Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna...

ja rozpoznać że partner zdradza?

Polecane posty

Gość niepewna...

Mam pytanie do osób których partnerzy zdradzali. Jak rozpoznać że partner zdradza? Mam na myśli zdrady fizyczne z przygodnymi kobietami (zarówno za pieniądze jak i po prostu z chętnymi), a nie jakiś stały romans. Co sprawdzić, na co zwrócić uwagę by mieć tę pewność? Mi coraz więcej rzeczy układa się w logiczną i przykrą całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
nie do rozpoznania. można się domyślić jedynie, jeśli jest z kimś na stałe ( czyli romans)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
moj facet byl tylko raz i zachowywał się jak zawsze, może tez nie poznałam dlatego że na drugi dzień nie widział się ze mną tylko na trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna...
Kurcze, mam tyle poszlak stwierdzających że coś jest mocno nie tak a żadnego dowodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicjaaa
jak się zastanawiasz to niestety już coś musi być na rzeczy. nie czekaj . naciskaj na wyjaśnienia watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można rozpoznać
Ale zależy trochę od "wewnętrznej zawartości wredności czyli braku naiwności" Jesli nie jesteś wredna , podła, wyrachowana, kłamliwa i egoistka.....to raczej nie zauważysz tych cech u drugiej osoby, ale jesli coś ci intuicja krzyczy, to pewnie jest coś na rzeczy, dopuść do siebie najgorsze i nieprawdopodobne możliwości po stronie partnera, i następnie sprawdzaj i szukaj dowodów. Wszystkie sposoby są dopuszczalne ....wiec sprawdzaj , bez zahamowań ale dość dyskretnie. Niestety...pewnie znajdziesz. Czy wiesz już co z taką wiedzą zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwość potrzebna
abyś znalazła dowody. Kilka wskazówek -tel. przy dupie i wyciszony. -w kompie zamontuj kellyrogera(wersja na 7 dni darmowa) znajdziesz wszystkie hasła,co i z kim pisał) -większa dbałość o higiene (mój po powrocie długo siedział w łazience) -wszelkie inne zachowania ,które nie miały wcześniej miejsca -wyciągi z konta, gdzie pobierał kase, gdzie płacił kartą -bilingi Tylko musisz uważać i jak coś znajdziesz nie daj po sobie poznać, bo zacznie uwazać. Mój był tak pewny ,że nic nie wiem ,że nawet rachunek za hotel zostawił w kieszeni spodni i rzucił je do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna...
Spytałam wprost: czy zdradza. Oczywiście odpowiedział że nie i zrobił zadymę że szukam awantury i że powinnam się leczyć. Ogólnie zareagował nerwowo, tak jak zazwyczaj... Spytałam w takim razie jak wytłumaczy fakt braku seksu od kilku miesięcy, a wcześniej co najwyżej kilka razy w roku. Odpowiedział że już tak ma że nie zawsze ma ochotę, a jak już mu ona przyjdzie to mnie akurat nie ma. Jakoś mimo wszystko mnie to nie uspokoiło. Udaję więc ze odpuściłam, a w międzyczasie będę bacznie obserwować. PS W żaden sposób te moje podejrzenia nie wzbudziły w nim jakichkolwiek chęci na seks czy też nie wpłynęły na poprawę sytuacji w związku. Generalnie odnoszę wrażenie że ta rozmowa nie zrobiła na nim żadnego wrażenia i wszystko jest tak jak było czyli do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa
typowa treakcja facet ana pytanie czy zdradza - rozdraznienie nerwowość i awantura i kazanie ci się leczyć - kochana szukaj dowodów bo on to robi... wiem bo to przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjfdghjktyudf
jsk ms penisa faceci to skurwysyny co pluja sperma z czlonkow- i pierdza dupa w ustach te slowa o tzm milosci jak im sie chce wsadzic czlonka w mokra dziure a potem zapirdalaja w inna dzoure skurwysyny http://www.youtube.com/watch?v=PYqXb_7POc0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
noszenie caly czas telefonu przy sobie ,zwraca wieksza uwage na wyglad zanim wyjdzie z domu np ogoli sie uczesze wyperfumuje zaklada lepsze ciuchy i zwraca wieksza uwage na to co zaklada kupuje nowe majtki zwraca mniejsza uwage na swoja kobiete zaczyna wytykac jej jakies bledy ogolnie zachowuje sie inaczej niz zwykle jesli jestes z nim dlugo to da sie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
zaczyna przesadnie dbać o higienę i wygląd osobisty, nosi przy sobie tel. nawet do WC, jest opryskliwy i stale Ciebie krytykuje, nie ma ochoty z Tobą wychodzić nawet na ulicę ,do znajomych, do kina itp.,nie chce inwestować w sprawy domowe, unika z Tobą sexu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie żona podejrzewa cały czas. Mimo że ją kocham . dzwoniąc wychodzę do drugiego pokoju aby mi nie przeszkadzała. Ubieram się normalnie. A bieliznę zawsze mam czysta to nie jest dowód ze się robi skoki na bok.Myślę ze trzeba zobaczy jego zachwianie czy sie zmieniło. oraz czy sprawy sypialne są inne( zachcianki i intensywność).Ja jak każdy facet szedł bym w zaparte. Tylko twarde dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyslałaś kobieto
że on po prostu ma problemy zdrowotne? Autorka napisała: Spytałam w takim razie jak wytłumaczy fakt braku seksu od kilku miesięcy, a wcześniej co najwyżej kilka razy w roku. Coś mi się wydaje, że bez porady lekarskiej się nie obejdzie. To nie jest zachowanie człowieka, który chętnie korzysta z usług "panienek" To człowiek, który ma problemy z potencją. To można leczyć, psycholog, seksuolog - jak kochasz, postaraj się, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 1234
Dziewczyny jak zamontować kellyrogera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są koledzy
poszukaj uzdolnionego nastolatka , takiego małego hakera, on ci zainstaluje i wszystkiego nauczy za parę groszy, pomoże też zainstalować gadżety sledzące w komputerze. koleżanki zwykle znaja kogos takiego, lub maja braciszka...poszukaj. Znajdziesz dowody, czy juz wiesz co zrobić z taką wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Zastanów się czy nie dałaś mu powodu do takiego postępowania. Czy Ty go nie zdradziłaś ? Jeśli nie to wynajmij detektywa, może coś się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
ja zainstalowalam spy007 czy jakos tak mialam czarno na bialym ze zdradza a jakie byly pierwsze oznaki? chowanie telefonu, zwiekszone rachunki za abonament, pozniej kupil sobie w ukryciu przede mna drugi tel na karte zaczal bardziej dbac zanim wychodzil wieczorem z domu ciagle podrazniony oczywiscie jak sie pytalam o co chodzi i czy mnie nie zdradza to obrazony, wsciekly, przygadywal mi od walnietych kobiet spac zaczal chodzic bardzo pozno, cagle tylko laptop albo wieczorne wyjscia do "silowni" albo "kolegi" , w lozku zaczal traktowac mnie "przedmiotowo" , niestety ja bylam bardzo mloda , dlugo trwalo zanim dotarlo do mnie ze moj maz mnie zdradza i to nie z jedna a z paroma kobietami ciagle wydawalo mi sie ze mi sie wydaje, ze nie jest tak jak mysle a teraz moj maz ma rozprawe o ojcostwo (dziecko z kochanka) do ktorego sie nie przyznaje , dziecka nie chce nawet na oczy widziec (wiem od kochanki) a my nie jestesmy razem jak facet zdradza to zadne rozmowy nie pomoga, ani placz ani krzyk on jest wtedy w tzw amoku i widzi przez rozowe okulary, nic do niego nie dociera tylko czyny ale strategie radze zawsze omowic z terapeuta, ktory zna sie na takich przypadkach i wie jakie dzialania najlepiej rokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISISSS1
Zostałam zdradzona i nie mogłam w to uwierzyć tym bardziej ze mój ukochany brzydził się zdradą,zawsze krytykował kobiety zdradzaczki tak samo krytykował takich facetów,mówił mi że jak jest ze mną to na zawsze że tylko ja go podniecam że jestem jego spełnieniem jeśli chodzi o łóżko,wygląd oraz charakter.Zapragnęliśmy wziąć ślub potem dziecko on bardzo chciał, gdy mała miała roczek zrobił się dziwny jakiś nie obecny,długo był w pracy ,ciągle chodził rozdrażniony,ale o dziwo mówił komplementy(dla nie rozpoznania) ,na pytania dlaczego tak długo pracuje mówił że robi to dla nas i że ja szukam problemów i w ogóle po ciąży zrobiłam się problemowa !!!a wcale tak nie było,zaczął nie wracać na noc ,różne wytłumaczenia były a to spał u kolegi bo go denerwowałam i nie chciał wysłuchiwać drewnianych problemów ,aha tel.często poza zasięgiem nie mogłam się z nim porozumieć a jak w końcu wrócił to doszło do tego że wyszedł i nie wrócił na noc,teraz jak o tym pomyślę nie potrzebnie robiłam jazdy ,bo gdybym się nie kłóciła nie miałby okazji iść do tej szmaty,gdy pytałam wprost czy kogoś ma wypierał się,w końcu nie wytrzymał presji i powiedział że zakochał się w koleżance z pracy ,mówił że nigdy mnie nie kochał byłam pomyłką a on był po rozstaniu i tylko się pocieszał przy mnie ,byłam ideałem tylko w porównaniu z jego eks.Smutne ale prawdziwe :( Więc śmiało mogę powiedzieć że zdradza gdy dłużej zostaje w pracy i gdy nie odbiera tel.a już 100% pewność jest wtedy gdy ma go wyłączone,niestety po myciu się i zmianie bielizny nie mogłam sprawdzić ,bo on zawsze dbał o siebie,chyba dłużej z domu wychodził niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.................
Dlaczego wy nie rozumiecie facetow ? Wiecie co to instynkt,chec bycia lowca?wiecie jak trudno z tym walczyc ? My nie jestesmy winni,to natura nas takimi stworzyla.i niestety smutna prawda drogie panie dla was,wszyscy faceci zdradzaja bez wyjatku,tylko jedni umieja to robic a drudzy to dupy wolowe i zona ich lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe, dla kogo
no jak zdradzaja, to placa za to. moj zdradzil, ale nie wiedzial, ze wiem. zemscilam sie uwodzac jego przyjaciela z dziecinstwa i brata. nagralam, porobilam fotki. wystapilam o rozwod, w dniu otrzymania pokazalam mu fotki i filmiki. literalnie dostal zawalu, wciaz jest na rekonwalescencji, a minely 2 lata. nie ma juz przyjaciela, z bratem sie nie kontaktuje. sam jak palec. wiec uwazaj, kogo zdradzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLA--- LOJALNA
DO DZIWKI CO SPAŁA Z PRZYJACIELEM I BRATEM POKAZAŁAŚ TYLKO TYLE ŻE JESTEŚ KURWĄ I WARTO BYŁO CIĘ ZDRADZAĆ,NA PEWNO TWÓJ BYŁY PRZECHODZI REKONWALESCENCJĘ I DO DZIŚ NIE MOŻE SIE DOMYĆ PO TOBIE ,,NIE DZIWIĘ MU SIĘ, JEST W SZOKU ŻE BYŁ Z KURWĄ HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe, dla kogo
to on byl kurwiarzem, smieszny faceciku piszacy pod damskim nickiem. i z tego powodu nie ma teraz nic, bo wiekszosc majatku zasadzono mnie (dowody zdrady). takze kurwiarzu uwazaj, bo jak masz myslaca zone, zostaniesz zdeptany jak karaluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.................
Hehe,cienkie prowo,gdyby tak bylo jak mowisz to moglby zlozyc apelacje i rozwod bylby z twojej winy,co najwyzej pomyslalas ze tak moglas zrobic i nic wiecej.slodka idiotka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz są różne rodzaje
facetów którzy zdradzali. Jedni zachowują się inaczej niż zwykle, są oschli, mniej czuli, mniej sexu - inni wręcz przeciwnie wyglądają jak megazakochani. Jeszcze inni nie zmieniają się o jotę. Jest tylko jedna sytuacja w której możesz być 100% pewna że facet Cię zdradza - jeśli wiesz, że kiedykolwiek zdradzał jakąkolwiek kobietę. Tacy ludzie to już zrytą psychę mają i nie nadają się do związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe, dla kogo
chcialbys, zeby to bylo prowo. trafil do szpitala, jak niby mial sie zajmowac sadem ? poza tym nie mial dowodow. byloby moje slowo przeciwko jego. zgadnij, komu uwierzylby sad? zdradzajacemu mezulkowi czy zdradzonej zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawy..............
jaki Ty chłopczyku głupi i naiwny jesteś... Myśłisz że kobiety to takie są święte i biedne że nie zdradzają mężów??? Z resztą czym się chwalisz że WAS natura wyposażyła w instynkt łowcy. Jeżeli chcesz już błysnąć tutaj to poczytaj sobie o owym instynkcie dowiesz się że dotyczył on przede wszystkim walki o byt dla swoich kobiet i zapenienia pożywienia ale takie obleśne dupki jak ty wymyśliły sobie że chodzi o "polowanie na kobiety". Wasza skłonność do zdrady wynika z waszego beznadziejnego i prymitywnego podejścia do kobiet a nie z instynktu, który kiedyś pozwalał wam przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butresasresesdssss3
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra i moj penis sterczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×