Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malisia ja Ci wierze bo sama u niej bylam po 3 minuty:) jak wychodzilam z przebieralni to juz czekala na mnie z papierami przy drzwiach. Ani uda sie i tak masz myslec! Co do tabletek to encorton i estrofem chyba nie wychodzi razem wiecej niz 50 zł, pamietam że nie bylo to drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
malisia sama miałam przyjemność byc za pierwszym razem w gabinecie 2 min i miałam tteż okazje widzieć jak kilka osób w bardzo krótkim czasie się przez ten gabinet przewinęło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Myślałam, że większe emocje będą we mnie ;) a tu tak spokojnie :) Przy poprzednim in vitro to normalnie wariowałam hihihi Teraz jedyny problem to jak tu ogarnąć wizyty, żby jak najmniej wolnego w pracy wziąść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani no i dojdą Ci teraz zastrzyki fragmin, po transwerze dalej je bierzesz kilka tygodni lub dużej. Ceny nie pamiętam ale dziewczyny moze pamiętają ile teraz placily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
ten fragmin to fif mi się zdaje, że pisała, że cos koło 300zł. Kurde jak to tak długo się bierze te zastrzyki to ja nie bede miała tyle miejsca na brzuchu :/ Fifka nam szlaki przetarła to może i nasze plusy się posypią :P Qrde znów mam tydz nocek...drugi z kolei :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym macie rację że wizyty są strasznie szybkie. Jak siedziałam i czekałam na swoją kolej to zawsze spoglądałam na zegarek ile minut pacjentki są w gabinecie. tempo jak na akord. A potem pełno pytań jeszcze nie zadanych bo jak pytać kiedy oni tak się spieszą. Iwcia jak sporty ekstremalne? masz coś w planach? a może czekasz na wózek żeby trochę pojezdzić?i poćwiczyć czy ma dobre zawieszenie? To kto teraz w kolejce? chyba Malamii zabiera mrozaka? potem Malisia? napiszcie jak to wygląda bo macie tam jakiś plan chyba? Sil i co po wizycie? masz leki na bakterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani fragmin 10szt-ok.120zł w każdej aptece taka cena. A jeżeli z ryczałtem to ok.8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
ale jak zdobyć ten fragmin na ryczałt...czemu na recepte z kliniki mamy pełnopłatne? Właśnie SIL i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno do procedury in vitro musi być pełnopłatne. Ale provita przepisuje ze zniżką..trzeba by popytać te kobietki które są w innych klinikach. Czy mają zniżki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
no hej dziewczyny, właśnie wróciłam od chrześnicy z okazji dnia dziecka. Wizytę miałam mieć o 14:30, byłam przed czasem, przyjęli mnie po 15, jedna dziewczyna była w gabinecie z 20 min, a pozostałe 6 po 1-2 minuty. Nawet nie wiem czy zdążyły dobrze usiąść... Jakaś masakra. Dr Cz mi się nie podoba, jakaś dziwna i niemiła jest :( Antybiotyki przypisała, kuracja 7 dniowa. Powiedziała, że to powinno od razu rozwiązać sprawę. W przyszłym tygodniu wizyta i powtórka badań (więc zś 10 dni stresu w oczekiwaniu na wyniki. Dodatkowo dostałam jakiś lek na zmiękczenie jakiejś wyściółki czy coś... czort wie... powiedziała że muszę to brać, bo mam nadwagę i będę się na 1000% źle stymulować, więc muszą mnie do stymulacji przygotować. Do tego dowiedziałam się, że mam zespół policystycznych jajników i dlatego dr M chciał mi przypisać antyki, by na pewno @ się pojawił. Zapytałam, czy skoro kuracja taka krótka a @ mam mieć w przyszłym tygodniu to czy jest możliwe by od razu zacząć stymulacje. Pokręciła głową i powiedziała że raczej nie... Zapisałam się na 11:45 na 9.06 (dopiero 9-tego wraca dr M) i z nim o tym porozmawiam, bo skoro są przekonani że tydzień leczenia wystarczy i jednak rezygnują z antyków to ja nie widzę sensu jednego cyklu pustego... Wciąż nie jestem zakwalifikowana, ale dr Cz powiedziała, że możemy wypełnić całą dokumentację, więc dziś dostaliśmy czerwoną kartotekę ale bez tekstu "Zakwalifikowani". Widziałam się też dziś z Fif - kochana dzięki za podtrzymanie na duchu, dzięki tobie dużo spokojniej przez to przeszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a mężowi też przepisała leki? A jak z tą nadwagą?? możesz napisać ile ważysz?? Antybiotyki są bardzo mocne i pomagają..nic się nie martw;)po kuracji będzie czysto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin do in vitro jest bez znizki, jesli masz inny zabieg to wtedy jest refundacja. W sumie lekarz może gdyby i chciał to czasem wpisał by co innego na recepte ale chyba też dbają o zarobek aptek zaraz obok siebie;) Ritta dzisiaj prasowalam, sporty zawieszone. Wozek jutro ma mi wyslac, ciekawa jestem czy faktycznie stan idealny i spacerowka nie uzywana nawet..się okaże;) kurcze co lekarz to inaczej mowi, mi na swieta dr P odradzila jechać 100 km a Fif może do Chorwacji;) a ja siedziałam w domu; ( Fif dociera juz do Ciebie ciąża?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia może będzie wózek fajny,w sumie mało kto używa spacerówki z kompletu. A wiesz dlaczego? bo się nudzi kolor,fason....masz głęboki a potem spacerówka taka sama..no i marzy się o nowym wózku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja-bylismy jedynymi smiejacymi sie ludzmi w Gyn ;-) Fajnie jest tak spotkac ludzi, ktorych zna sie tylko z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Cześć dziewczyny, jestem zapisana do dr Mańki w provicie, chcę zacząć IUI, ale słyszałam, że ma dziwną metodę robinia USG dopero PO iui... bez sensu... no i jakoś mi ta klinika nie leży... poza tym w razie ew IVF kolejki sa masakryczne a słyszałam że w gyncentrum ich nie ma :))) Chcę zacząć leczenie u dr Mercika, czy którejś z was robił IUI? Czy stymulował cykle przed? Pozdrawiam was :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-e nie dociera. Tylko mialam zamiar jeszcze troche popracowac, choc wiem, ze nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta duuuużo za dużo ważę, wolałabym nie rzucać kg, ale pewnie ze dwa razy tyle co przeciętnie wy :( Mówiłam, poważnie się roztyłam jak się okazało, że nic nie skutkuje w naszym przypadku. Od kilku miesięcy staram się z wagą walczyć ale idzie powoli. Za to dr Cz powiedziała, że jeśli walczę, to lek który mi przypisała powinien jeszcze pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil ja też mam dużo po stymulacji lekami. No może pomogą ci te leki tylko poczytaj o nich żeby nie zaszkodziły na coś innego. Nie słyszałam żeby lekarz przepisywał takie leki,kurcze może warto trochę schudnąć;) no a na tą bakterie masz też dla męża leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sylka;) jak dobrze poczytasz to masz tutaj ciąże z IUI...musisz wrócić na wcześniejsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze o czymś zapomniałam napisać :) Tak, przypisała mi tyle leków, byśmy się oboje z hsb leczyli :) I powiedziała, że spokojnie 7 dniowa kuracja powinna wystarczyć. Antybiogramu podobno do tych patogenów nie robią. Choć w siec***iszą, że da się zrobić i zaraz wiesz jaki antybiotyk powinieneś wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
starałam się właśnie przejrzeć posty, ale naprodukowałyście tutaj tego tyle, że miesiąc mi to zajmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka nie wiem czy któraś z dziewczym miała IUI u dr M, ale zdecydowanie większość z nas u niego się leczy lub leczyła. Oczywiście klinika ma swoje wady (np. taśmówkę przy wizytach, przynajmniej tych do IVF) ale ja jestem z nich dużo bardziej zadowolona niż z Invimedu na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
taśmówka to chyba we wszystkich klinikach :)) może znajdzie się dobra dusza co miałam IUI u Mercika :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka, większość z nas mamusiek właśnie jest od dr M także ja Ci go polecam :) Tutaj większość z brzuszkmi jest po in vitro bo wiadomo ze jest skuteczniejsze niz inseminacja ale jako lekarza ja odobiscie Ci go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka IUI miała Elusiowo ale nie pamiętam u kogo;) poczekaj aż skończy gotowanie to pewnie ci napisze;)chyba że odpoczywa na ogródku to pewnie pózno wróci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
dwa bociany mam na łące :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×