Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematowa

Mam dylemat czy wysłać dwa razy CV. Wysłać? Podpowiedzcie.

Polecane posty

Gość dylematowa

Aplikowałam z pewnej strony. Niby wszystko ok. Było napisane, że CV zostało wysłane, ale cykam się, że może jednak nie doszło. Jest tam też podany mail do tej firmy i nie wiem czy wysłać jeszcze raz na ten adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacipowiem
tak wyślij, co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Trzeba było ustawić pocztę na żądanie potwierdzenia przeczytania :) Ja inaczej nie wysyłam niczego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też wysłałam
CV z portalu pracuj. pl poprzez opcję Aplikuj. Na adres mojej skrzynki mailowej przyszło potwierdzenie wysłania aplikacji. Dla pewności jednak zadzwoniłam do tejże firmy i zapytałam czy dotarły moje dokumenty. Okazało się, że wszystko jest OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze jedno
aplikacje wysłane w sposób jaki opisałaś, w większości przypadków trafiają do działu HR tej firmy. Więc wysyłając drugi raz na adres mailowy firmy nie masz żadnej pewności, że trafią one do odpowiedniej komórki zajmującej się rekrutacją . Proponuję jednak wykonanie telefonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
I zapytaj, na jakim etapie zaawansowania jest ten, który miał tam być zanim ukazało się ogłoszenie o naborze :D Może mu trzeba pomóc ?, nieboże ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Menel*z*ławeczki
można i tak :-) Dokładnie ile jest ogłoszeń o pracę a już wiadomo, że jest osoba która to stanowisko ma zapewnione.... albo konkursy na stanowisko śmiechu warte....Organizowane tylko po to aby formalności stało się zadość, a znajomości już dawno poszły w ruch i ktoś ma pracę zaklepaną .... Ech samo życie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×