Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzień dobry;) dokładam ciasteczko do kawusi;)Iwcia dla ciecie specjalna porcja;)co tak nie masz apetytu? musisz amać dla siebie i maluszka. Catarina ale duży już Mikuś. Tak dokładnie opisałaś swój wygląd,ze uśmiałam się do łez. Oj ty nasza biedroneczko;)ale jeszcze trochę i już nie będziecie w dwupaku;) U was też takie śliczne słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek jak się czujesz ? wierzysz już w ten cud? to kiedy jedziecie na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie, ze jeszcze nie wierze:-) A co do pracy tak, jetsem przedstawicielem i nie wiem jak to zrobic i powiedziec i czy wstrzymac sie do usg 12-go to przyszly piatek. Wczesniej chcialam pracowac do konca wakacji, ale Dr naprawde sie to nie spodobalo, a i ja wiem, ze to kiepski pomysl np dlatego, ze pracuje z towarem. Jak byscie zrobily? Przez to spac nie moglam wczoraj. A co do wakacji to jedziemy 1-go lipca :-) Dr dokladnie wypytal gdzie, jak i jaki typ wakacji i ozekl-nie widze przeciwskazan :-)Ale na serio wypytywal dokladnie, musialam obiecac, ze bede tylko odpoczywac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ciachem mnie przekupilas;) Fif ja w pracy dzwigalam czasem i 8h na stojąco, tez sie balam ale powiedzialam w 6tc jak juz zobaczyłam serduszko. Na L4 poszlam w 10tc, nie chciałam palić za sobą mostów rzucając z dnia na dzien zwolnienia, dalam czas szefowi zeby na moje miejsce kogoś przyjął i wtedy odeszlam. Gdy powiedzialam najpierw byl szok:) ale potem juz spoko. Zrobiłam prezent szefowi 2 dni przed wigilia..a co!;) potem się smiali z szefowa jak powiedzialam że pol nocy nie spalam bo myslalam jak im to powiedziec. Powiedzieli że mam sie cieszyc a nie bać:) nie wiem jak to wyglada u Ciebie, jesli potem nie zamierzasz tam wracać lub praca daje Ci popalic to bym powiedziala a jesli nie ma tak źle poczekalabym na serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Zalapie się jeszcze na kawusie? Co to fb to również jestem za ale sama nie mam konta wiec musialybyscie mi troszkę to objaśnic bo jestem zielona w tym temacie :/ Malinka my mamy łóżeczko z opuszczanym bokiem ale szczerze mówiąc nigdy tego nie używałam - wiec to chyba zbędny bajer, mamy też do niego kółka i plozy jak w kołysce ale też nigdy tego nie założyliśmy . Sil i Fif fajnie, że się tak spotkałyscie ale zastanawiam się jak się rozpoznalyscie, czyżby patent z mruganiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif jak nie masz bardzo męczącej pracy to poczekaj do serduszka a potem już nie ryzykuj. Chyba że teraz zabierzesz sobie l4 nie mówiąc o ciązy a potem po serduszku zobaczysz jak się będziesz czuła. Zawsze można wrócić na chwilę;)i potem dopiero powiedzieć o ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
tasia1989 ale to pewnie nie różnica w laboratorium tylko wiesz, za każdym wytryskiem jakoś ejakulatu jest bardzo różna :) a jak zrobiłaś badania w provicie a potem poszlaś do gyncentrum to nie kazali Ci powtarzać ich u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia a ja wlasnie nad plozami sie zastanawialam ale raczej nie bede dobierac, mam nadzieje ze malucha nie bede uczyc bujania;) Co do plemniczkow to chyba tez zalezy wynik badania od dni wstrzemięźliwości. U mnie nie kazali dluzej niz 4 dni bo wynik wyjdzie gorszy, ponoc pontym czasie juz część ich obumiera. Gdy mialam druga inseminacje maz miał mnóstwo prawidlowych plemnilow a po usg gdy pecherzyk nie pekl i od razu na nast dzien musial znowu oddac nasienie juz mial ich garstke. Wyniki ma ogolnie bardzo dobre, musial nawet powarzac bo lekarz uznal że wynik jest pomylonymiz tak dużo mprawidlowych plemnikow nie moze nawet miec, no ale wynik wyszedl rownie dobry. Jaki obciach jak odbieralismy wyniki lub fiolke z zolnierzykami a babki mowily ze z takim nasieniem to one by tutaj wszystkie inseminacje przez caly miesiac wykonaly:) noo M oczywiscie dumny jak paw bo mu baby taki komplement strzelily nie?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia taki komplement! Na cale życie zapamięta! ;) co do łóżeczka ja tez takie mialam i mysle ze to zbędny bajer... W zasadzie zadko tej funkcji używaliśmy... A my chyba będziemy musieli podejść do AID 'a bo mamy tragiczne wyniki badan nasienia... Nigdy nie bylo dobrze ale teraz to masakra :( Na szczęście jestesmy oboje zdecydowani... Chociaż czasami mam w glowie wątpliwości... Nie ukrywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to moze walczcie od razu o in vitro, zobacz u Fif, kilka plemnikow i jak ladnie wszystko poszło. Czasem wystarczy tylko ten jeden jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest ubezpieczony za granica - wszystkie koszty in vitro musielibyśmy ponieść sami... Postanowiliśmy spróbować i zobaczymy... Jezeli nie wyjdzie to będziemy myśleć dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
No dla faceta to chyba najlepszy komplement :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musicie sobie przemyśleć, a jesli Ty jestes tutaj ubezpieczona to nie da się tego jakoś zalatwic? A ja sie martwie bo mam jakos brzuch nisko caly czas a powinien chyba byc wyżej. Juz kilka osob mi mowilo ze nisko mam brzuch a z tego co wiem to do porodu jest nisko:( niech to dzieciatko sie tu nie spieszy bo kazdy dzien w brzuchu jest bezcenny dla jego zdrowia. Czy wy mamusie jezdzilyscie z brzuszkami autem? Bo ja jeszcze jeżdżę i jie wiem czy zaraz mi sie nie oberwie; ( ale bez tego ani rusz czasem.Malinka, Catarina siedzicie jeszcze za kierownicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Kas a co to znaczy tragiczne wyniki nasienia? Mój M ma azoospermię ale lekarze w provicie stwierdzili że tego jednego najważniejszego na pewno znajdą. Sylka nie kazali nam robić u nich badań, nawet jeśli by chcieli to bym się nie zgodziła, tak samo było jak zabraliśmy papiery z Gyn do Provity nie robili problemów. Ja tez jestem za FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
a mam jeszcze pytanie co do kosztów, bo z tego co wiem każda kolejna wizyta w provicie to 80zł koleżanka mówiła, że czy z usg czy nie to placila 80 a w gyncentrum? jak jest usg nawet chwilowe to juz sie buli 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
a w gyncentrum wiecie? tak mnie wpieniła babka z provity... jutro mam mieć u nich sono hsg ale pierwszy raz u nich bede... no i zapisalam sie tydzien temu ok a dzis mi mowi ze jak pierwszy raz to jeszcze extra przed wizyta mam 170 zł zapłacic zeby lekarz mnie obejrzal... po co skoro dwa dni pozniej i tak mam pierwsza wizyte u dr M... mieliśmy jeszcze nasienie zbadac u nich za 240 zł... ale w tyłku ich mam... zrobia mi jutro tylko to sono hsg i soadam stamtąd ..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
malisia13 my się z Fif jeszcze przed forum (zanim ja się tu pojawiłam) zaznajomiłyśmy. Na FB się widziałyśmy a jej jeszcze napisałam jak jestem ubrana ale chyba nie potrzebowała extra tej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka w GC wizyta bez usg 80 zl a z usg 130 zl, z tym ze pierwsza to 200 albo cos lekko ponad płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pojechalam specjalnie po arbuza a byl w srodku tak jasny ze niekupilam...wrrrr. Elusiowo co gotujesz?;) Dzisiaj ja mam mlode ziemniaczki z kurczakiem i kalafior:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem bardzo za tym naszym FB będziemy mogły zdjęcia sobie zamieszczać itp Fif to ja pytałam w którym dniu cyklu miałaś punkcję bo wiecie ją już liczę kiedy co jak mi wypadnie żeby w pracą pogodzić. chciałabym już być na L4 i odpoczywać w wami i gotować i wybierać wyprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania kazda ma inaczej, zalezy jak pęcherzyki tez rosną. Ja mialam drugi transfer w 16dc a pierwszy chyba w 17. Ktora jest najbardziej obcykana w tym fb niech zalozy czy jak i poda dalej zaproszenie:) tylko ja zaloze fikcyjne dane bo mi zaraz bedzie ktoś ze znajomych tam kopal a o in vitro to nie zamierzam ich informowac. Dziewczyny na sloneczko po wit D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta,co do grupy - żeby założyć grupę na fb,trzeba dodać kogoś kogo już się ma w znajomych. A że żadnej z Was nie mam, to założyłam grupę o nazwie " Dziewczyny z kafeterii " i dodałam swojego M,którego z niej wyrzucę jak tylko zaczniecie się schodzić :) Fif,myślę że musisz szefostwu powiedzieć jak najszybciej i uciekać na L4 jeśli pracujesz z towarem. Powiedz że po 12-tym powiesz im dokładnie czy będziesz mogła pracować do końca czerwca,czy idziesz na L4 od zaraz. Ja jako pracodawca wolałabym wiedzieć wcześniej :) Iwcia,jak M robił badanie po dwóch dniach wstrzemięźliwości i wyniki były bardzo dobre,to dwa dni mi nawijał o wynikach. Dumny był z siebie strasznie ;) Kas,serio nic sie nie da wyłuskać od M,żeby choć jeden był niczym pudzian ;) ? Sylka, pierwsza wizyta parterska z usg 200zł bez usg 150zł potem kolejne samo usg 80zł sama wizyta 80zł i kolejna wizyta z usg 130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona to teraz chyba musimy podać Ci jak się nazywamy żebyś mogła nas zaprosić, prawda?? Ja się pisze :) Kasia Matyjaszczyk, czekam na zaproszenie :) te które nie mają fb zakładać konto czym prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dodało mojego postu...? Iwona żeby być w grupie potrzebujesz chyba wiedzieć jak się nazywamy żeby wysłać nam zaproszenie. Mogę być pierwsza- Kasia Matyjaszczyk,a że jest ich kilka to ta z dopiskiem asystent kierownika Rossmann. Dziewczyny co nie mają konta, zakładać prędziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że tu też będziecie pisać chociaż będziecie mieć fb?? bo ja nie mam konta na fb;)próbowałam znalezc te" dziewczyny z......" z konta M.ale nie ma;)cóz chyba jestem tempa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×