :) już spokojnie oby inseminacja zaskoczyła i już dalsze leczenie było nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym porodem to muszę dopytać i przemyslec jeszcze, Martinka może amh jakos się podniesie i akurat wszystko bedzie dobrze:) Grania ja się tez uśmiałam z tego sklepu ale jak babka mi powiedziala zeby nic nie dotykac bo tapicerke bedzie trzeba prac to do smiechu mi nie było;) poczulam się jakbym łapki miala jakieś upaprane czy nie wiem juz o co jej chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia, absurd roku z tym sklepem! :-) Dzwonili do mnie z laboratorium dzisiaj, z 3 zarodkow uchowala sie jedna blastocysta do mrozenia (z tego wszystkiego nie zapytalam jakiej klasy) bo niby super, ze jedna, ale czemu nie przetrwaly tamte 2? I czy te co mi transferowali tez nie przezyja..czarne mysli sie klebia. W piatek juz pojde testowac, bo nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positiv na klasę nie patrz bo z tym roznie bywa, kiedyś tłumaczyli w tv ze oni tylko oceniają zarodki na podstawie wygladu zewnetrzenego, ten ładny moze byc slaby a ten mniej ladny najmocniejszy i tak czesto bywa potem . Jak masz blastusia to super, one już są w 5 dobie mocne bo przetrwaly:) te 2 podane też są silne i wierz w nie cały czas:) ktory w piatek masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beePositive85 - ciesz się, że cokolwiek mrożą :) są kliniki, w których to się w ogóle nie udaje, więc lepszy rydz... Będzie dobrze, może nawet nie będzie ci potrzebny ten mrozaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodia z tym sklepem :) Wsmyku jest fajnie. Koleżanka kupowała wózek,mogła pod samo wejście podjechać autem i testowali różne modele. Mogli do woli składać,rozkładać i upychać w bagażniku wózki :) Czy któraś z Was łykała duphaston? Jak sie po tym czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki ja od poniedziałku miałam mega bóle glowy i przespałam popołudnia po pracy ehhh jestem wrażliwa na zmiany pogody :( Jutro jadę na pierwszą wizytę u dr J. mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :) Wg moich obliczeń mam 8 t.c. Iwcia beznadziejny ten sklep bo sami odstraszają klientów. Ritta a Ty dalej czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×