Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Marysia jak Ty masz ten criotransfer? Ja nie dostałam leków a dr M kazał mi przyjść 15 dc że niby będę przygotowana do crio..to ja już nic nie wiem :((( Ty będziesz miała na sztucznym cyklu a ja naturalnym czy ja poprostu w zostałam olana :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dziękuję Ewela i Malamii! Oby @ nie przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 1981
gość -madzia ja zapytalam doktora m kiedy mam przyjsc to pow ze pod koniec cyklu jka dzwoniłam do gyn zeby umówic wizyte ja raczej bee miała sztuczny cykl żeby kontrolowac progesteron gdybym miała naturalny albo dostała leki na wywołanie owulacji znowu było by to samo progesteron wysoki a jak dostane tabletki to do one spowolnia endo i bee mogła podac zarodek wewłasciwym czasie a nie taj jak teraz było komórki dojrzaly mi jka progesteron juz dawno przekroczyl dopuszczalna granice powodzenie transferu czyli 1.5 a mialam go robiony wsobote teraz jest wtorek wiec pewnie urósł ale nie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana a wcinasz ananasa. Nawet nie wiesz jak trzymam za ciebie kciuki. Z całego serduszka musi się udać. Odpoczywają nic nie rób bądź królowa pilota sciskam mocno4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystkie was dziewczynki trzymam kciukasy.:-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer - śmiejemy się z mężem, że jak dobrze pójdzie, to wspólnie może będziemy podróżowali do Warszawy pociągiem :) może nawet na bilet rodzinny się załapiemy :) :) :) Ja jutro mam ten immunofenotyp i wizytę u dr M. Hope, czyli mogę dr poprosić o zrobienie cytologii i wymazu? Ale za to trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja się dziś mega zestresowałam. Tym co powie jutro dr M. Czy mi rozpisze stymulację. Tym, że nigdy nie będę miała nigdy dziecka. Taki dół doliniasty mnie dopadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nie załamuj sie! Do trzech razy sztuka! :) ciągle w to wierzę.. A mnie zaczęła boleć głowa więc wzięłam paracetamol. I mam 37,09 temperatury, mam nadzieje ze mnie coś nie bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil będzie dobrze tym razem wam się uda...mysl kochana pozytywnie..wierzę w to że każda z nas zasługuje na to aby zostać mama..teraz pewnie przyszedl takze czas na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek jak tam pierwszy dzien stymulacji?:) to masz zastrzyki tak?sama sobie podajesz czy twoj M :)?wiesz ile bedzie trwal ten dlugi protokol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita mnie tez bolala glowa przed i po teście beta.. A rzadko kiedy miewam bole głowy.moze to dobry znak.mnie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil powodzenia na wizycie jutrzejejszej. Jesteś. Bardzo. Wytrwala.i dasz rade !! Będzie dobrze. Wierze w Twój dar. Przekonywania w razie wątpliwości dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka odpoczywaj jak najwiecej i cieplo sie ubieraj ta pogoda jest taka dobijając dlatego są te przeziębienia teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aniu... a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil natychmiast proszę sie wydrapywać z dołka i stawać z pełnymi siłami do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil będzie dobrze. Jesteśmy silne, pamiętaj w końcu i nam się uda :) Przecież życie w końcu i do nas się uśmiechnie. Pamiętajmy o tym. Wiele przeszłyśmy, jednym zeszło z walką o upragnione szczęście mniej czasu, innym więcej, ale wierzę, że każda z nas doczeka się dzidziusia. Ja wierzę, wierzę z całego serca, że mój aniołek wróci do nas :) Kochane a teraz coś na dobranoc. Która ma ochotę niech zajrzy i uwierzy:) http://www.kochamzyc.pl/1054/_pomysl_zyczenie_i_umiesc_je_w_swoim_sercu.html Pozdrawiam Sil, proszę nie martw się - myśl pozytywnie. Ściskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... będzie dobrze. Daj znać jutro :-) Ania... dzisiaj ostatnia tabletka i zarazem pierwszy zastrzyk wykonany przez męża ( jak ja nie lubię zastrzyków ). Nie wiem kiedy zakończe długi protokół ale myślę, że koło świąt lub po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a skąd jesteś. No ją mam brata w Warszawie więc w razie czego nocleg mam.4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyczytałam że moja endometrioza może mieć wpływ na jakość jajeczek i może dlatego mity zarodki obumierają4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Teraz na mnie kolej z betowaniem...czuje się jak bym była pierwsza w kolejce do egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak w Gyn wymaz 35 zl i cytologia 35 zl , na wymaz czeka się 4 dni a na cytologie 4 tygodnie. Ja jeszcze musiałam się przeleczyć abtybiotykiem po lutinusie lekarz powiedzial ze raczej coś wyjdzie, od razu przepisał mi masc, a potem jak zadzwoniłam do położnej po wyniki i powiedziała o baktetiach to zapytałam czy wystarczy to co przepisał dr M , ona z nim skonsultowala i w rejestracji zostawila dla mnie jeszcze receptę na antybiotyk dla mnie i męża, także nie musiałam iść na kolejną wizytę, SIL oczywiscie ze rozpisze Ci protokol i to będzie już ostatni, ja też wierzę że do 3 razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś się bardziej orientuje w akymupunkturze to ja podobnie jak Sunshine się czegoś dowiem - kiedy zacząć? Ile razy? Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem smutasku hak nie uda nam się wykombinowac czegoś to weźmiemy jedną próbę bo co mamy innego zrobic; ( mam taką pustkę w głowie masakra;(jedną próba z lekami bedzie kosztowała nas ok 10tys tak powiedzieli w rejestracji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sil trzymam kciuki wyłaź z tego dołu bo dla każdej zaświeci słoneczko. dr rozpisze ci dzisiaj stymulacje i za chwile znowu zobaczysz stos igieł w swoim pokoju. Aniu kiedyś w provicie był program badań klinicznych z in vitro nie wiem czy dalej jest ale zawsze możesz zadzwonić i się zapytać. Wiem że to troche jak traktowanie nas jsk króliki doświadczalne. Oni w tym badaniu sprawdzali skurcze macicy przed transferem, ale nie o to mi chodzi tam była oszczędność przy zapisaniu się do tego badania ok 3 tys zł oni jakoś płacili za leki czy coś. Może warto sie zapytać. Mnie mój gin sam do tego zgłosił w sumie później nie skorzystałam bo się przeniosłam do Gyn bo mieli miejsca do programu jeszcze. Ewela a ty jak sie czujesz? Kiedy oglądasz to serduszko na monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 609 współczuję Ci, jak brakuje kasy na szczęście to to jest dramat :( a nie mysleliscie żeby wziąć tam na raty? chyba jednorazowe podejście się nie opłaca. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela widziała już serduszko - nie wiem dlaczego nie napisala - Ewela no pochwal się :) to dla nas wszystkich nadzieja, ze jest sens przez to wszystko przechodzić :) , a przy okazji napisz o tym co powiedział Ci lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope w banku nie dostaniemy większego kredutu a gyn wychodzi drozej z ratami bo to też jest przez bank..nie mamy takiego zarobku aby dostać taki duży kredyt i potem to splacac..Tak chciałam być w tej rzadowce ale niestety ; (..jakoś sobie damy radę ..wiemy że chcemy sprobowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz widzialam bijące serdzuszko u swojego malenstwa w poniedziałek lekarz wyliczyl mi ze to był 5 tydz i 5 dni ciązy- nie spodziwalam sie , ze tak wczesnie bedzie juz cos widac ..cudowne uczucie zobaczyc po tylu latach walki taki obraz na monitorze - niesamowite wzruszenie !!! trafilam na wspanialego lekarza , ktory poswiecil mi mnostwo czasu , zrobil dlugie badanie , wszytsko dokladnie tlumaczyl odpowiedzial cierpliwie na moje 50 pytan hehe , wyjasnik kwestie lekow i rozwial wszytskie moje jakies watpliowsci czy rozterki - ehhh zeby lekarze w gyn. byli tez tak cierpliwi i mieli tyle czasu dla swoich pacjentek...za kazda z Was trzymam kciuki , a jutro jade do gyn po wszytstkie swoje dokumenty , badania - ksero itp i juz tam nie wracam na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×