Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina Grzywacz

Nauka języka

Polecane posty

Gość Paulina Grzywacz

Wyjeżdżam do córki za granicę i chciałabym tam znaleźć pracę. Niestety mój angielski nie stoi dobrze. Jak skutecznie nauczyć się języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabus
może córka ci pomoże. albo idź na lekcje indywidualne lub kurs językowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Grzywacz
Córka raczej nie będzie miała czasu. A znacie sprawdzone szkoły językowe lub indywidualnych korepetytorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkazokruszka
Swojego nauczyciela szukalam w internecie na stronach ogloszeniowych, co jakis czas pojawiaja sie nowe, warto isc do studenta angielskiego, bo jezyk zna dobrze i tez duzych pieniedzy nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratamałolata
Miałam podobnie... tez musiałam się poduczyc. Trafilam na promocje Speak Up... Miałam 3 miesiące gratis... Bylam zadowolona z kursu, bo potrafiłam swobodnie rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw się poducz na kursach, ale i tak jeden miesiąc w UK da Ci więcej niż rok kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Grzywacz
honoratamałolata gdzie do tej szkoły chodziłaś? W jakim mieście? Szukam czegoś w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Grzywacz
Mam nadzieję, że da mi więcej ;) pobyt tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratamałolata
Chodzilam w Warszawie na Jana Pawła, ale szkoły z tego co wiem to mają w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Grzywacz
Zaczęłam zastanawiać się jednak nad tą szkołą Speak Up, widze, że teraz maja promocję 3 miesiące gratis. Jest tu ktoś jeszcze kto tam chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucze sie samma
samemu trzeba sie uczyc,kursy i szkoly sa nic nie warte.pomysl uczy cie ktos kto nie jest obcokrajowcem czyli nie slyszysz prawidlowej wymowy,akcentu.w szkole sa uczniowie tacy jak ty ,ktorzy lamia sobie jezyk by cos mowic w obcym jezyku a twoj mozg to chlonie czy chcesz tego czy nie. dzisiaj najlepiej uczyc sie samemu.darmowe lekcje z wymowa slowek w internecie,dobra ksiazka do nauki z plytka.sluchaj radia,ogladaj tv to wlasnie tak obcujesz z obcym jezykiem.a jak wyjedziesz do corki to juz bajka.mowie ci szkoda wydawac kase na kursy.lepiej ucz sie sama. bo ja zaczynam tak sie uczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaKOs
Mój małżonek robił sobie tam kurs z pracy. Wiem, że dużo sie nauczył i zaczął mówić po angielsku, a barierę językową miał niezwykle dużą. Z tego co mówił, to był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tam byłam
chodziłam tam... lekcje w małych grupkach... to plus... zajęcia były zróżnicowane... i książka i mówienie... muszę przyznać, że czegoś mnie tam nauczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdsg
Nie dajcie sie nabrac na ten watek, bo to bezczelna reklama szkoly speak up, a osoby piszace tu posty to tzw. pracownicy marketingu szeptanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek M
kup sobie książke "kasia uczy angielskiego", a myslę ze bez problemu pojmiesz język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
dajcie se spokoj. widoncznie ta szkola speak... jest nic nie warta skoro na kafeteri ja nawet reklamujecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdsd......
dla mnie speak up to porażka .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne kkkkkk
przed wyjazdem idz na kurs, przynamniej nauczysz sie juz czegos przed wyjazdem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelka

Ja języka obcego kiedyś uczyłam się w podstawówce i bardzo znielubiłam. Ale teraz zaczęłam chodzić do Pi School i bardzo mi się nauka podoba, jest fajnie wesoło a grupy są dobrze dobrane. Nauka teraz to przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×