Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
klaudusia900

JEstem w ciazy i nie wien co dalej!!

Polecane posty

Mam pewien problem, nie wiem co mam robic. PAre dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Z racji tego, ze ja nie pracuje tylko moj narzeczony, nie stac nas na wlasne mieszkanie. Musimy wiec mieszkac z rodzicami, przynajmniej do czasu az ja pujde do pracy. Problemem jest moja siostra, rok mlodsza ode mnie, ktora nie akceptuje mojego narzeczonego. Traktuje go jak powietrze, nagaduje na niego zle rzeczy a on przez to tez jej nie lubi. Wiem, ze rodzice pozwola nam mieszkac z nimi, tylko nie wiem co mam zrobic z siostra. Wiem, ze bedzie bardzo zla gdy sie o tym dowie, choc rodzice jej to wytlumacza i powonno byc ok. Moj facet sam zaproponowal ze wyciagnie do niej reke i postara sie dogadac, ale i tak boje sie ze ona tego nie doceni i bedzie robila nam na zlosc. Poradzcie mi co mam robic, sprobowac z nia sama pogadac, czy co?? ona bedzie zazdrosna, ze to ja bede miec dziecko a nie ona mimo ze jest mlodsza i nawet szkoly nie skonczyla. CZasem jest tak uparta ze nie da sie do niej w zaden sposob trafic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×