Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Dziewczynki powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno trzymam kciuki za betujące. Dziś koło południa będę dzwonić do Gyn, może będą już jakieś moje wyniki :) Fif mam nadzieję, że będą bliźniaki i mrozaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
powodzenia dziewczyny dzisiaj!!! dajcie znac jak tylko cos bedziecie wiedzialy!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Wiadomo juz coś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten miesiąc mi się ciągnie!!! Masakra! Dzisiaj ostatnia luteinana i oczekiwanie na nowy cykl... Dziewczyny nie trzymajcie nas w takim napięciu!!! Dajcie znac co i jak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pisała ze wynik po 18 czy ja mam juz jakies zwidy ciązowe?;) część do mojego auta jskies 1200 zl:( plus robocizna, wymiana oleju itd:( a jeszcze wózek zamówiłam, ale już uzywke za 800 zł bo nie wyrobie z kasą na reszte:( wiecznie cossss normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona trzymam kciuki, mnie też brzuchol boli jak na @ mimo, że powinnam dostać 31.05. Mąż odbierze wynik ok. 14 a ja go zobaczę przed 15 oczywiście że Wam napiszę. Nie potrafię dzisiaj normalnie pracować tak się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny trzymam za was kciuki dajcie znac jak tylko cos bedziecie wiedziec. Ja gotuje obiadek, w biedronce wczesniej bylam sa pizamy koszule nocne do karmienia po 39.99fajne nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona nie moge otworzyc tego linka, ale ogolnie nie wierze w likwidacje klinik i zamykanie na 2 lata lekarzy. Jakies 70% nas popiera in vitro dlatego jakos to ureguluja ale nie zabronia. Masa z nas ma pozamrazane zarodki co by z nimi zrobili? To jest tylko raczej przepychanka polityczna, ogolnie poglady na ten temat koles ma ze sredniowiecza no ale coz, moze inaczej by gadal gdyby nie mial dziecka a pragnął je miec. U mnie tez zero słońca i zaraz bedzie chyba lało. Zaraz robię kopca kreta, jesli lubicie to zapraszam na wirtualny kawalrk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki za same wysokie wskazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo jak Ty się czujesz? Brzuszek juz się powoli powiększa ?:)ja juz mam problem skarpetki ubrac, o gatkach nie wspominam;) juz bym chciala początek sierpnia i miec to maleństwo zdrowe w domu, potem dopiero zacznie się jazda;) jakos nie mogę sobie tego wszystkiego wobrazic jeszcze;) Bimbalka, Lenka na kiedy macie terminy? Bo Elusiowo na 5 grudnia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia hmm pycha ja posylam wirtualnie serniczek na zimno wczoraj robilam bo chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na 5 grudnia ale u nas moze byc wczesnie bo ja jestem z wczesniakow moja siostra tez byla moja mama tez. Ja to sie urodzilam w 6 miesiacu. Noo juz troche brzuszek sie powieksza kupilam sobie luzniejsze spodnie bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na święta juz bedzie maleństwo, jak bedziesz miała cc to jeszcze wcześniej porod, ale oby dotrzymac do konca wiadomo ze każdy dzien w brzuszku jest na wagę złota dla dziecka. Ja to sie boje wlasnie zeby mnie szybciej nie przycisnelo bo kiedys miałam ptoblem z mala macica. Mam nadzieje ze się odpowiednio rozciagnie do samego konca. Sernik z truskawkami zrobię w nast tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do laboratorium, jest już mój wynik ale przez telefon nie udzielają informacji. Wrrrr. .. Poproszę o kawałek kopca w zamian mogę Was poczestowac szarlotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witajcie kobietki ;) Ale ruch tutaj jak w ulu. Fifaszek trzymaj się dzielnie i pilnuj kruszynki zeby zamieszkały na 9 miesięcy ładnie u mamusi w brzuszku. Za betujące trzymam mocno kciukasy. Bimbałka jeszcze chwilka i będziesz wiedziała jaką bobas ma płeć. Pasujesz mi na chłopaka a ty jak myślisz. Iwcia nasz dobry duszku forum jak z łożyskiem? coś doczytałam że chyba lepiej? a kopniaczki są regularne? Malinka koniec już remontów,odpoczywasz na l4?? Catarina jak kwiatuszki i jarzynka w ogródku? U mnie rośnie wszystko cudownie tylko jest plaga ślimaków tych bezdomnych.....tragedia!!jedzą wszystko!! ;) Jeszcze trochę i zaczną się porody..ufff ale się będzie działo ;) Iwcia i dobrze ze p.doktor zadecydowała o cc. Bobas zostanie wyciągnięty jak z pudełka...ty potem pocierpisz bo ból będzie po cięciu. Ale decyzja dobra....ciekawe na kiedy wyznaczy ci termin cięcia. U mnie czas sobie ucieka bardzo szybko. Odpoczywam po laparoskopii teraz. I pewnie w połowie czerwca ruszę jak dr.M.wróci z urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ktorym tygodniu ciazy dowiedzialyscie sie ze bedzie chlopczyk lub dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć Ritta :* a wyszło Ci coś podczas tej laparo? czy wszystko w porządku? Ja jeszcze nie wiem kiedy mam termin porodu bo nawet karty ciąży mi nie założyli. Żadnych badań nie kazała robić nic. Nie wiem co myśleć. Teraz mam 9 tydzień i wizytę mam w czwartek w 10 tc. Co do tej ustawy to wiadomo ze D jej nie podpisze ewentualnie zgodzi się aby na cyklu naturalnym bez leków zapladniac jedna komórkę. Żeby nie było co mrozic. Szkoda tylko że pęcherzyk może być pusty a komórka nie zawsze się zapłodni. I w ten sposób. Ivf będzie dla najbogatszych bo zapłodnienie kosztuje ok 5000 i rób se tak co miesiąc. .. Co do tych już zamrożonych Prezes zgodził się aby dokończyć u tych którzy mają rozpoczęte procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia mi kiedys tez nie chciala powiedzieć, ale prawie ja na kolanach ublagalam przez telefon i mi podala:) Ritta łożysko wysoko, maluch wariuje jakby miał Adhd;) wczoraj mial pierwszą czkawke, teraz się zacznie bo czytalam że zaczyna wlasnie uczyc się łykać i czkawka to normalka:) dziwne uczucie jakby w tym samym miejscu co sekundę ktos pukal mlotkiem w brzuchu. Odpoczywaj s potem ruszaj z kopyta w dalszą walkę:) Elusiowo ja chyba jakos z 3 tyg po prenatalnych czyli okolo 16 tyg, tak mi sie wydaje ale pewna nie jestem, musiałabym cofnąć na forum kiedy pisałam że siusiaka zobaczylam:) u Ciebie i Bimbalki obstawiam tez siusiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka mi dr P zalozyla karte na drugiej wizycie jak u niej bylam i zlecila badania jedne. A teraz robilam reszte badan i mialam teraz w czwartek wyniki akurat na wizyte. I teraz wizyte mam dopiero 18 czerwca. I mam tylko powtorzyc te badania z toksoplazmy bo reszta jest wporzadku. I mam zrobic glukoze ktorej teraz niedalam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kolezanki tez jakos obstawiaja ze bede miec chlopczyka nic zobaczymy moze 18 sie juz dowiem na wizycie. Mi to obojetne byle by bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mykam sie zdrzemnac bo ziewam i ziewam potem do was zajrze mam nadzieje ze beda pozytywne wyniki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusiowo jakoś pachnie mi u ciebie dziewczynką..;) Bimbałka to pewnie teraz załozy ci kartę ciąży i skieruje na badania. Ale już jestes daleko 10 tyg prawie...super.....teraz pomalutku z górki będzie ;) Iwcia mały piłkarz rośnie....i to z czkawką ;) Niedrożne mam te jajowody,pełno zrostów było na jajnikach,macicy. Mówił,że te zrosty pewnie przeszkadzały przy implatacji.Pousuwał wszystko. Teraz nabieram sił fizycznych i psychicznych do walki. Ale już tylko ostatni raz próbujemy. I żeby to był ten złoty strzał ;) bo w końcu za wydaną kasę dom można postawic..;)ale na razie nie żałujemy złotówki wydanej tylko decyzja zapadła.....ostatnia szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzwoniłam do Gyn. i są już moje wyniki na toksoplazmozę. Niestety reszty brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Hejka:) ale tu dzisiaj słodyczy a ja nadal na kapuście kiszonej:) Iwcia ja mam termin na 15 grudnia. Bimbałka nie martw się ja miałam założoną kartę teraz na drugiej wizycie jak przyniosłam wszystkie badania które dr P zleciła mi wcześniej. A teraz mam 10 tydzień skończony. Jak czytam o kolejnych betach to wszystko się przypomina... ten stres i niepewność. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×