Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagmara119988

czy to moze byc ciaza?

Polecane posty

5 tygodni temu kochalam sie bez zabezpieczenia, pierwszy test zrobilam po tygodniu wyszedl negatywny, drugi test zrobilam 3 tygodnie pozniej tez negatywny, na trzecim tescie byla bardzoo blada druga kreska, wiec nie wiem czy mam go uznac za pozytywny. minelo wlasnie te 5 tygodni a ja czuje jakbym przybrala na wadze, bola mnie piersi. dziwne jest to ze mialam uz dwie miesiączki, obie trwaly mniej wiecej 3-4 dni. zazwyczaj mialam je dluzsze. druga bardziej obfita niz pierwsza, ale tak jak mowie, trwaly krotko. czy moge byc w ciazy mimo miesiaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabąszcz
A robiłaś ten test z porannego moczu? Powtórz test po 2-3 dniach, zrób z porannego moczu, to rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli jesteś w ciąży, to kreseczka będzie wtedy na pewno dużo wyraźniejsza. A jeśli nie umiesz się doczekać, to możesz zrobić jednoznaczny test z krwi (beta HCG) w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara 119988
kobietki, coś dziwnie się czuję. zaczal mnie bolec brzuch od czasu do czasu i wydaje sie wiekszy. przez te 2 miesiace przytylam 3 kg. co dalej tym sadzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musylwia
zrób test "quick vue". Ja mam identyczne objawy, i jestem w potwierdzonej ciąży, tylko o tydzień wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
ale w tym ostatnim teście wyszła ta druga kreska lekko blada??? jak tak to gratulacje jesteś w ciąży a jak nie to trudno może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona polozna
kretynko idz zrob bete. Masz mozg czy tylko doope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwaska
czy w 6-7 tygodniu ciąży test (np. płytkoy) może już ją wykryć? co jeżeli wynik jest negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaaaaa
hej kafeterianki, mam pytanie. otoz z chlopakiem ostatni raz kochalam sie 3 miesiace temu, od tego czasu mialam 5 miesiączek, pierwsze trzy byly co 2-3 tygodnie, trwaly bardzo krotko, ostatnia, ktora mialam na poczatku tego miesiaca byla normalna, trwala 6 dni tylko wydawalo mi sie ze auwazalny byl w niej sluz, czy mimo miesiaczek moge byc w ciazy? dodam ze dwa testy ktore robilam miesiac i poltora miesiaca od stosunku daly wynik negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×