Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izu21

Jak inaczej nazwać Księgę Gości?

Polecane posty

Rozpoczynam właśnie intensywne przygotowania do ślubu i stanęłam na księdze gości. Ponieważ ślub mamy skromny a gości niewiele, więc do wielkiej księgi będzie daleko. Planuję zrobić małą książeczkę zbindowaną metalowo, może z 20 stron. Mam tylko problem z napisem na okładce. Na razie wymyśliłam tylko "Pamiętnik Gości Ślubnych" albo po prostu "Pamiętnik Ślubny" i na tym wyczerpały się pomysły. Może Wy coś podsuniecie? Jak "księga" będzie skończona to się nią pewnie pochwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska.
a po co taka ksiega? bo zeby wiedziec jak to cos nazwac trzeba by znac przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księga skarg i zazalen
bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - po to, żeby za 30 lat ją otworzyć i przypomnieć sobie kto był na ślubie, powspominać gości. Po to właśnie są księgi gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkaka
No tak, ale za 30 lat, równie dobrze można wziąć album z wesela, pooglądać zdjęcia wspólnie z mężem i też sobie poprzypominasz. Można również zobaczyć płytkę:) Księga gości, kojarzy mi się bardziej z księgą kondolencyjną. Myślę, że znajdą się osoby, które się po prostu nie wpiszą z zasady, a jak sobie wypiją to dopiero to oleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubowniczkaka - nikt nie zapomni, nikt sobie nie wypije. Napisałam, że mamy małe przyjęcie dla najbliższych, więc na pewno wszyscy z chęcią zostawią jakiś miły wpis. Właśnie dlatego, że Księga Gości powoduje pejoratywne skojarzenia oraz oznacza duże gabaryty, nie chcę używać tej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkaka
W takim przypadku, gdy faktycznie to ma być cos pozytywnego to może cos na wesoło np. kajet dobrych życzeń? Chociaż ten pamiętnik też by się nadawał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiliśmy żadnej księgi, więc nie jestem ekspertką :) ale mam pomysł: zwiększ ilość stron tak, by obok każdego wpisu można było wkleić zdjęcie tych ludzi zrobione podczas waszego ślubu/wesela. Każdą stronę przy odrobinie zdolności manualnych można ciekawie ozdobić. Powstanie taki mały album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może "Weselny Pamiętnik"? Na początku możesz robić krótkie wpisy z przygotowań do ceremonii i wesela, a na końcu wpiszecie z mężem swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tak od siebie
nigdy nie wpisuję się do takich "pamiętników". Jak mam ochotę napisać coś od siebie dla Młodych to umieszczam to w kopercie z elegancką kartką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a może po prostu wpisać Wasze imiona z datą oraz ewentualnie dopisać Nasi Goście lub nasi weselnicy - czasem prostota jest najlepsza pozdrawiam Studio Foto-Video PIxel Krzysztof Mechel 502907710 www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

My księgę gości mieliśmy w formię pudełka do którego wrzucało się serduszka z wpisami gości. Wszystko zamówiliśmy z siloo.pl. Mega fajnie to wyszło! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×