Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczona i zapłakana mamusia

Problemy ze snem rocznego dziecka pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
moze to problem natury fizycznej, jakas choroba, o ktorej istnieniu nie wiecie? Zróbcie dziecku wszystkie badania, idzcie tez do neurologa pediatry np. www.neurologwroclaw.com/ . lepiej sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moja bylo podobnie a teraz ma 2 latka i od pol roku przesypia noce--moja rada,drzemke rob tak po 10 -11,12potem niech sie wyszaleje wybawimna kolacje mleko z kleikiem i sapac,moaj tak spi od 19-7 ranopowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka rozwniez ma problem z przespaniem nocy. Ma prawie 11 miesiecy. Na poczatku byłam zadowolona ze sama zasypia wieczorem i w dzien tez nie ma z nia problemu. Wsadzam ją do wózka i potrafi spac nawet 3 godziny natomiast w domu przesypia tylko 30 minut. Problem pojawia sie kazdej nocy gdyź budzi sie okolo 1;30 i nie chce ani pic ani jesc tylko brykac. Czasami krzyczy jak probuje dac jej smoka i potrafi tak krzyczec przez 40 minut ( podkreslam ze nie płacze) . Co dziwne kiedy próbuje ja wziac na rece lub do łóźka to krzyczy jeszcze glosniej i wyrywa sie. Jedyna metoda jest pozostawienie jej w łóżeczku i przeczekanie az sie znudzi i zasnie. Pamietam ze moj starszy syn od urodzenia przesypiał prawie kazda noc nie bylo takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROCZNE DZIECKO SPI 3-4 RAZY W DZIEN ? to jak ma spac w nocy ? zwarowałas czy co ? mój spi dwa razy po ok 40 -60 min , Zasypia ok 21 , czasami budzi sie ok 2 w nocy ale czesto pzresypia cała noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle mnie zrozumialas, napisałam, ze w wózku na dworze potrafi długo spac, przewaznie kłade ja o dziesiatej po sniadanku i spi czasem godzinke a czasem 3 godzinki ale raz dziennie. Wieczorem chodzi spac o 20. Moze powinnam zmienic jej pory spania np klasc ok 12 a wieczorem o 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnięta mama
Boże sorry, ale muszę to napisać... Cieszę się że nie jestem sama! Gdzie nie słyszę dzieci śpią albo wstają raz na jedzenie. Nasz mały za kilka dni skończy rok i całe noce przespalam tylko dwie - jak siostra zabrala go do siebie na noc, piętro wyżej. Z zaśnięciem to różnie, ale do 21 już śpi, za to noc... Masakra. Wybudza się, placze, chce jeść co 3 h. W dzień nic nie je. Wychodzą mu ząbki na górze, ale to nie wytłumaczenie bo źle śpi praktycznie od urodzenia. W dzień spi raz lub dwa. Najczęściej po wielkich awanturach. Też nie mam sił i niestety czasami nerwów, pytam go wtedy groźnym głosem czego chce? I śmieje się sama ze swojego tonu głosu... Stara a głupia, przecież i tak nie powie. Mamy... Oby im te bezsenności przeszły... Tego życzę i wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWhite12
Może zacznij puszczać mu kołysanki do snu lub biały szum? Moja córcia ma teraz 6 lat ale jak nie mogła zasnąć to puszczałam jej różne piosenki i w momencie zasypiała. Być może przechodziła wtedy okres lęku separacyjnego kiedy zostawiałam ją żeby sama zasypiała. Jednak muzyka która leciała w tle wystarczała. Mam nadzieję ,że ten artykuł Ci pomoże http://lulanko.pl/regres-snu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWhite12
Uwaga, powyższa wypowiedź to nieopłacona reklama szeptana od Marty Kowal MIxBox!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia87
Cierpliwości mamo u mnie jest to samo. Juz się trochę przyzwyczaiłam do tych nie przespanych nocy i teraz czekam na lepszy czas kiedy moje dziecko w końcu postanowi normalnie spać. Tłumaczę sobie, że to po prostu taki typi , że kiedyś to minie. Widzę, że nie jestem sama i, że takie dzieci po prostu są. Cierpliwości dla wszystkich zmęczonych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to samo corka ma 13 miesiecy i spanie nocne to koszmar.Budzi sie u wsrodku nocy i nie spi po 2-3 godz.zasypia nad ranem i o 6 juz wyspana i gotowa do zabawy.W dzien spi 2 razy po godzince i ogolnie jest wesola.Ale noce sa okropne.Od urodzenia do ok 8 miesiaca przesypiala cale noce bezproblemu a teraz nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita023
Niestety doskonale wiem, co znaczy niespokojny sen dziecka - mój syn jeszcze kilka miesięcy temu budził się w nocy przynajmniej kilka razy, wieczorem nie mógł zasnąć, a rano był nieprzytomny. A co się okazało, szukaliśmy przyczyny nie tam gdzie trzeba. Wystarczy kilka zmian - https://blog-juniorangin.pl/co-zmienic-w-sypialni-dziecka-zeby-lepiej-spalo/ żeby umożliwić dziecku zdrowy i spokojny sen, który jest dla takiego małego organizmu na wagę złota. Po tych kilku modyfikacjach sytuacja znacznie się poprawiła i Bartek coraz lepiej przesypia całe noce, więc chyba wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ja Wam zazdroszcze, ze Wy to macie juz za soba.

Ja z moim dzieckiem nie daje rady. Jakby w nia diabel wstapil. Przesypiala od miesiecy cale noce a nagle... wstala pewnej nocy z krzykiem o 1.20 i darla sie dk 5. Bujanie, mleko kolysanki ibum masci nie daja nic. Moje drugie dziecko przez nia nie spi i nie chodzi do szkoly. Nie ma problemu z zasypianiem. Ona po prostu wstaje w nocy i sie drze po kilka godzin. Dzisiaj wstala o 23.40 i do teraz jest jazda. Ma rok

 Mam jej po prostu dosyc. Za dnia sie nie moge na nia patrzec bo wiem co bedzie w nocy. Przetrzymywanie nic nie daje .po prostu na to dziecko nie ma.rady

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×