Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neonka26

Bez pracy od 2-ów lat

Polecane posty

Gość neonka26

Odkąd skończyłam szkołę policealną szukam pracy, niestety mieszkam na mazurach w małej miejscowości. Gdzie żądzą urzędnicy, nauczyciele i wojskowi ( chociaż Ci ostatni to im minął czas kiedy byli na pierwszym miejscu w rządzeniu ). Nie wiem co robić, bo ani nie wyjadę do większego miasta bo po pierwsze jestem mężatką a po drugie to trzeba mieć pieniądze na początek czyli na wynajem mieszkania i oczywiście na czas żeby znależć pracę. Jest też kolejna sprawa nie znam języka ani angielskiego czy niemieckiego żeby porozumieć się za granicą. Tylko uczyli mnie ten nieszczęsny rosyjski. I nie wiem co robić, mnie i mężowi brakuje nie raz na koniec miesiąca pieniędzy musimy pożyczać od mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m;lf,v
co więcej, nie znasz nawet polskiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka26
Chociaż jedna osoba napisała, bez złośliwości. Ortografia. Jak się pisze szybko to się człowiek myli, czy wy też się nie mylicie?????? Nie wszyscy piszą idealnie , nie wszyscy są polonistami. Denerwuje mnie jak na forach piszą złośliwie przecinki o ortografii a sami nie są lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 158cm wzrostu
a ile masz do jakiegos wiekszego miasta? ja mieszkam na wsi na warmii i dojezdzam do Olsztyna 50km. Wcale nie jest to jakos dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka26
Mam niedaleko do Giżycka, Ełku ale niestety nie znalazłam tam pracy. Wysyłałam już chyba z tysiąc Cv i do dzisiaj nic. Nawet wchodzę na portale tych miast to tylko widzę że potrzebują mężczyzn nawet do kuchni. Czy to szowinistyczne zagranie. Nie wiem czy pracodawcy nie chcą kobiet z tego względu że pójdą na urlop wychowawczy. Az czasami sie zastanawiam czy nie iść do lekarza, że nie będę mogła zajść w ciążę. I poprosić lekarza o zaświadczenie z tego względu. Nie wiem co robić, bo nawet żeby pojechać za pracą w większym mieście to trzeba coś mieć na początek, czyli na wynajem mieszkania. A my niestety nie pochodzimy z takich rodzin którzy by pomogli, bo sami nie mają za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimmel londyn
Ja proponuję na początek odwiedzić urząd pracy. Wiem, pracy nie dadzą, ale może uda się załatwić jakiś staż, potem może uda Ci się wbić do jakiejś firmy. Spróbuj zrobić może kurs, który Ciebie interesuje- niektóre urzędy proponują rożne kursy. Warunek- musisz być zarejestrowana jako bezrobotna. Albo drugie wyjście to brać co jest- zacząć od sprzątania, pomocy przy czymś /kimś. Może w mieście masz firmę, która posiada call center- tam najłatwiej się załapać. Niestety, osobie bez doświadczenia i znajomości języka trudno jest wejść na rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka26
Jestem zarejestrowana w urzędzie, ale jeśli chodzi o kursy to raczej są dla facetów na wózki widłowe lub na kurs budowlany. A ja do tego się nie nadaję, jeśli chodzi o staż to tez o niego pytam od dwóch lat. Jeśli chodzi o te niby firmy sprzątające to niestety potrzebują ludzi z orzeczeniem niepełnosprawnością. A ja żółtych papierów nie załatwię, bo nie dostanę pracy z umową na stałe. Jednak nie ma sie co tu wypowiadać, myślałam że dostane trochę porad, ale widzę ze się mnie tu znieważa więc już tu nie zajrzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczkabezkoteczka
a ja w pon zaczynam nową pracę, nananananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wierze autoce ze
mozna miec takiego pecha i przez 2 lata nie miec pracy. a osoby ktore ja krytykuja naprawde sa wredne. znalam osobe bezrobotna 5 lat i dopiero po tych piecu latach skonczyla sie jej zla passa i dostala prace.wcsesniej naprawde sie starala i nie mogla sie nigdzie zalapac . na kase jej nie chcieli do fizycznych tez nie bo ciagle slyszala pani ma wyzsze wiec dlugo u nas miejsca nie zagrzeje. my mamy mase podan od ludzi po zawodowkach i ogolniakach wiec mamy w czym wybierac. sytacje rodzinna miala taka ze za granice nie mogla wyjechac choc jezyki 2 znala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka26
Przyjedzcie do Orzysza na mazury pomieszkajcie tu choć przez rok. To zobaczymy kto tu ma racje. że pracy się tu nie da znależć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktoś tu za dużo sobie pozwala na obrażanie innych. Wiesz co cipa to wy jesteście kto mnie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na mazurach
jest naprawde ciezko o prace.jak ktos mieszka w duzym miescie albo blisko niego to sie wymadrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka26
A tak w ogóle to nie mam rodziców na stanowiskach. Wujków i ciotek nie obchodzi mój los. To mi nie pomogą. Mam kuzynów i kuzynki poza granicami polski więc do nich pisałam o pomoc to do dzisiaj sie nie odezwali. Mają mnie w dupie. I co powiecie. Jak byscie mieli taką wspaniałą rodzinkę co myśli o sobie to byście się nie wkurwili?? Napewno. A tak w ogóle od mojego męża się odpierdolić raz na zawsze. BASTA KONIEC TEMATU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam bez znajomosci
a ja lada dzien strace prace. Dostalam prace bez znajomosci, za 1/2wynagrodzenia stalych pracownikow i strace ja. Dostalam taka dzialke roboty, ktora jest jak stajnia Augiasza, tylko, ze nie ma czym sprzatac. Nie dziala system, w ktorym pracuje, szefowa drze gebe za kazda rzecz, ktora nie wyjdzie ale robi sie potem milutka az strach sie bac. Robi wszystko tak, zeby ja nie mozna bylo posadzic o mobbing. Moja praca polega na przygotowaniu instrukcji dla mojej kierowniczki (protegowana szefostwa, ktora trzeba uczyc), dawaniu instrukcji otoczeniu jak mozna mnie zastapic i wzieciu na siebie winy za to co nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek31
Witam, Szukam sekretarki / asystentki. Wymagane oddanie w pracy. Oferty proszę przesyłać na mail: darekw12345@wp.pl Pozdrawiam Dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż swój własny sklep internetowy, polska firma, gotowy produkt, minimalne koszta początkowe, branża kosmetyczno - chemiczna. Skontaktuj się ze mną, powiem Ci jak to zrobić i jak możesz dorobić uczciwe pieniądze. Pozdrawiam. ciszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×